Top hledané
Výsledky (0)
Rodič s dítětem, nebo sourozenci? Některým byste jejich věk vážně nehádali!

Slavní, kteří vypadají jako sourozenci svých potomků

Kristina Valachyová
19. února 2022
7 minut čtení
Ava Elizabeth Phillippe a Reese Witherspoon

Příroda a občas i plastičtí chirurgové někdy dokážou neuvěřitelné zázraky. Nebývá proto výjimkou, že matky a občas i otcové vypadají spíše jako starší sourozenci svých dětí. A protože hlavně dámy to velmi dobře vědí, často se fotí stejně namalované jako jejich dcery, podobně se oblékají a na fotkách se tak stylizují. Inu, mohou si dovolit "pustit chlup", aby vypadali o generaci mladší.

Jana Bernášková a dcera Justýna
Julian Moore a a dcera Liv Freundlich
Mila Jovovich a dcera Ever Gabo
Zoë Kravitz a její matka Lisa Bonet

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. U těchto slavných dětí to ale platí dvojnásob. Možná vás jejich podoba s rodiči až zarazí. V některých případech je těžko uvěřitelné, že se nejedná o dvojčata. Podívejte se, jak jsou si někteří slavní rodiče se svými dětmi podobní.

Leona Machálková a její syn Artur Šípek

Sebevědomý Artur roste jako z vody. Dokonce už přerostl i svou matku. I když z rysů svého otce Borise Šípka zdědil mnoho, podobu se svojí mámou rozhodně nezapře. Jako by jí z oka vypadl!

Kim Zolciak-Biermann a její dcery Ariana Biermann a Brielle Biermann

Otevřít v galerii (6)
Kim Zolciak-Biermann a její dcery Ariana Biermann a Brielle Biermann
Kim Zolciak-Biermann a její dcery Ariana Biermann a Brielle BiermannZdroj: Profimedia

Kim Zolciak-Biermann se do povědomí veřejnosti dostala účinkováním v různých reality show, včetně projektu Paničky z Atlanty. Člověku se při pohledu na blondýnčinu figuru ani nechce věřit, že přivedla na svět 6 dětí. Její dcery za matkou nezaostávají!

Jana Bernášková a dcera Justýna

Herečka Jana Bernášková a dcera Justýna vypadají spíše jako sestry než matka s dcerou. Děvče po mamince podědilo jemné rysy, melancholické oči, štíhlou postavu i neskutečně nádherné dlouhé lokny.

"S dcerou máme společný určitě humor a vnitřní radost. Máme rády život a cestování. Máme také podobnou energii,"

svěřila Jana Bernášková pro ŽivotvČesku.cz.

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Reese Witherspoon a její dcera Ava Elizabeth Phillippe

Otevřít v galerii (6)
Reese Witherspoon a její dcera Ava Elizabeth Phillippe
Reese Witherspoon a její dcera Ava Elizabeth PhillippeZdroj: Profimedia

Geny se skutečně dědí. Důkazem toho může být i dcera Reese Witherspoon. Čím je však nyní dívka starší, tím je nejen krásnější, ale také víc podobná slavné herečce. Obě ženy připomínají spíše dvě sestry, přestože je od sebe dělí celých 24 let! Máma a dcera mají spolu krásný vztah a jsou si až neuvěřitelně podobné. Ava studuje kalifornskou univerzitu, a když vylétala z matčina hnízda, nenesla to Reese dobře.

„Je to těžké. Nikdy mě nenapadlo, jak se asi cítila moje matka, když jsem šla na vysokou. Šla jsem do Avina pokoje, lehla si na její postel a plakala,“

přiznala v pořadu Ellen DeGeneres.

Elizabeth Hurley a její syn Damian Hurley

Otevřít v galerii (6)
Elizabeth Hurley a její syn Damian Hurley
Elizabeth Hurley a její syn Damian HurleyZdroj: Profimedia

Mamince je tak podobný, že sám vypadá jako žena! Jako matka se synem jsou si velice blízcí, často se společně objevují na sociálních sítích a navštěvují spolu události ze světa módy. Teenager je synem herečky z jejího krátkého románku s americkým obchodníkem Stevem Bingem, který zemřel v červnu 2020. Hugh Grant je ve skutečnosti kmotrem mladíka.

„Můj kmotr Hugh nám říká monstra. Říká, že když se sejdeme v jedné místnosti, jsme jako tornádo... jsme si strašně podobní a způsobujeme chaos,“

prozradil Damian.

Jerry Hall a dcery Georgia May Jagger a Elizabeth Jagger

Po někdejší slavné topmodelce Jerry Hallové zdědily její dvě dcery pořádnou dávku krásy. Georgia May patří momentálně k nejžádanějším britským modelkám, sklízí jeden úspěch za druhým a v profesionální oblasti začíná kráčet v matčiných šlépějích. Svědčí o tom reklamní kampaň z dílny Thierry Mugler, které propůjčila svou tvář jako její máma před téměř dvěma desetiletími.

„Je pro mě velmi výjimečné, že můžu jít v matčiných stopách,“

nezapomněla Georgia vyjádřit úctu.

Cindy Crawford a dcera Kaia Gerber

Otevřít v galerii (6)
Cindy Crawford a dcera Kaia Gerber
Cindy Crawford a dcera Kaia GerberZdroj: Profimedia

Jedna z nejkrásnějších modelek všech dob Cindy Crawford dobyla svým půvabem a charismatem celý svět. Kaia Gerber už kráčí v maminčiných šlépějích a je vyhledávanou hvězdou přehlídkových mol. Kaia Gerber prostě nezapře, kdo je její matkou. Mají mezi sebou jedinečně blízký vztah. Cindy se o dceru starala, i když byla na vrcholu slávy.

„Nechala svou práci ve studiu - když se vrátila domů, první věc, kterou udělala, bylo, že šla nahoru a odlíčila se. Dala dolů umělé řasy. Dala si dolů všechno. Doma byla jen moje máma a za to jsem jí navždycky vděčná,“

řekla Kaia pro Vogue.

Julian Moore a a dcera Liv Freundlich

Herečka se v roce 2008 svěřila deníku The Guardian, že její touhou bylo mít chlapce a dívku. Když se narodil chlapec, jejím snem bylo, aby druhé dítě bylo děvče. A stalo se!

„Vždycky říkám své holčičce, že si pamatuji, jak jsem ležela ve vaně, když jsem byla těhotná, a říkám, že jsem si přála dívku a také jsem si ji pořídila,“

uvedla Julian. Liv byla pro Julian od začátku doslova splněným snem. Usilovala o to, aby měla život jako každé běžné dítě.

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6, Praha 6

„Moje děti žijí běžný život. Připravuji pro ně snídani, manžel je vozí do školy a všichni chodíme na basket,“

řekla Julian. Je očividné, že dceru drží při zemi i přesto, že byla vychována mezi bohatými a slavnými!

Mila Jovovich a dcera Ever Gabo

Ever jakoby byla mladší verzí své matky. Už teď má našlápnuto jít naplno v matčiných stopách. Po jejím boku se objevila poprvé ve snímku Resident Evil: Poslední kapitola, když jí bylo 8 let. Ever se minulý rok objevila ve filmu Black Widow, kde si zahrála mladou Natashu Romanoff a také získala hlavní roli Wendy v připravovaném hraném filmu o Peteru Panovi, který má vyjít v roce 2022.

Jiřina Benešová a dcera Lucie

Otevřít v galerii (6)
Jiřina Benešová a dcera Lucie
Jiřina Benešová a dcera Lucie Zdroj: Profimedia

Jak se říká, jablko nepadá daleko od stromu. Česká seriálová herečka a dabérka Lucie se totiž často ukazuje ve společnosti s celou rodinou, a to včetně maminky. Můžeme spekulovat, zda se jedná o maminku a dceru, anebo sestry. Zatímco Lucie a paní Jiřina jsou jako přes kopírák, hereččina dcera Lara je naopak celý tatínek Tomáš Matonoha. Po tom podědila nejen tmavé vlasy, ale i oči a úsměv.

Meryl Streep a její dcera Mamie Gummer

Stejný blond odstín vlasů, obočí, výrazný nos a identické rty. Klenuté lícní kosti s mimickými vráskami kolem úst. Kdyby je nedělila jedna generace, téměř by vypadaly jako dvojčata. Mamie netouží být známá jako její matka. Netouží obětovat život kariéře. Film miluje, ale sláva ji neláká. Ráda se objevuje ve filmech, kde hraje její matka. Konkrétně Mamie debutovala na plátně jako dcera své matky ve filmu Pálení žáhy z roku 1986 po boku Jacka Nicholsona, když jí bylo jen 20 měsíců. Aby se vyhnula obviněním z protěžování, byla ve filmu uvedena jako Natalie Stern.

Zoë Kravitz a její matka Lisa Bonet 

Na fotografii je herečka Zoë Kravitz a její matka Lisa Bonet, která se proslavila díky seriálu The Cosby Show. Zoë sice nosí příjmení svého otce, hudebníka Lennyho Kravitze, ale co do podoby se jednoznačně přiklání matce. Partnerem Lisy Bonet byl slavný Aquaman - Jason Momoa, který se do ní zakoukal díky televizní obrazovce, už když byl malý:

„Hned poté, co jsem ji uviděl v televizi, jsem řekl - mami, tuhle! Tuhle ženu chci za manželku. Byl jsem přesvědčen o tom, že ji musím najít a že zasvětím zbytek svého života tomu, abych ji dostal. Byl jsem jí posedlý,“

přiznal po letech herec a dodal, že byl její krásou skutečně uchvácen. Dvojice se ale setkala náhodně - v klubu v Los Angeles.

„Měl jsem dredy, ona měla dredy. Byl jsem tam se svým nejlepším kamarádem, když jsem se najednou ohlédl, uviděl ji a zkameněl úžasem. Přišla a představila se, v mojí hlavě byl úplný ohňostroj!“

zavzpomínal si Jason. Ukázkový pár je dnes už bohužel minulostí, Jason a Lisa ve společném prohlášení na Instagramu oznámili rozvod. Kdoví, možná i krása Lisiny dcery okouzlí v budoucnosti nějakého Aquamana

Mel Gibson a jeho syn Milo Gibson

Otevřít v galerii (6)
Mel Gibson a jeho syn Milo Gibson
Mel Gibson a jeho syn Milo GibsonZdroj: Profimedia

Hollywoodský herec Mel Gibson je otcem celkem devíti dětí. Šestý potomek v pořadí, syn Milo, je také herec, a navíc i stejný fešák, jakým byl kdysi jeho slavný táta. Má stejně pronikavé modré oči, jaké měl jeho otec v mládí. Vyrostl z něj pořádný krasavec, nemyslíte?

Podobu se svými rodiči nezapřou například ani tři potomci Tomáše a Tamary Klusových - Josefína, Alfréd a Jenovéfa. Podobu najdete také u potomků Janka Ledeckého nebo dcer Karla Gotta. Tmavovlasá Charlotte je spíše po tatínkovi Karlu Gottovi, blonďatá Nelly po mamince Ivaně.

Výjimkou není ani máma Miley Cyrus Tish, která na svých čtyřiapadesát let vypadá naprosto úžasně. 

Vysoký věk byste nehádali ani matce slavných modelek Gigi a Belle Hadid. Jejich matka Yolanda Foster je sama bývalou modelkou. Populární je zejména díky účinkování v americké reality show The Real Housewives of Beverly Hills.

Jak vidíte, genetika může být zábavná věc. Děti někdy vypadají jako dokonalá směsice jejich tvůrců, jindy se stanou úplným obrazem jednoho z rodičů. Je však jisté, že všichni uvedení vědí, jaké je vyrůstat s již tak známou tváří.

Zdroje: hashtag.sk, brightside.me,Evropa2, Blesk,msn.com, dailymail, vlastní dotazování

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze