Celebrity během pandemie: hrobník, kurýr anebo řidič autobusu

Trh práce se konečně probouzí. A co dělaly celebrity během pandemie, aby se uživily, nebo aby pomohly?
24. dubna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Čísla nabídek práce na slovenském pracovním portálu Profesia začala výrazně narůstat. Počet nabídek za březen 2021 přesáhl vůbec poprvé od začátku koronavirové pandemie hranici dvaceti tisíc. Zatímco některé profese, například herci, umělci obecně, číšníci či lidé pracující ve službách, v předchozím roce téměř zanikly nebo měly minimální prostor pro práci, jiné naopak najímaly kohokoli. Například kurýrem či řidičem rozvážkové služby se mohl stát kdokoli. Pomoc byla vítaná i ve zdravotnictví.

Diana Morová vypomáhala jako zdravotnice

Velkou novinkou oproti minulosti jsou nabídky tzv. remote work, s nimiž přichází stále více společností. Tento termín označuje poptávku firem po zaměstnancích, kteří budou trvale pracovat z domova, aniž by docházeli do kanceláře. Ze strany uchazečů je pak největší zájem o pracovní pozice v administrativě. Platí, že pokud firma zveřejní nabídku v tomto odvětví, zareaguje na ni v průměru kolem 50 lidí.

Headhunteři nemají o práci nouzi. Pracovní pohovor
Headhunteři nemají o práci nouzi. Pracovní pohovor • Zdroj: Profimedia

„Téměř úplně nám zmizely nabídky práce pro pokojské, recepční a jiný hotelový personál. Také neevidujeme nabídky práce pro číšníky, ani nabídky ve službách, jako je kadeřník, vizážista či aranžér. Pokles jsme zaznamenali i u profesí, typických pro organizování společenských akcí, tedy hostesek, event marketérů a mnoha dalších pozic,“

řekla LP-Life.cz Nikola Richterová, PR manažerka portálu Profesia.sk.

Herci a zpěváci jsou už bezmála rok bez práce, a tedy i bez příjmů. Složenky je ale potřeba zaplatit i navzdory tomu. Mnozí z nich si proto museli najít náhradní zdroj příjmů. Kdo kde skončil?

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ, Okolí Prahy

Peter Bažík jako kurýr

Peter Bažík pracuje jako kurýr
Peter Bažík pracuje jako kurýr • Zdroj: Profimedia

Slovenský hudebník Peter Bažík si aktuálně přivydělává jako kurýr pro zverimex. Jelikož i celebrity musí z něčeho vyžít, rozhodl se vyzkoušet i jinou profesi, než je ta hudební. Splnil si svůj dětský sen a začal pracovat v obchodě s potřebami pro zvířata, která miluje už odmala.

„Rád dělám lidem radost a rád poznávám nové lidi, což mi tato práce umožnila. Krátce nato rozjela firma i rozvoz, takže mi nabídli práci kurýra,“

řekl rodák z Oravy. 

„Velice rád jsem to přijal, protože řízení auta patří k činnostem, které mě baví. Zpívat a skládat hudbu jsem ale nepřestal. Pořád pracuji na nových projektech a věřím, že až pandemie pomine, budu se moci naplno vrátit k vytváření krásných zážitků a emocí na pódiu,“

uvedl Peter.

Diana Mórová jako zdravotnice

Diana Mórová se původně chtěla stát lékařkou
Diana Mórová se původně chtěla stát lékařkou • Zdroj: Profimedia

Svůj dětský sen si splnila i slovenská herečka Diana Mórová, známá například jako členka poroty televizní show Česko Slovensko má talent, v níž si u diváků získala velkou oblibu. V době, kdy se herecké příležitosti zrovna nehrnou, se rozhodla pomáhat ostatním. Kromě toho, že se stará o domácnost a tráví hodně času se synem, chodí také vypomáhat jako zdravotnice do nemocnice na bratislavských Kramároch.

„Chodím pomáhat do nemocnice. Moje kamarádka je pediatrička, a když mám volno, během týdne jí pomáhám. Má ambulanci, kam chodí malé děti, ať už na pravidelné kontroly, nebo jako pacienti. Já zakládám výsledky z krve do karty pacienta, nebo když přijdou děti na kontrolu, zaznamenávám váhu, výšku, měřím jim třeba i tlak, všechno zapisuji. Pomáhám jí hlavně proto, že nestíhá. Strašně mě to baví. Já jsem totiž taky chtěla být lékařkou,“

řekla Mórová.

Při testování v první linii pomáhaly i další slovenské celebrity, například herec a zpěvák Juraj Bača, zpěvačka Dominika Stará, tenistka Dominika Cibulková nebo internetový komik Fero Joke.

Tomáš Novotný jako hrobník

Divadlo mu zavřeli, a tak se rekvalifikoval na hrobníka.

„Rozhodl jsem se nesedět doma a udělat si rekvalifikační kurz v oboru hrobník. Já vím, že se to možná někomu může zdát zvláštní, ale já to tak neberu. Je to práce jako každá jiná.“

Tomáš se fyzické práce nebojí. Jak říká, práce hrobníka nespočívá jen v kopání hrobů.

„Je tam hodně teoretických znalostí, které jsem se musel naučit, složit test a poté je předvést,“

řekl s tím, že kromě základních pravidel bezpečnosti musí hrobník vyznat v pravidlech a postupech smutečního obřadu a pohřbívání těl nebo ve velikostech hrobů a hrobek.

„Takže pokud bychom už nikdy nemohli hrát, nebránil bych se dělat správce hřbitova,“

vysvětlil.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Bára Basiková jako brigádnice

Z Báry Basikové je brigádnice
Z Báry Basikové je brigádnice • Zdroj: ROBERT RAMBOUSEK / MAFRA / Profimedia

Bára Basiková pracovala během pandemie už skoro všude – na poště, v lékárně, v domově pro seniory, kde roznášela jídlo nebo stlala postele.

„K těm brigádám jsem se většinou dostala přes kamarády. Nikdy jsem si nemyslela, že můžu přijít o práci, ale stalo se. Člověk se nějak živit musí,“

prozradila Bára.

Václav Kopta jako řidič MHD

Václav Kopta
Václav Kopta • Zdroj: Profimedia

V dětství toužil řídit autobus. Jeho sen se mu teď splnil, stal se řidičem pražské MHD na lince v oblasti Dejvic.

„Strašně si to užívám a dělá mě to šťastným. I v téhle nepříliš šťastné době mám pocit, že můj život má nějaký smysl. A nesedím jen doma na zadku a nesleduji, jak za oknem létají holubi. Trvalo několik měsíců, než jsem prošel všemi zdravotními zkouškami, psychologickými testy a získal všechna potřebná povolení. Nyní mohu s klidným svědomím konstatovat, že to stálo za to,“

řekl herec.

Všichni šijí roušky

Módní značky, včetně těch luxusních, se během pandemie vrhly na šití roušek. Tento sortiment zařadily do své nabídky světové značky jako Louis Vuitton, Chanel, Zara, Dior či Prada. Roušky vyráběla i influencerka Zuzana Plačková nebo zpěvačka Lucie Bílá, která je vyučenou švadlenou.

Pandemie si vyžádala zvýšený počet kurýrů, e-shopy kvůli objednávkám praskaly ve švech

Služby přepravních společností šly na dračku
Služby přepravních společností šly na dračku • Zdroj: Unsplash

DPD

Obrat DPD vzrostl v roce 2020 o 42 procent oproti roku 2019. Vzhledem k tomu, že se firma nestihla na nárůst poptávky během pandemie připravit, pomáhali jejím kurýrům i taxikáři. Rekordním byl listopad 2020, kdy firma celosvětově doručila 13,9 milionu balíků. Přijato bylo více než 20 tisíc nových zaměstnanců.

PPL

Rekordní množství zásilek si vyžádalo více rukou i u společnosti PPL. Během tří týdnů musela společnost navýšit počet kurýrů z 1300 na 1600, což byl dosud nevídaný nárůst.

Alza

Výrazný nárůst objednávek značně zvýšil i obraty Alzy, a to až o stovky procent.

„Uzavření části kamenných prodejen a omezení veřejného života v ČR a SR se výrazně podepsalo na nákupním chování zákazníků. Češi i Slováci se intenzivně přesouvají do on-line prostředí a volí e-shopy jako bezpečnější variantu nákupů – obrat při meziročním srovnání stoupl v obou zemích o více než 70%, v Maďarsku o více než 100%, v Rakousku přes 300%,“

řekla Kateřina Daňková z PR oddělení společnosti Alza.

Amazon

Zatímco jiní bojují o holé přežití, Amazon vydělal během pandemie více než na Vánoce. Firma prodala zboží za více než 50 miliard dolarů. I předtím patřila k největším společnostem na světě, v poslední době však nabírala nové zaměstnance rychlostí, která nemá v historii firmy obdoby. Tento gigant se potýká s rekordní poptávkou, jeho zákazníci si proto museli zvyknout na delší dodací lhůty i na problémy se zadáváním objednávek na přetížených webových stránkách Amazonu.

Kvůli zahlcení on-line objednávkami se projevily nedostatky v logistice a v dodavatelském řetězci. Zatímco v minulosti přijímal Amazon kolem 1500 pracovníků denně, během pandemie je to až 2800. Takto masivní nábor zaměstnanců je v historii soukromých společností, nejen v USA, zcela bezprecedentní.

„Nejblíže lze tuto situaci přirovnat k zaměstnávání celých průmyslových odvětví v dobách války, jako byla například výroba lodí v počátcích 2. světové války, případně výstavba domů poté, co se vojáci vrátili,“

uvedly New York Times.

Celkové tržby Amazonu vrostly na 88,9 miliardy dolarů, což je výrazně nad prognózami, které předpovídaly tržby ve výši 81,6 miliardy dolarů. Na globální úrovni však roste i napětí mezi vedením Amazonu a zaměstnanci jeho skladů. Zaměstnanci tvrdí, že společnost neudělala dost pro to, aby je ochránila před koronavirem. Téměř 20 tisíc zaměstnanců společnosti Amazon v USA mělo pozitivní test na covid-19 nebo se předpokládá, že byli nakaženi. Firma se brání a tvrdí, že míra nákazy jejích zaměstnanců je hluboko pod úrovní běžné populace USA.

Na Seychelách nenajdete jiné kolo, než Kellys

Společnost Kellys vytěžila z pandemie maximum. Dokazuje to zisk, který se zvýšil až o 237 procent na 3,1 miliónu eur a tržby, které narostly o 39 procent na téměř 45 milionů eur (1,2 miliardy Kč). Jde o masivní posun oproti roku 2019, kdy tržby společnosti dosahovaly 32 milionů eur. Během dvou měsíců pandemie vyprodala svá kola do celého světa.

Seychely
Seychely • Zdroj: Profimedia

„Pokud za námi dnes přijdeš s požadavkem, že chceš dané kolo, my ti řekneme, že bude za víc než dva roky,“

tvrdí Michal Divinec, ředitel Kellys.

Pokud si tedy nyní objednáte kolo, je možné, že ho dostanete až v roce 2023. To je údajně zapříčiněno tím, že výrobci komponentů nestíhají vyrábět.

Umělci si nechali zaplatit i během pandemie

Někteří umělci řešili během pandemie omezení kulturní produkce tím, že začali pořádat on-line vystoupení. Zatímco někteří byli solidární a koncertovali zadarmo, našli se i takoví, kterým se bez honoráře vystupovat nechtělo.

Rytmus připravil speciální on-line show
Rytmus připravil speciální on-line show • Zdroj: Profimedia

Zatímco zpěváci Miro Žbirka, Peter Nagy nebo Robo Opatovský vystupovali zadarmo, za svou produkci si naopak nechali zaplatit Rytmus (77,58 Kč za on-line přístup) nebo Marián Čekovský (51,63 Kč za on-line přístup).

„Rozdíl mezi těmito koncerty je ten, že já budu mít světelnou a vizuální show v plné palbě v nejlepším klubu na Slovensku. Natáčet to bude 5 kamer s veškerou kvalitou a technikou,“

řekl raper.

Podobnou show připravil i Majk Spirit, ten ale zadarmo.

Hotely, restaurace a turistická střediska jsou ve velmi špatné situaci, čekají na uvolnění

Cestovní ruch, gastronomie a provoz hotelů má za sebou historicky nejhorší čtvrtletí. Stravovací provozy jsou aktuálně stále zavřené, fungují jen v omezeném režimu (donášky jídla).

Podle Svazu cestovního ruchu SR dosáhnou ztráty způsobené koronakrizí v tomto odvětví až půl miliardy eur. To může podle prezidenta svazu Marka Harbuľáka vyústit ve ztrátu až 68 tisíc z celkového počtu 160 tisíc pracovních míst v cestovním ruchu.

„Pokud v letních měsících nedokážeme otevřít, velká většina podniků to nepřežije,“

řekl Harbuľák.

Jaký bude mít krize dopad na startupy?

Mladé inovativní firmy postihla pandemie rozdílně v závislosti na sektoru, ve kterém působí. Příjmy některých firem, mimo jiné například společnosti Zoom, radikálně stouply. Mnoha startupům však pandemie zkomplikovala situaci, zejména pokud jejich pilotní projekty souvisely s odvětvími, která koronakrize výrazně zasáhla. Mnoho projektů se ruší nebo odkládá. Přes 20 procent nových startupů během pandemie vzniklo v oblasti zdravotnictví. Tento trend nemá obdobu v žádném jiném odvětví. Patří sem například startup Velmio, původně zaměřený na těhotenské poradenství, který vyvinul aplikaci na sledování covid-19 kontaktů, používanou v Estonsku a v Austrálii.

Krachy, způsobené pandemií

Aerolinie Flybe

Krach postihl leteckou společnost Flybe, která byla jednou z největších britských aerolinií. Na firmu byla uvalena nucená správa. Správci se stali čtyři vedoucí zaměstnanci poradenské firmy EY. Aerolinie se sídlem v Exeteru na jihozápadě Anglie se potýkaly s dlouhodobými finančními problémy v důsledku  slabé poptávky a tvrdé konkurence. Ty byly pandemií koronaviru ještě prohloubeny. Loni přešly pod konsorcium Connect Airways, vedené britskou leteckou společností Virgin Atlantic, ozdravení se však nepodařilo.

Klenotnictví Aurum

Konec z důvodu špatné finanční situace ohlásily i Klenoty Aurum.

Skončily i zavedené oděvní značky Kara a Pietro Filipi.

Změny jsou občas v životě potřeba jako sůl. Mnoho celebrit ukázalo, že ačkoliv jim práce obyčejných lidí někdy moc nevoní, složenky za ně nikdo nezaplatí a je potřeba přijmout, co život nabízí. Necháme se překvapit, kam je osud zavede…

 

 

 

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks