Top hledané
Výsledky (0)
Bývalé sídlo slavného páru Jennifer Lopez a Bena Afflecka můžete nyní vlastnit i vy. Slavná zpěvačka a herec si nemovitost pronajímali, než se přestěhovali do svého současného sídla v Beverly Hills. Dům byl původně postavený ve 30. letech minulého století a dříve v něm více než dvě desetiletí žili herec Danny DeVito a Rhea Perlman.

Bývalé sídlo Lopez a Afflecka na prodej: Jak vypadá luxusní dům s kinem, vinným sklípkem a saunou

Barbora Štöklová
11. října 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Jennifer Lopez

Tato ohromující nemovitost je opět na trhu a může se pochlubit obytnou plochou přes 2260 čtverečních metrů, 17 ložnicemi, rozsáhlými kuchyněmi a luxusním bazénem. Při vstupu do hlavního domu hosty přivítá formální obývací pokoj, jídelna a kancelář, stejně jako úžasný výhled na udržované dvory. Celý desing interiéru je řešen velmi minimalisticky a vždy je doplněný luxusními materiály jako je mramor nebo mahagon. 

Rozhlehlá rezidence na konci jedné z ulic v Beverly Hills se může pyšnit ne jedním, ale hned dvěma slavnými páry, které v ní pobývaly. V době, než si koupili vlastní dům, si ji pronajímali manželé Jennifer Lopezová a Ben Affleck. V minulosti pak sídlo 20 let vlastnil herec Danny DeVito a jeho žena Rhea Perlmanová. V současné době je k mání za 2 miliardy korun. Hlavní objekt s půdorysem do písmene L doprovází na pozemku o výměře 4856 m2 vedlejší budova, dvě garáže s výtahy a také domek u bazénu, který má rovněž zázemí k bydlení. Vše dohromady tak nabízí 2258 m2 užitné plochy. V luxusně vybaveném domě je 17 ložnic a 24 koupelen. 

Interiér

Jako první vás může napadnout myšlenka, proč se vůbec z takové nádhery stěhovat? Dům vypadá v mnoha případech jako zhmotněný sen každého z nás. Prostorná a vzdušná šatna s výhledem do zahrady, mramorová a minimalistická koupelna doplněna jednoduchými prvky v podobě doplňků. Obrovské fitness centrum, sauna i venkovní bazén vytváří pocit každodenní dovolené a prostorná zahrada nabízí naopak kousek ráje a klidu. Dokážeme si představit, že Jennifer a Ben neměli ani tu potřebu svou rezidenci opouštět. Interiér je laděn do zemitých a jednoduchých tónů, převládá béžová, bílá a hnědá barva, které společně vytváří útulné prostředí a pocit perfektní čistoty. 

Jennifer Lopez, ikonická kráska s hispánskými kořeny

Od dětství toužila po kariéře v zábavním průmyslu a její láska k tanci ji přivedla do tanečních skupin a později na divadelní prkna a do televize. V roce 1991 se poprvé objevila v televizní show "In Living Color" jako tanečnice a získala pozornost svým talentem a charisma. Její průlom však přišel v roce 1997, kdy získala roli ve filmu "Selena", ve kterém ztvárnila zesnulou zpěvačku Selenu Quintanillu-Pérez. Její výkon byl kritikou i diváky vřele přijat a J.Lo si vysloužila nominaci na Zlatý glóbus. Po úspěchu s filmem se zaměřila na svou hudební kariéru a vydala debutové album "On the 6" (1999), které obsahovalo hity jako "If You Had My Love" a "Waiting for Tonight." Od té doby vydala několik úspěšných alb a singlů a stala se jednou z nejprodávanějších zpěvaček na světě. Nezahálela ani ve své herecké kariéře. Každá z nás určitě někdy viděla romantickou komedii "Svatby podle Mary", kde J.Lo ztvárnila nešťastně zamilovanou svatební advokátku, film "Dost", kde si zase zahrála oběť domácího násilí nebo nejnovější film "Matka", který nedávno debutoval na Netflixu. 

Z herce režisérem

Ben Affleck je výjimečným umělcem, jehož kariéra se rozvinula z talentovaného herce vynikajícího ve svém řemesle do renomovaného režiséra, jehož filmy oslovují a zaujímají diváky po celém světě. Začal svou dráhu jako herec a získal si uznání díky svému hereckému talentu a charismatu. Postupem času však projevil zájem o režii a začal se věnovat tvorbě filmů. Jeho režijní debut "Gone Baby Gone" ukázal jeho schopnost nejenom představovat postavy, ale také je formovat a vyprávět příběhy vlastním pohledem. Sledovala ho řada úspěšných filmů jako "The Town" a "Argo", za který získal ocenění včetně Oscara za nejlepší režii. Ben Affleck se tak stal respektovaným režisérem, jehož práce reflektuje jeho zkušenosti jako herce a jeho schopnost přinést autenticitu do filmového světa.

Neměli vždy na růžích ustláno

Zpěvačka a herečka J.Lo také proslula i svými spletitými vztahy a mediálně sledovanými románky. Byla několikrát vdaná a zasnoubená. Její první manželství s číšníkem Ojanim Noaem trvalo pouze jeden rok. Následoval vztah s rapperem P. Piddym, další manželství s tanečníkem Chrisem Juddem, které také nemělo dlouhé trvání. Se zpěvákem Marcem Anthonym má dvě děti. Následoval vztah s Affleckem. Bulvár jim ovšem dával zabrat a paparazzi je stále naháněli. Moc jim nepřidalo ani to, že jejich společný film Láska s rizikem, totálně propadl. V září 2003 jen pár dní před plánovanou svatbou v Santa Barbaře, oznámili, že veselku odkládají. A nakonec se úplně rozešli. Ač měli pocit, že jsou jeden pro druhého stvoření, neustáli mediální tlak. Že stará láska nerezaví, jsme se přesvědčili v roce 2021, kdy se pár dal znovu dohromady a slavná přezdívka "Bennifer" tak znovu plnila titulky bulvárních médií, v roce 2022 následovala velkolepá svatba. 

 

Zdroj:

Profimedia.cz, Důmazahrada.cz, Proženy.cz, Čsfd.cz, redakce

 

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: