Top hledané
Výsledky (0)
Kdo znovu ukázal, že má perfektní styl?

Campari party na KVIFF 2024: Rychlíkové šaty neseděly, Biasiol oblékla noční košilku. Za hvězdu byla Sedláčková

Denisa Zajíčková
03. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Sára Rychlíková

Karlovarský filmový festival je v plném proudu! A došlo také na milovanou a luxusní Campari party, na které bylo opravdu živo. Kdo se tentokrát předvedl v bezchybném modelu - a komu to až zas tolik nesedlo?

Milan Peroutka

Na akci nechyběl ani zpěvák Milan Peroutka, který letos ve Varech předvádí, že vedle manžela Dominika Roubínka konečně našel svůj styl a nebojí se extravagantních kousků. Vynáší barevné kombinace, dbá o pečlivě upravený make-up a úsměvy rozdává na všechny strany. Je evidentní, že v životě našel přesně ten střed, ve kterém je mu dobře.

Na festivalu ho vídáme od samého počátku a luxusní outfity, které volí, nás zkrátka baví!

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

Sára Rychlíková

Patři mezi naše nejkrásnější herečky, tentokrát ale volila šaty, které jí příliš neseděly. Nevypadaly ani luxusně. Vypadala v nich zbytečně starší, ačkoliv něco mladistvého a šik by bylo přesně pro Sáru. Satén a třásně nejsou něco, co v této kombinaci sluší každému. Navíc v této délce. 

Je to škoda, Sáru známe daleko lépe oblečenou i učesanou. Cítit je z toho jakási snaha o eleganci, která ale zkrátka prostě nevyšla. Nevadí, snad příště!

Veronica Biasiol

Od chvíle, kdy se účastnila influencerka Veronica Biasiol soutěže krásy, si dává na svůj vzhled opravdu velký pozor. Ve společnosti se tak objevuje v outitech, které jí perfetně sednou. Tentokrát to ale moc nevyšlo.

Šaty měly na první pohled podivnou délku, připomínaly noční košilku a Veronice moc dobře neseděly. Rozhodně si jí umíme představit v něčem odvážnějším nebo zábavnějším. 

Otevřít v galerii (1)
Veronica Biasiol
Veronica BiasiolZdroj: Herminapress

Kamila Šikl Krečková

Influencerka Kamila, která patří do populární rodiny The Šikls, strčila všechny na první pohled do kapsy. Často dostává pochvaly na svou tvrdě vydřenou pochvalu - a snad proto ji luxusní šaty ukazovaly v celé své kráse. To se Kamile vyplatilo, protože byla nádherná a všechny přítomné hravě strčila do kapsy. Šaty byly značky Anamé, Kamila k tomu volila jednoduchý účes a vše jí perfektně sedlo. To je snad škoda, že tráví většinu roku na Bali a neobráží společenské akce. Rozhodně by byla jejich ozdobou!

Alex Sedláčková

Ani influencerka Alex Sedláčková nezahálí a na karlovarské akce nosí jeden lepší outift než druhý. Je z toho cítit hravost a také jistota v tom, co Alex opravdu sluší. Se svou štíhlou drobnou postavou si může dovolit hodně, ona ale volí outfity, které nejsou nijak vyzývavé, přesto zaujmou na první pohled. Tohle nás letos vážně baví sledovat a doufáme, že se ještě nechystá domů!

Byt na prodej na Praze 2 - 29 m²
Byt na prodej na Praze 2 - 29 m², Praha 2

Natálie Kotková

Obvykle volí Natálka věci, které jsou trendy, módní a perfektně jí sednou - a nikdy to není nuda. Jinak tomu nebylo ani na Campari party, kam volila kombinaci, která spolu na první pohled vůbec neseděla. A při bližším zkoumání to vlastně bylo naprosto dokonalé. To je zkrátka Natálka - chová se obyčejně, ale uvnitř se skrývá naprostý unikát, který umí takhle fantasticky překvapit!

Alžběta Ferencová

Dalším milým překvapením letošního festivalu je také Alžběta Ferencová, kterou si mohou diváci pamatovat ze seriálu Policie Hvar. Jejím partnerem je raper Paullie Garand - a společně jim to perfektně ladí! Jsou nepřehlédnutelní a i kozačky, které Ferencová na tuhle akci zvolila, nás na téhle kombinaci zkrátka baví. Jen si říkáme, že ve vedrech, které musel letošní ročník festivalu přežít, to vážně chtělo odvahu!

Nikol Moravcová

Ačkoliv obvykle volí Nikol Moravcová modely, které jí perfektně sednou, tentokrát padla volba na barvu, která jí typově příliš neseděla. To ale Nikol nezabránilo v tom, aby se perfektně bavila a na všechny přítomné házela úsměvy! Možná to chtělo jiný střih, možná jiný účes. Celkově to zkrátka nefungovalo, ale budeme se těšit, v čem se Nikol objeví příště. Obvykle to totiž stojí za to!

Zdroj: autorský text

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze