Top hledané
Výsledky (0)
Casey Affleck dorazil do Karlových Varů

„Řval jsem jako lev!“ zavzpomínal Casey Affleck na svou první roli

01. července 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Casey Affleck a Floriana Lima

Na festival do Kalových Varů dorazila druhá hollywoodská hvězda. Oscarový herec Casey Affleck už podruhé přijel obdivovat místní filmovou přehlídku. Sám zde uvedl svůj druhý režijní počin, Světlo mého života (Light of My life).

Světlo mého života v hotelu Thermal

Nezávislý snímek, který je velmi intimní, sám produkoval, napsal k němu scénář a ztvárnil jednu z hlavních rolí. Herec, kterého nejvíce proslavily role v dramatech Místo u moře, Gone, Baby, Gone nebo Dannyho parťáci, se nemůže nabažit této události. Do Karlových Varů dorazil společně s herečkou Florianou Limou a Annou Pniowsky, které si ve filmu zahrály. 

„Karlovy Vary podle mě patří mezi nejlepší místo, kde se koná filmový festival. Vřele ho všude doporučím,“

přiznal hned během tiskové konference, kde mluvil i o své úplně první filmové roli:

„Naše školka se jmenovala podle Rosy Parks, hrdinky boje za občanská práva. Ta jednou přišla na návštěvu a my pro ni sehráli divadlo. Já hrál lva, během představení mi spadl kostým, přesto jsem pokračoval. Rosa mě pak pohladila a pochválila mě, jak jsem hezky jako lev řval,“ popsal Affleck.

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178, Praha 10

Herec, který se vrhl i na režii, při minulé návštěvě převzal z rukou prezidenta festivalu Jiřího Bartošky Křišťálový glóbus. Letos si užívá místní pohostinnosti jako čestný host.

„Před dvěma lety jsem tu byl s filmem Přízrak, který byl docela experimentální a publikum k němu bylo velkorysé,“ chválil si.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze