Top hledané
Výsledky (0)
Legendární svalovec Sylvester Stallone, který odmítá ve svých rolích dubléry, si pořídil nový dům.

Bydlení slavných: Nesmrtelný Rocky Sylvester Stallone koupil snové sídlo v Palm Beach. Za souseda má Bon Joviho

Mgr. Jana Höger
14. ledna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Herec Sylvester Stallone s manželkou

Oscarová filmová hvězda, akční hrdina a nezapomenutelný „Rocky“ rozšířil zase po nějakém čase majetkové jmění a do svého vlastnictví si připsal moderní dům na vysněné adrese v Palm Beach. Přijměte pozvánku do jeho rezidence, která se nese ve velkém stylu!

Tropický ráj Palm Beach

Americký charismatický herec s italskými kořeny Sylvester Stallone, kterému můžeme závidět vitalitu, chuť do života a také stále touhu točit filmy, jak se zdá, má šťastnou ruku při výběru nemovitostí. Umí si dopřát pořádnou dávku luxusu a má cit pro design. V jeho hledáčku se objevil dům na krásném místě plném zeleně v tropickém ráji Palm Beach, který byl postaven v roce 2014 a neváhal jej zakoupit. Tímto krokem se jeho slavné jméno zařadilo na seznam celebrit, které zde vlastní luxusní domy. Jeho sousedy jsou zpěváci Jon Bon Jovi a Rod Stewart nebo atlet Howard Stern. 

Čím dům oplývá?

Rezidence budí pozornost a nejeden fanoušek boxera Rockyho Balboa by se pravděpodobně rád podíval dovnitř. Obecně vzato se jedná se o komplex čtyř budov, které dohromady zaujímají prostor o rozloze 1 207 metrů čtverečních. Jsou to: hlavní dům, pavilon pro hosty, malý domek na břehu laguny Lake Worth a obydlí u bazénu. K tomu ještě musíme připočíst 24 metrů čtverečních plochy písečné pláže s malým přístavištěm pro motorové čluny. 

Otevřít v galerii (6)
Pohled z výšky na pozemek Sylvestera Stallona
Pohled z výšky na pozemek Sylvestera StallonaZdroj: profimedia.cz

Recept na štěstí: písek, voda a palmy

Pozemek je obklopen vzrostlými palmami, které poskytují úkryt před slunečními paprsky a dodávají mu nádech relaxačního ráje. K tomu přidejte skleničku vychlazeného prosecca a rázem se ocitnete v ráji snů. Promyšlenou záležitostí, dotáhnutou do sebemenšího detailu, je bazén uprostřed pozemku v nezvyklém tvaru klíčové dírky, který je dobře dostupný z každého pavilonu.

Otevřít v galerii (6)
Exteriér rezidence herce Sylvestera Stallona
Exteriér rezidence herce Sylvestera StallonaZdroj: profimedia.cz
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

Interiér, který bere dech

Veškerý interiér působí svěžím moderním dojmem, který se prolíná s přímořským stylem svého okolí. V hlavním pavilonu Stallonovy rezidence vás hned na první pohled upoutají velká francouzská okna sahající od podlahy až ke stropu. Samotný strop je ozvláštněn lesklým dřevem a vyvolává představu vznešenosti. V kuchyni naleznete špičkové moderní vybavení a také lesklé dřevěné skřínky. V jídelní části se vyjímá stůl, kde může zasednout až 14 osob. Prvnímu patru dominuje ložnice s nekonečnými výhledy na vodní plochu a se šatnou o velikosti ložnice. Samozřejmostí je i obrovská koupelna!

Otevřít v galerii (6)
Jídelní část domu rodiny Stallonových
Jídelní část domu rodiny StallonovýchZdroj: profimedia.cz
Otevřít v galerii (6)
Ložnice v domě Sylvestera Stallona
Ložnice v domě Sylvestera StallonaZdroj: profimedia.cz
Otevřít v galerii (6)
Obývací pokoj v Palm Beach, Sylvester Stallone
Obývací pokoj v Palm Beach, Sylvester StalloneZdroj: profimedia.cz

Kde Rocky trénuje? 

Zajímavostí je to, že v hlavním domě je kromě 12 koupelen pochopitelně i tělocvična, kde se stále akční hrdina může udržovat v perfektní kondici. Naleznete zde i vinárnu, kde s pýchou může pozvat své hosty.

Otevřít v galerii (6)
Dům v Palm Beach, Sylvester Stallone
Dům v Palm Beach, Sylvester StalloneZdroj: profimedia.cz

Suma, která se z peněženky musela dávat horko těžko

Sylvester Stallone pro svou nádhernou ženu, podnikatelku a bývalou modelkou Jennifer Flavin, se kterou má mimochodem tři děti, udělá hodně. Společně si pořídili tento honosný dům s neuvěřitelnými možnostmi za 35 milionů dolarů, v přepočtu za 735 milionů korun.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze