Top hledané
Výsledky (0)
Slavné páry, které posunuly svůj vztah o level výš.

Nejen Lily Collins a Gwen Stefani řekly ANO! Tyhle celebrity se letos zasnoubily

Kateřina Ostrejšová
15. listopadu 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Lily Collins, na ruce zásnubní prsten s růžovým diamantem.

Krásné svatební šaty, šperky a pocit, že aspoň na chvíli můžete být princeznou... O takovém dni sní většina dívek už od dětství. Má to ale jeden háček, pohádkovému dni předchází jedna důležitá věc - najít toho správného prince, který se rozhodne strávit po jejich boku zbytek života. Těmto celebritám se to podařilo!

Gwen Stefani a Blake Shelton

Otevřít v galerii (7)
Gwen Stefani a Blake Shelton po zasnoubení.
Gwen Stefani a Blake Shelton po zasnoubení. Zdroj: Profimedia

Pár oznámil zasnoubení 27. října na sociálních sítích. Muzikanti se poprvé potkali při natáčení The Voice v roce 2015, kdy byli oba krátce po rozvodu. Od té doby spolu stačili nazpívat i několik duetů, jeden z nejúspěšnějších je “Nobody But You”, který se dostal na první místo v žebříčku Country AirPlay Billboard.  

“Děkuji ti za záchranu roku 2020... a zbytku mého života,“ 

uvedl Blake Shelton na svém Instagramu. Čtyřiačtyřicetiletá zpěvačka v několika rozhovorech prozradila, že se jí stalo hned několikrát, že Sheltona označili za jejího manžela. Tak teď už tomu tak skutečně bude!  

Otevřít v galerii (7)
Gwen Stefani a Blake Shelton.
Gwen Stefani a Blake Shelton. Zdroj: Profimedia

Lily Collins a Charlie McDowell

Otevřít v galerii (7)
Lily Collins se svým snoubencem.
Lily Collins se svým snoubencem. Zdroj: Profimedia

Dcera Phila Collinse, známá herečka Lily Collins a režisér Charlie McDowell svůj vztah potvrdili teprve loni v srpnu a vypadá to, že nepotřebují na nic čekat. Dojemnou chvilku si pro ni McDowell přichystal v horském prostředí Nového Mexika a sám žádost o ruku přirovnal k nejčistší radosti jeho života.  

Zásnubní prsten je velmi netradiční, ale elegantní. Místo klasického diamantu jde totiž o růžový diamant navržený Irene Neuwirth. Americké herečce k zasnoubení gratulovali například Reese Witherspoon, Courteney Cox nebo Jennifer Garner.  

Liam Payne a Maya Henry 

Otevřít v galerii (7)
Liam Payne a Maya Henry na červeném koberci.
Liam Payne a Maya Henry na červeném koberci. Zdroj: Profimedia

Bývalý člen kapely One Direction Liam Payne požádal o ruku dvacetiletou modelku Mayu Henry po dvouletém randění. Pár se seznámil už v roce 2015 v rámci tzv. meet-and-greet setkání, které si Henry zaplatila jako věrná fanynka One Direction. Jiskra ale přeskočila až o tři roky později, v době, kdy se zpěvák rozešel s předchozí partnerkou, se kterou má tříletého syna Beara.  

Jejich vztah určitě není zalitý sluncem. V únoru tohoto roku se pár na chvíli rozešel, teď už ale vypadá opět všechno v pořádku.  

„Někdy toho šťastného chlapa nepoznávám... Jsem rád, že jsi ho přivedl zpět,“ 

uvedl Liam Payne na svém instagramovém profilu. Své nastávající koupil prsten v hodnotě 3 milionů liber, tedy zhruba 87 milionů korun.  

Otevřít v galerii (7)
Zásnubní prsten Mayi Henry.
Zásnubní prsten Mayi Henry. Zdroj: Profimedia
Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Conor McGregor a Dee Devlin

Otevřít v galerii (7)
Conor McGregor a Dee Devlin. Na prstu její zásnubní prstýnek.
Conor McGregor a Dee Devlin. Na prstu její zásnubní prstýnek. Zdroj: Profimedia

Irský bojovník a šampion UFC v srpnu oznámil zásnuby s dlouholetou přítelkyní Dee Devlin. Otázku partnerce položil při oslavě svých 32. narozenin na jihu Francie.

Devlin je po jeho boku už od začátku MMA kariéry, od roku 2008. Dokonce kvůli němu opustila svoji práci, aby ho mohla plně podporovat. McGregor ji později najal jako oficiálního člena týmu a dal jí na starosti jeho finance. Pár spolu má dvě děti - tříletého Conora a dceru Croiu.

Brooklyn Beckham a Nicola Peltz

Otevřít v galerii (7)
Brooklyn Beckham při žádosti o ruku.
Brooklyn Beckham při žádosti o ruku. Zdroj: Profimedia

Tahle svatba patří v příštím roce k nejočekávanějším. Spojení syna nejznámějšího fotbalisty Davida Beckhama a bývalé členky Spice Girls s dcerou amerického miliardáře přináší velká očekávání. Zřejmě tušíte, že tahle svatba bude velkolepá!  

Brooklyn nechal prsten pro svoji snoubenku speciálně navrhnout. Cena diamantového prstenu s pěti karáty se pohybuje kolem 120 000 liber, tedy zhruba 3,5 milionů korun.  

A který zásnubní prsten byste brala vy? 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze