Hlavní stránka Nové články

Nošení oblečení, zejména drahého, je pro ruské vůdce, jako jsou Kadyrov a Putin, důvěryhodnou strategií. Putin se obléká jako alfa samec. Brutální tyran Kadyrov je hvězdou Instagramu - těmito slovy popisuje portál Vox vůdce Gordloresu. V té době se vůdce Čečenci  bavil poněkud bizarně, například sbíral jablka. Na Instagramu ho sledují téměř 3 miliony lidí. Jeho účet byl zablokován již v roce 2017. Kdo je tento muž?

 

Hlava Čečenské republiky Ramzan Kadyrov

Ramzan Kadyrov je klíčovým spojencem ruského prezidenta Vladimira Putina, a tak není divu, že se postavil na stranu Ruska. Sám Putin je ke Kadyrovovým zvěrstvům hluchý a slepý. 

„Rusko nikdy nemělo takového prezidenta jako je Putin,“

povzdechne si Kadyrov. 

Ramzan Kadyrov a ruský prezident Vladimir Putin
Ramzan Kadyrov a ruský prezident Vladimir Putin • Zdroj: Profimedia

"Kdybych měl po svém, udělal bych z něj doživotního prezidenta. On a jeho tým jsou jediní, kteří dokáží udržet sílu Ruska a jeho velikost,"

říká Kadyrov.

Kadyrovova podpora ruské invazi se vzhledem k jeho desítky let trvajícím vztahům s Putinem dala očekávat. Ačkoli Kadyrov a jeho otec byli na počátku 90. let proti ruské vládě, během druhé čečenské války v roce 1999 přešli na druhou stranu. Spojuje je i láska k bojovým uměním, Putin si váží i Kadyrovova politického umu - natolik, že ho v roce 2007 jmenoval prezidentem Čečenska.
Velitel Ramzan Kadyrov a jeho bojovníci jsou pro svou chladnokrevnost a brutalitu nazýváni "hrdlořezy". Nenávidí imperialisty ze Západu. Tento gang měl jasný cíl - zavraždit ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Jakou mají pověst? 

Čečenská média informovala, že Kadyrov shromáždil ve městě Grozném asi 12 tisíc příslušníků bezpečnostních sil. Jeho bradatá tvář se na vás usmívá jako ve stylu Velkého bratra a jeho pronikavé oči vám připomínají, kdo je tady pánem. Čečenští bojovníci se zapojili do ruské speciální vojenské operace na Ukrajině. Netrvalo dlouho a Kadyrov začal pomalu ztrácet muže. Dva byli zabiti a šest utrpělo zranění. Kadyrov však neprojevil žádné sympatie. Podle jeho vlastních slov: 

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ, Okolí Prahy

"Lidé umírají ve válce a vybrali si tuto životní cestu" 

Tajemník ukrajinské Rady národní bezpečnosti a obrany Oleksij Danilov v televizním projevu uvedl, že jednotka byla "zlikvidována".

Ruský prezident Vladimir Putin a šéf Čečenska Ramzan Kadyrov
Ruský prezident Vladimir Putin a šéf Čečenska Ramzan Kadyrov • Zdroj: Profimedia

Kadyrov má pověst brutálního a bezohledného muže, který je zcela podřízen Vladimiru Putinovi, jenž ho vyznamenal. Je to také on, kdo jako šéf Čečenců velí obávané speciální jednotce vojáků a bojovníků, kteří byli vysláni na speciální misi na Ukrajinu s jediným cílem - zabít vysoké ukrajinské představitele a politiky, zejména a především prezidenta Volodymyra Zelenského.

První pokus však nevyšel zcela podle Putinových a Kadyrovových představ.

Můžeme tedy říci, že Kadyrov není zrovna "k sežrání", jak se nevybíravě říká. Ale to rozhodně neznamená, že čečenský náčelník nemá chuť na lepší věci v životě... A že si neužívá luxusu.

Ďábel nosí Pradu

 Ramzan Kadyrov a jeho slavné značkové boty.
Ramzan Kadyrov a jeho slavné značkové boty. • Zdroj: Profimedia

Pozorní uživatelé Twitteru si všimli, že Kadyrov během jednoho ze svých nedávných vystoupení vylepšil svou vojenskou uniformu o značkové doplňky. V tomto případě to byly jeho černé bojové boty, které se při bližším pohledu tvarem i stylem výrazně lišily od bojových bot ostatních bojovníků, kteří byli rovněž v uniformách. A nebyl by to Twitter, kdyby také nezjistil přesný model, cenovku a jméno návrháře luxusních sklíček - a ejhle: je to model Prada.

"Ďábel vážně nosí Pradu,"

komentoval Kadyrovovy luxusní boty na Twitteru jeden z uživatelů sociální sítě a připomněl tak jeden ze slavných hollywoodských filmů Ďábel nosí Pradu. Další osoba napsala: 

"Jak to, že vy, jeden z nejhomofobnějších úředníků na celém světě, nosíte monolitické boty Prada?"

Další v reakci na předchozí komentáře napsal:

"Mučení homosexuálů, kteří nosí Pradu, musí otevřít nový portál v pekle."

Jak si možná mnozí všimli, vůdce hrdlořezů Ramzan Kadyrov měl na Ukrajině projev v botách Prada v hodnotě 1500 dolarů (asi 33 tisíc korun), které nosí i Bella Hadid, Selena Gomez a Britka Molly-Mae Hague

Módní značky jako strategie

Nošení oblečení, zejména drahého, je pro ruské vůdce, jako jsou Kadyrov a Putin, promyšlenou a bohužel i důvěryhodnou strategií. 

Kadyrovovi není móda rozhodně cizí: jeho dcera Aishat je návrhářka, která je hojně činná v Paříži.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

BBC již v minulosti psala o "Putinově alfa-samčím oblékání" a poukazovala na to, že si hraje na rybáře nebo motorkáře. Někdy je to spíše o tom, co nemá na sobě. To dokazují například fotky, kde sedí Putin na koni a nemá na sobě košili.

 Vladimir Putin na koni nahoře bez...
Vladimir Putin na koni nahoře bez... • Zdroj: Profimedia

Jeho sbírka hodinek, která zahrnuje značky Patek Philippe, A. Lange & Sohne, Breguet a Blancpain, má mnohem větší hodnotu, než číslo, jaké uvádí jako svůj roční plat. 

Putin je známý tím, že tyto hodinky rozdává dělníkům v Rusku nebo někdy dokonce hází své drahé kousky do mokrého cementu, aby demonstroval své velké bohatství. I když cvičí, nosí mikiny za 3200 dolarů.

Kadyrov působí jako tyranský oligarcha; muž, který si myslí, že jeho peníze a moc mohou soupeře donutit ke kapitulaci.

Naopak a naneštěstí pro Kadyrova a Putina hraje ukrajinský prezident Zelenskyj úplně jinak a s mnohem větším úspěchem. Protože vypadá přirozeně a na nic si nehraje. V projevech a videích zveřejněných na sociálních sítích působí klidně a hrdinsky, má na sobě důstojné obleky a kravaty nebo standardní vojenský oděv, například když z řečnického pultu promlouvá k médiím ve vojenském zeleném tričku.

Jak píše Blesk.cz, někteří lidé se posmívají hlavě Čečenské republiky, že její představitel, známý svou nenávistí k Západu, nosí boty italské značky, a to opravdu drahé. To naprosto protiřečí jeho přesvědčení a tomu, že sám sebe označuje za antiimperialistu. A to i přesto, že tvrdí, že v Čečensku má dalších 70 000 bojovníků. Více než jeho slova však sociální sítě zaujaly jeho boty, které kolují po internetu. 

Kadyrov je také obviňován z únosů, mučení, válečných zločinů a vražd, což on sám popírá. Také má vlastní soukromou milici zvanou "Kadyrovci" a na jeho seznamu obvinění je celá řada válečných zločinů. USA na něj v roce 2020 - a EU ještě dříve, v roce 2014, - uvalily sankce právě kvůli krizi na Ukrajině. Jeho bojovníci vyznávají podobný styl.

Kadyrov a jeho slavní přátelé

Ramzan Kadyrov vítá francouzského herce Gerard Depardieua po příjezdu do města Groznyj.
Ramzan Kadyrov vítá francouzského herce Gerard Depardieua po příjezdu do města Groznyj. • Zdroj: Profimedia

 Mikea Tysona považuje za svého přítele a prezidenta Putina za svého nejbližšího důvěrníka. A nejen jeho. Bratříčkuje se také s běloruským diktátorem Alexandrem Lukašenkem.

Ramzan Kadyrov má rád například šampiona bojových umění Chabiba Nurmagomedova. Podporuje také organizaci MMA ACA, v níž bojuje český bojovník Michal Martínek. Kadyrov je hrdý na svého synovce Chalida, který obléká dres ruské fotbalové reprezentace. Fotbalista vyjádřil podporu svému strýci za to, že se ve válce na Ukrajině postavil na stranu Čečenců a Vladimira Putina.

Problém se ženami

Kadyrov má problém se ženami už jen proto, že se vůbec narodily. Článek o utrpení žen v Čečensku přinesl The World. Poté, co byla na venkově u silnice objevena těla mrtvých žen, se Kadyrov vyjádřil, že pravděpodobně mají uvolněné mravy. Sám Kadyrov je zastáncem polygamních vztahů. 

Bodnutí nožem

Čečenský opoziční vůdce a bloger Imran Alijev byl před dvěma lety nalezen ubodaný ve svém hotelovém pokoji s velkým počtem bodných ran. TASR informovala, že bylo nalezeno několik mrtvých odpůrců Kadyrovova režimu. A za podezřelých okolností.

Homosexuálové by měli očistit svou krev

Kadyrov nemá rád komunitu LGBT. V jednom televizním rozhovoru řekl, že v Čečensku žádní nejsou. A i kdyby tomu tak bylo, museli by rychle opustit zemi. Přišel s tím právě v době, kdy čelil obvinění z brutálního zákroku proti homosexuálům. Během protestů v Čečensku bylo údajně uneseno a brutálně mučeno nejméně sto mužů z LGBT komunity, píše Vox.

Řekla mu novodobý Stalin, za dva dny byla mrtvá

Novinářka Anna Politkovská se nebála psát o tom, co se děje v Čečensku a v Rusku. Vysloužila si přívlastek „kritička Kremlu". Proslavila se kritickými reportážemi o ruské generalitě, o čečenské válce, jakož io poměrech v tajných službách. Její život ukončila brutální vražda. Investigativní novinářka Anna Politkovská byla zabita ve výtahu svého domu na Lesní ulici v Moskvě 7. října 2006. Měla 48 let. Na jejím těle se našly čtyři střelné rány včetně rány na hlavě.

Náhoda? To nevíme. Faktem je, že se tak stalo přesně v den narozenin Vladimira Putina. 

„Je to mimořádně krutý muž,"

řekla krátce před smrtí v jednom rozhovoru pro rádio Ekho Moskvy.

„Sešla jsem se s několika lidmi, kteří mi řekli, že Ramzan Kadyrov je osobně mučil ve svém domě ve vesnici Tsentoroi."

Magomed Daudov (vlevo) a šéf Čečenské republiky Ramzan Kadyrov
Magomed Daudov (vlevo) a šéf Čečenské republiky Ramzan Kadyrov • Zdroj: Profimedia

Svědci řekli , že Kadyrov a další muž s ním použili velmi propracované mučení. Například člověku stahují úzké proužky kůže ze zad. Toto je druh mučení, který byste nazvali středověkou brutalitou. Jeho domácími mazlíčky jsou netradiční zvířata. Podle RIA Novosti má Kadyrov soukromou zoo, ve které jsou lvi, tygři i medvědi. Nachází se na pozemku jeho honosného sídla u metropole Groznyj.

Ramzan Kadyrov však není jediným "padouchem" Vladimira Putina. V médiích se objevují jména Sergeje Šojgi, Jevgenije Prigožina, Valerije Gerasimova a Alexandra Dugina. Kdo jiný může za válku na Ukrajině?

Zdroje: Dennik N, Interez, AA, Vox, The World, Radio Free Europe, The Independent, GQ portal, vlastní dotazování 

 


 

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (1)

Čečenský prezident Ramzan Kadyrov
View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks