Top hledané
Výsledky (0)
Režisér Luis Ortega představí na luxusním filmovém festivalu v Cannes svůj nový film El Ángel (The Angel). Pojednává o začátcích jednoho z nejznámějších, nejbrutálnějších a nejmladších vrahů Argentiny.

Cannes představí film Luise Ortegy o nejbrutálnějším vrahovi Argentiny

Eva Ledecká
11. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Jedná se o jeho čtvrtý celovečerní film, který je zasazen do Buenos Aires. Hlavní role rozhodně nepatří kladnému hrdinovi. Carlos Robledo Puch získal přezdívku Anděl smrti kvůli svým blonďatým kudrlinám. Jeho povaha však stála na zcela opačné straně, než je ta andělská.

„Vypadal jako devatenáctiletá Marylin Monroe,“ popsal ho režisér Luis Ortega.

Peter Lanzani, Lorenzo Ferro, Chino Darin
Mercedes Morán, Cecilia Roth

Film o nevinnosti, která se promění v šílenství!

Už v dospívání začal experimentovat s drobnými zločiny, které postupně eskalovaly. Stal se z něj brutální vrah a nejznámější vězeň Argentiny.

Jeho vzhled a kouzlo, jakým působil na okolí, z něj udělalo celebritu v podstatě v ten moment, co byl zatčen. Stalo se tak v roce 1972, v době, kdy mu bylo pouhých 20 let. Dopustil se 40 krádeží a 11 vražd. Jeho oběti zemřeli různě: na bodné rány, rány kamenem, udušením, zastřelením, i uškrcením. Více než 40 let je již ve vězení.

„Carlos byl dítě, které oloupilo a zabilo mnoho lidí. Film je o nevinnosti, která vyústila v šílenství,“ dodal Ortega.

Carlose si ve filmu El Ángel zahrál mladý herec Lorenzo Ferro a už z traileru je jasné, že se své role zhostil bravurně. Ve filmu se dále představí: Chino Darín, Mercedes Morán, Daniel Fanego a další.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Festival Cannes
Festival de Cannes 3, rue Amélie 750 07, Paris-France
+33 (0) 1 53 59 61 00