Top hledané
Výsledky (0)
Make-up umí divy.

Celebrity bez make-upu: Tyru Banks i Milu Kunis byste strčily do kapsy!

Martina Šmalclová
02. května 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
KIm bez make-upu

Také se někdy probudíte a při pohledu do zrcadla usoudíte, že dneska nejspíš nebude váš den? Nebojte, nejste v tom samy. I slavné krásky patří mezi obyčejné smrtelnice, které se ráno probudí bez make-upu s rozcuchanými vlasy nebo kruhy pod očima… Podívejte se, jak pod vrstvou líčidel vypadá tvář takové Kim Kardashian nebo Katie Holmes.

Mila Kunis

Kam se poděla ta diva, která byla před několika lety vyhlášena nejvíc sexy ženou planety? Vsadila na teplo rodinného krbu a na kosmetiku zanevřela? Vypadá to tak, protože bez make-upu a ve vytahaném oblečení je poslední roky viděna až podezřele často.

Otevřít v galerii (3)
Mila Kunis
Mila KunisZdroj: Profimedia

Katie Holmes

Málokdo je takový chameleon jako právě herečka Katie Holmes. Zatímco nalíčená vypadá naprosto krásně a jako ze žurnálu, bez make-upu působí dojmem strhané důchodkyně, která se právě vrací ze supermarketu s nepořízenou, protože jí někdo vyprodal poslední banány!  

Otevřít v galerii (3)
Katie Holmes
Katie HolmesZdroj: Profimedia

Tyra Banks

Když to Tyra Banks dotáhla až na přehlídková mola, proč ne vy? Modelka proslula svými uštěpačnými poznámkami, které udělovala soutěžícím coby porotkyně v reality show America's Next Top Model. Když se ale podíváme na její nenalíčenou tvář, ptáme se samy sebe, zda byla právě ona tou kompetentní osobou?

 

Kim Kardashian

Tohle, že je ta sexbomba, ze které v současnosti šílí půlka světa?! Americká hvězda s arménskými kořeny rozhodně není od přírody tou opálenou kráskou s ostrými rysy, kterou jsme zvyklí vídat na společenských akcích a červeném koberci. I v jejím případě můžete vidět, že je make-up nepostradatelný pomocník! 

Otevřít v galerii (3)
Kim
KimZdroj: Profimedia

Lady Gaga

Lady Gaga je taková éterická květinka, která má téměř neviditelné obočí a světlou pleť. Když pak ukáže po ránu nenalíčenou svou tvář v kombinaci s tmavou hřívou, člověk se skoro až lekne a nejradši by ji šupem poslal k doktorovi pro prášky na anémii!

 

Kristen Bell

Také herečka Kristen Bell se bez make-upu mění v neviditelnou ženu z davu. Hollywoodskou hvězdu, která pravidelně září v luxusních róbách na červených kobercích, byste v ní hledali jen těžko! Kristen se ale svou tváří bez líčidel netají a sama je s oblibou umísťuje na své sociální sítě. 

 

Luxusní byt k pronájmu - Praha 7 - 46m
Luxusní byt k pronájmu - Praha 7 - 46m, Praha 7
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze