Top hledané
Výsledky (0)
Vydejme se do Thajska na exkluzivní místo, které se nachází hodinu od letiště na ostrově Phuket.
Na pláži Khao Lak najdete jedinečný Casa de La Flora Resort, který je tím nejluxusnějším a nejmodernějším cílem této oblasti. Vítejte v říši dokonalého designu a jedinečné architektury.

Casa de la Flora: zažijte Thajsko v nejvyšším luxusu

Eva Ledecká
07. listopadu 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Beachfront Grand Pool Villa

Skutečně moderní letovisko

Resort Casa de La Flora může být hrdý na to, že je jedním z nejžádanějších luxusních hotelů v Thajsku. Je to díky svým výjimečným prostorům, které nabízí exkluzivní služby a bezkonkurenční komfort uprostřed dechberoucího dekóru. Každá vila tohoto resortu vám umožní prožít jedinečný zážitek zcela spojený s přírodou.

Ojedinělé bydlení v luxusních vilách

Resort nabízí celkem 36 luxusních apartmánů a vil, počínaje těmi nejmenšími Studio Pool Villas, které představují 70 m² a jsou velmi pohodlné a intimní. Stejně jako v každém apartmánu nebo vile, i zde naleznete prostornou ložnici s postelí s rozměrem king size, ohromující koupelnu pro dvě osoby a vlastní bazén.

Duplex Pool Suite (90 m²) a Duplex Grand Pool Villas (110 m²) mají stejné vybavení, ale jsou postaveny na dvou podlažích, s prostorným obývacím pokojem v přízemí.

Beachfront Pool Villas (75 m²), Beachfront Suite Pool Villa (100 m²) a Beachfront Grand Pool Villa (145 m²) je luxusní ubytování, keré je umístěné na exkluzivním místě přímo naproti tyrkysovému moři s panoramatickým výhledem na vlny a do úchvatné soukromé zahrady.

V horní části Casa de la Flora se nachází Casa Pool Suite (83 m²) a Casa Prezidentské apartmá (128 m²). Oba typy luxusního ubytování mají nádherný výhled na město a oceán pod vámi. Tento nezaměnitelný pohled si můžete vychutnat ze své střešní terasy nebo s 6 metrů dlouhého soukromého bazénu.

Byt k pronájmu Praha 6 - 193m
Byt k pronájmu Praha 6 - 193m, Praha 6

Nic víc než dokonalost

Casa de La Flora Resort nabízí vysoce komfortní pokoje, které jsou zcela propojené díky nejmodernějším technologiím. Ty umožňují hostům například poslouchat hudbu v celé vile, přihlašovat se ke svým oblíbeným sociálním médiím přímo z obrazovky TV a nebo jejím prostřednictvím zaplatit své účty.

Mezi další exkluzivní služby, které můžete v Casa de la Flora využívat, patří i  jedinečný gurmánský zážitek v restauraci Aranya přímo na pláži, kde si můžete v klidu pochutnávat na delikátních a čerstvých pokrmech. Jste-li nasyceni, odpočiňte si v jedněch z nejlepších spa v zemi, rozpohybujte se ve fitness centru, čtěte si v krásné knihovně, nebo zůstaňte ve spojení s vaší kanceláří v centru k tomu přizpůsobeném.

Pro dobrodruhy nabízí Casa de la Flora Resort exkurze do okolí, přizpůsobené na míru v závislosti na vašem vkusu, abyste mohli poznat neskutečné zázraky Thajska, které jste nikdy předtím neviděli. S takovou kvalitou služeb vám nic nemůže bránit tomu, rezervovat si pobyt na několik dní nebo týdnů se svou drahou polovičkou nebo celou rodinou v tomto originálním moderním resortu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Casa de la Flora
67/213 Moo 5, Khuk Khak, Khao Lak, Phang-nga 82190, Thajsko
+66 76 428 999