Top hledané
Výsledky (0)
Moderní, organické a plné zeleně. I takové může být bydlení v LA.

Bydlení slavných: Srdce Johna Legenda a Chrissy Teigen bije pro Los Angeles

Mgr. Jana Höger
16. listopadu 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
John Legend a Chrissy Teigen

Nahlédněte s námi za plot

Hnízdečko lásky si plnými doušky užívá spokojený pár, uznávaný zpěvák, textař a herec John Legend s neméně slavnou modelkou Chrissy Teigen. Ti aktivně nerozšiřují jen svou rodinu, ale i seznam nemovitostí. Nahlédněte za jejich plot společně s námi. Tomuto bydlení ve skrytu zeleně by málokdo odolal.

Druhé sídlo odkoupili od Rihanny

Jejich srdce musí bít pro nádhernou část západního Hollywoodu, že si zde pořídili již druhý dům v pořadí. My se jim ani nedivíme. Lokalita se pyšní samými honosnými vilami, zaparkovanými luxusními auty a také slavnými jmény. První sídlo na této adrese si mimochodem odkoupili od živelné barbadoské zpěvačky Rihanny.

Otevřít v galerii (6)
Luxusní exteriér domu Johna Legenda v Hollywoodu
Luxusní exteriér domu Johna Legenda v HollywooduZdroj: Profimedia

Neotřelý exteriér i interiér

Dům byl postaven v roce 2019 a má 3 500 metrů čtverečních. Dominuje mnohými designovými architektonickými prvky. Mezi ně rozhodně patří i celkové provedení exteriéru domu. Pokud si majitelé přáli neobvyklou stavbu, zde se jim to splnilo do puntíku. Objekt na první pohled láká zvláštním geometrickým půdorysem. Vypadá to, jako by různé čtvercové i obdélníkové tvary do sebe zapadaly a různě se skládaly. Velkou zajímavostí je i to, že je dům ve velké míře prosklený.

Otevřít v galerii (6)
Kuchyně v sídle Johna Legenda, Hollywood
Kuchyně v sídle Johna Legenda, HollywoodZdroj: Profimedia

Všem na očích?!

Někomu by se život v transparentním domě mohl zdát nepříjemný, nemít své soukromí plně pod kontrolou. Ale to byste nemohli být Chrissy Teigen! Ta je proslulá tím, že si své soukromí nestřeží zuby nehty a neváhá svým fanouškům poodkrýt mnoho privátních věcí. Je ochotna klidně řešit ožehavá témata či nechat je nahlédnout do svého intimního života. Nejspíš se tu tak cítí jako ryba ve vodě.

Otevřít v galerii (6)
Sídlo s bazénem, John Legend
Sídlo s bazénem, John LegendZdroj: Profimedia

Nedobytné království Chrissy Teigen

Luxusní sídlo v sobě pojímá čtyři ložnice a čtyři koupelny, které jsou jisto jistě nedobytným královstvím Chrissy, při její profesi modelky o sebe musí patřičně dbát. Dále stojí za povšimnutí velká prostorná otevřená kuchyně s mramorovou deskou i ostrůvkem. Dohromady je vše sladěno s přírodními prvky. 

Otevřít v galerii (6)
Ložnice v domě Johna Legenda
Ložnice v domě Johna LegendaZdroj: Profimedia

Ráno dělá den

O "wow" efekt se v přízemí postarají obří posuvné dveře, které když otevřete, ocitnete se na terase, kde na vás rázem dýchne relax a chuť si dát „šlofíka“. Napadá vás lepší způsob, jak nastartovat den, než si právě tedy dopřát luxusně vyhlížející snídani, kávu a nějakou tu sladkou tečku na závěr?

Otevřít v galerii (6)
Obývák, John Legend a jeho sídlo
Obývák, John Legend a jeho sídloZdroj: Profimedia

Fanoušci udržitelných zdrojů a zelené planety budou jásat

Ale teď už se přesuňme o patro výš. V druhém podlaží se nachází pravá oáza klidu a míru, hlavní apartmá s vlastním balkonem. I toto poschodí má své okázalé místo. Je jím zahrada se zabudovaným systémem pro zavlažování. Vrchol domu se pyšní zelení, což je trend získávající si čím dál tím větší oblibu. Nejen, že to vypadá hezky, ale z hlediska ekologie a jevů spojených s globálním oteplováním je to i žádoucí. Dáváme palec nahoru!

Otevřít v galerii (6)
Odpočívací zóna Johna Legenda a Chrissy, Hollywood
Odpočívací zóna Johna Legenda a Chrissy, HollywoodZdroj: Profimedia

Život v LA něco stojí

Tento dům a jeho pozemek počítal opravdu se vším. Nachází se zde bazén i sauna. John Legend se svou manželkou vytáhli ze své peněženky nemalou sumu. Vyšlo je to konkrétně na 5,1 milionů dolarů, v přepočtu na necelých 114 milionů korun.

Vila na prodej - Klánovice - 465m
Vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze