Top hledané
Výsledky (0)
Slavný pár si pořídil sídlo z třicátých let.

Bydlení slavných: Katy Perry a Orlando Bloom se stali sousedy prince Harryho a Meghan

Kateřina Ostrejšová
09. listopadu 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty čtení
Katy Perry a Orlando Bloom.

Možná jste o popové zpěvačce Katy Perry nějakou dobu neslyšeli. V srpnu totiž se svým dlouholetým přítelem Orlandem Bloomem přivítali na svět dceru, které dali jméno Daisy Dove. Pro americkou zpěvačku je to její první potomek, a tak se rozhodla přivítat ji velkolepě, rovnou do nového domu, který se nachází na podhůří Santa Ynez v Montecitu. Čtyři sousedící pozemky, šest ložnic, tenisový kurt, bazén a výhled na Tichý oceán. Na téměř 9akrovém pozemku se rozhodně nudit nebudou.

Hlavní dům ve středomořském stylu  

Dům byl postaven na přelomu třicátých let a původní estetiku se hvězdný pár rozhodl ponechat. Typickým je bílý štukovaný exteriér a červená střecha orámována vysokými palmami. Vchod domu otvírají velkolepé francouzské dveře. O příjemný a útulný dojem se postarají dřevěné podlahy v písčité barvě a masivní trámy na stropech.  

Otevřít v galerii (6)
Obývací pokoj v krémových barvách.
Obývací pokoj v krémových barvách. Zdroj: profimedia.cz

Piano s výhledem na oceán

Francouzské dveře prosluní i obývací pokoj, který je vydekorovaný do krémových barev. Hru na piano, které je v rohu místnosti, si může zbytek rodiny vychutnávat ze zděné terasy, která je zastíněna starými duby. Výhled na zahradu a Tichý oceán nesmí chybět.

Tapetami se nešetřilo

Nadčasovým prvkem, který dokonale nahradí doplňky interiéru, jsou právě tapety. S těmi se v kuchyni rozhodně nešetřilo. Zelená vzorovaná tapeta totiž pokrývá všechny čtyři stěny a dokonce i strop. Středomořský styl podtrhují rustikální skříně natřené mořskou zelení a dřevěný ostrůvek v přírodní barvě. Svěží interiér doplňuje bílý nábytek a lenoška s proutěným stolkem. V takové kuchyni se bude vařit samo.

Otevřít v galerii (6)
Kuchyň se zelenou tapetou.
Kuchyň se zelenou tapetou. Zdroj: profimedia.cz
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m, Praha 4

Usínat u krbu  

Není nic příjemnějšího než usínání u praskajícího dřeva. A právě krb je dominantou hlavní ložnice. Mozaikové obložení příjemně ladí s modrozelenými závěsy a polštáři na lenoškách. Dřevěné parkety překrývá velký krémový koberec s květinovým vzorem. Součástí jsou i dvě koupelny, šatna na míru a soukromá terasa. 

Otevřít v galerii (6)
Ložnice s krbem.
Ložnice s krbem. Zdroj: profimedia.cz

Prosím, nerušit! 

Pracovna je jednou z nejtmavších místností celého domu. Zdobí jí mimo jiné perský koberec, tmavá knihovna, glóbus či původní obrazy. Chybět nesmí ani pohodlné křeslo. Výhledy v tomto pokoji nečekejte, okna jsou totiž zastíněná stromy. Tady se člověk opravdu rozptylovat nebude. Ledaže by se zadíval na strop neotřelé vínové barvy, který s tmavou kůží a masivním kobercem dokonale souzní. 

Otevřít v galerii (6)
Pracovna s tmavými doplňky.
Pracovna s tmavými doplňky. Zdroj: profimedia.cz

Venkovní radovánky

Karanténa a vládní nařízení nebudou Katy Perry a Orlanda Blooma omezovat. Ve volné chvílí můžou hrát tenis, opalovat se u bazénu nebo se procházet po rozlehlé zahradě s několika fontánami.  Pokud by vás slavný pár pozval na návštěvu, o místo na zaparkování se rozhodně strachovat nemusíte. Široká příjezdová cesta a garáž pro čtyři auta postačí!  

Otevřít v galerii (6)
Bazén před domem.
Bazén před domem. Zdroj: profimedia.cz

Zpěvačka se vrací do svého rodiště  

Herec a popová hvězda plánují využívat dům v Montecitu jako primární domov. Katy Perry se totiž v této oblasti narodila a oblíbila si ji. Možná i to je důvodem, proč nedávno uvedla svůj náhradní dům v Beverly Hills na prodej. Montecito je dlouhodobě oblíbené mezi celebritami. Připojí se tak například ke známé moderátorce Ellen DeGeneres, zpěvačce Arianě Grande nebo královskému páru princi Harrymu a Meghan Markle.

Nemovitost je vyšla na 14,2 milionu dolarů, tedy zhruba 383 milionů korun.  

Otevřít v galerii (6)
Zděná terasa s výhledem.
Zděná terasa s výhledem. Zdroj: profimedia.cz
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze