Top hledané
Výsledky (0)
Rezidence slavné herečky, které pro ni znamenají pouto, divočinu a relax

Tři svatyně "Samanthy" Kim Cattrall: Jak žije hvězda Sexu ve městě?

Mgr. Jana Höger
22. června 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Herečka Kim Cattrall, hvězda seriálu Sex ve městě

Když se vysloví jméno Kim Cattrall, jistě se všem velice rychle vybaví slavná, svérázná a sexy Samantha Jones z kultovní záležitosti Sex ve městě. Kim je zkrátka s touto rolí doživotně spjatá. Už teď je jisté, že se s ní nesetkáme v nově připravovaném pokračování seriálu. Ale můžeme vám poodhalit její domovy, které jsou pro ni srdcovou záležitostí a vládne v nich její rukopis. Prohlídka může začít! Jste připraveni?

Dům jako stvořený pro nekonečný relax

Útulný dům se nachází v East Hamptonu v New Yorku. Konkrétně v části, odkud je možné nerušeně pozorovat Gardinerův ostrov i stejně pojmenovaný záliv. Lokalita uchvátila nejenom samotnou Kim, ale i další hvězdná jména, jako jsou Sarah Jessica Parker nebo Robert Downey.

Otevřít v galerii (5)
Interiér domu, Kim Cattrall, East Hampton
Interiér domu, Kim Cattrall, East HamptonZdroj: profimedia

Stavba se pyšní rozlohou 1300 metrů čtverečních a naleznete v ni dvě ložnice, tři koupelny, kuchyň zařízenou v moderním minimalistickém duchu, okouzlující jídelní a obývací část s krbem, kde nechybí ani projektor. Rázem máte pocit, jakoby jste se právě ocitli v kině.

Byt k pronámu Staré město 192m
Byt k pronámu Staré město 192m, Praha 1

Aby toho nebylo málo, k pozemku náleží také soukromé samostatné studio o rozloze 336 metrů čtverečních. Toto obydlí poskytuje luxus v podobě dvou ložnic a dvou koupelen, podpořený krásou dubových podlah i velkými okny, která do sebe doslova nasávají sluneční svit. Ptáte se, zda je toto dokonalé místo něco jako úkryt před mediálním světem? Ano, přesně! Ani se nedivíme, že zde herečka našla odpočinek, po kterém tak toužila. Dokonce zde napsala i své tři knihy.

„Vždycky jsem chtěla klidný domov na pláži mimo nějaké dění. Můj domov byl moje svatyně.“ 

I když zde prožila pokojné období, přesto své útočiště na nábřeží prodala za necelých 68 milionů korun.

Otevřít v galerii (5)
Vila v East Hamptonu, New York, Kim Cattrall
Vila v East Hamptonu, New York, Kim CattrallZdroj: profimedia

Okázalá Rezidence na Park Avenue v New Yorku je jako „mini Versailles“

Sídlo na Park Avenue je pravým opakem East Hamptonu. Zde to pulzuje, žije. Pořídili si zde své hnízdečko lásky například Jennifer Lopez se svým, dnes již bývalým snoubencem, Alexem Rodriguezem, nebo Ariana Grande.

Bydlení pocházející z roku 1929 je v prvé řadě smyslné, okouzlující, s velkým množstvím důležitých doplňků a detailů. Při zařizování Kim povolila uzdu své fantazii a pěkně se vyřádila. Oporou a rádcem ji byl manhattanský návrhář interiérů Tony Ingrao.

"Chtěla jsem, aby věci vypadaly velmi autenticky, ale také jsem chtěla využít přednosti elegantního a moderního designu."

Nechali se inspirovat půvabem starého Hollywoodu. Nechybí mramorové podlahy, vysoké stropy, hranaté prvky ve stylu Art Deca. Co byste rozhodně u ní nečekali, jsou doplňky z blešího trhu. "Blešáky" navštívila Kim při návštěvě Itálie, Rakouska či Paříže a odvezla si s sebou i pár dokonalých kousků, jimž následně vdechla nový příběh.

Neobvyklým místem je její pracovna. Sama ji nazývá opičí místností. Obsahuje malby, sochy a odkazy na zvířecí svět. Její citlivou romantickou duši byste nalezli v ložnici, která se celá nese v růžovém tónu.

Nakonec nemůžeme nezmínit hereččinu divokou stránku a smysl pro umění. V obývacím pokoji je umístěný obří obraz v podobě aktu od umělkyně Natashi Law, jež je sestrou slavného herce Juda Lawa.

Otevřít v galerii (5)
Zákoutí ve vile Kim Cattrall
Zákoutí ve vile Kim CattrallZdroj: profimedia

Do třetice všeho nejlepšího. Domov se vzpomínkami na dětství

Málokdo tuší, že herečka pochází z Liverpoolu z Anglie. Záhy se však s celou rodinou přestěhovali do Kanady, kde se jí stal domovem ostrov Vancouver. Za svou dobrodružnou cestou životem, jak se zdá, udělala čáru a zakotvila jen 40 minut od domu, kde vyrůstala. Její srdce ji táhlo zpět. Kim se může rozplývat nad dechberoucím klidem a rozmanitou krajinou s divokým duchem. Co více si přát?

„Nikdy jsem ani ve svých nejdivočejších snech nepřemýšlela o návratu do domu, ve kterém jsem vyrostla“.

Otevřít v galerii (5)
Kim a její dům na ostrově Vancouver
Kim a její dům na ostrově VancouverZdroj: houseandhome, credit: Janis Nicolay

Dům zakoupila v roce 2014. Interiér je rustikální, velice vkusně a útulně zařízený. Obsahuje hodně detailů, které „vypovídají“ o životě Kim, jako jsou umělecká díla v podobě obrazů či fotografií z cest. V jídelně naleznete jednoduchý nenápadný nábytek, kde hraje prim přírodní dřevo. Obývacímu pokoji dominuje krb s obří hlavou losa. Šálek kávy si na pláži dopřává ve společnosti lachtanů.

„Zní to jako 600 štěkajících psů,“

říká Kim.

Všechny zmiňované nemovitosti odráží samotnou povahu Kim. Každá má něco do sebe. Dokázali byste si představit v některé žít?

Otevřít v galerii (5)
Kim a její dům na ostrově Vancouver, ložnice
Kim a její dům na ostrově Vancouver, ložniceZdroj: houseandhome, credit: Janis Nicolay

 

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze