Top hledané
Výsledky (0)
Milovníci legendárního zpěváka si nyní mohou pořídit nemovitost, ve které se ukrýval před světem

Bydlení slavných: Villa Maggio, která patřila Frankovi Sinatrovi je na prodej za 90 milionů korun.

Sabina Štaubertová
21. února 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Frank Sinatra

Narodil se v Americe, italským rodičům a hlasem od Boha. Legenda světové hudby Frank Sinatra, který lámal jedno dívčí srdce za druhým. Zářil ve světle reflektorů a v roce 1967 si nechal postavit vilu v ústraní, aby měl soukromí. Skryté horské útočiště, Villa Maggio se nachází na pozemku o rozloze zhruba 3 hektarů. Nyní je opět na prodej. Potencionální zájemce si musí připravit přes 90 milionů Kč. Nedivíme se, že toto sídlo patřilo k jednomu z jeho nejoblíbenějších.

Multitalentovaný Frank Sinatra, který se věnoval nejen zpěvu, ale i herectví toužil po místě, kde si někdy bude moci nerušeně odpočinout. Současně však miloval společnost a bujaré večírky. A na to také myslel při výstavbě Villy Maggio. Vybavení, které zahrnuje bazén, saunu nebo tenisový kurt se vyrovná luxusním hotelům. Vedle hlavního domu se nachází dvoupodlažní dům pro hosty, kde jsou tři apartmány. Každý apartmán je vybavený kuchyňským koutem, koupelnou, vlastní vyhlídkovou terasou a krbem. Rezidence je proto přímo stvořena pro návštěvy a epické párty. Inspirací pro název “Villa Maggio” mu bylo jméno jeho postavy z filmu “Odtud až na věčnost”, za kterou získal Oscara. 

Soukromí na prvním místě

Odlehlé útočiště Franka Sinatry se nachází v kalifornském Údolí Coachella. Ideální pro všechny, kdo se chtějí dostat pryč od každodenního shonu a kochat se nezapomenutelnými výhledy. Zároveň se jedná o velmi taktickou polohu. Vila leží jen 20 minut od vyhlášených restaurací ve městě Palm Desert, kde je i centrum El Paseo. Milovníci nakupování jistě budou vědět, proč se mu přezdívá "pouštní Rodeo Drive". Mezinárodní letiště Palm Springs je vzdálené pouhých 42 km, tak akorát na krátký let vrtulníkem. Pro cesty vrtulníkem je u vily přistavěný osvětlený heliport.

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1
Otevřít v galerii (6)
Villa Magio
Villa Magio Zdroj: TopTenRealEstateDeals.com / WENN / Profimedia

Využití místních zdrojů 

Materiály, které byly použity na výstavbu rezidence pocházejí z místních zdrojů. Stejně tak, jako dřevo a přírodní kámen, který se nachází na zahradě. Část zahrady je upravená do podoby skalky. Esteticky skvěle zapadá do pouštního prostředí. Široké, převislé okapy zajišťují stín a snižují ekologickou stopu. Bazén, který se nachází v zahradě je v kalifornském podnebí nutností. Horké dny bude nový majitel moci využít k vodním radovánkám.

Otevřít v galerii (6)
Bazén
BazénZdroj: TopTenRealEstateDeals.com / WENN / Profimedia

Dobový interiér

V celém domě převládají přírodní materiály. Dřevěné podlahy, krb a klenuté stropy s dřevěnými trámy dodávají rezidenci útulnou atmosféru. Interiér je laděný v rustikálním stylu a odráží osobnost Franka Sinatry. Rezidenci navrhoval architekt Ross Patton, ale za design si zodpovídal sám zpěvák. Protože interiér zůstal téměř beze změny, zdi přímo dýchají nesmrtelnými hity jako jsou I Love You Baby, Somethin' Stupid nebo Killing Me Softly.

Otevřít v galerii (6)
Obývací pokoj
Obývací pokoj Zdroj: TopTenRealEstateDeals.com / WENN / Profimedia

V hlavní roli pohodlí

Velká rodina? Žádný problém! Noc můžete strávit v jedné z pěti ložnic. Každá z nich má také vlastní koupelnu. O soukromí nebudete mít nouzi. V každé místnosti se luxus snoubí s pohodlím. Stejně tak, jako ostatní místnosti jsou ložnice plné dřeva a zdi zdobí dobové obrazy.

Otevřít v galerii (6)
Ložnice
LožniceZdroj: TopTenRealEstateDeals.com / WENN / Profimedia

Panoramatické výhledy 

Villa Maggio se nachází vysoko nad údolím. Díky nadmořské výšce, ve které leží, je klima mírnější, než v pouštním údolím níže a obloha je bez mráčku téměř po celý den. Výhled z okna, kvůli tomu nabízí pohled na nádherné scenérie. Není divu, že jsou velká okna dominantou všech pokojů. Zajímavostí je koupelna s velkou vanou a dechberoucím výhledem.

Otevřít v galerii (6)
Výhled z koupelny
Výhled z koupelnyZdroj: TopTenRealEstateDeals.com / WENN / Profimedia
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Sportovní vyžití i relaxace

Milovníci sportovních aktivit si přijdou na své. Areál má vlastní tenisový kurt. Sinatra dobře věděl, jak důležité je po sportu uvolnění svalů. Součástí domu jsou proto, kromě bazénu hned dvě sauny. 

Otevřít v galerii (6)
Tenisový kurt
Tenisový kurtZdroj: TopTenRealEstateDeals.com / WENN / Profimedia

“Alkohol je možná největší nepřítel člověka. Bible ale říká, ať svého nepřítele milujeme,” 

Frank Sinatra

Pokud by stěny mohly mluvit, jistě by vyprávěly o bouřlivých večírcích, které zde Frank Sinatra v 70. letech pro své hosty pořádal. Nyní se Villa Maggio může stát přívětivým útočištěm pro budoucího majitele. Jako bonus v něm najde i část samotného Sinatry.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze