Top hledané
Výsledky (0)
Milují luxus a rádi si užívají dovolenou v teple. Někteří z nich si tam dokonce pořídili i svou vlastní nemovitost.

Celebrity, které si užívají dovolené v zahraničí: Do luxusních hor pláchl Leoš Mareš, do tepla naopak Richard Krajčo

Michaela Hanelová
12. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Leoš Mareš si potrpí na luxusní dovolené.

Celebrity si velmi často užívají dovolenou v zahraničí. Obzvláště v zimním období se většina z nich vydává do teplých krajin a své fanoušky následně provokují několika různými snímky. Víte, které z nich se rozhodly pro dovolenou v teple, kdo dal přednost lyžování během Silvestra a kdo si nejvíce užíval v Paříži?

I celebrity potřebují čas na odpočinek a relaxaci. Zatímco některé z nich si užívají tradiční chalupaření v domácím prostředí, jiné dávají přednost plnému využití slunce a moře. Můžeme říci, že pro ně je cesta k moři jako výlet na chalupu. Naše celebrity jsou známé tím, že rozhodně nesedí doma. Některé z nich se vydávají na české hory, většina z nich však zajede k moři, kde si užívá teplého počasí a slunečných dnů. Jsou však mezi námi i tací, kteří vyrazí na hory k našim sousedům soukromým vrtulníkem a následně se chlubí pořádným luxusem. Mnoho slavných osobností si navíc u moře pořídilo i svou vlastní nemovitost, kterou se pochlubili na sociální síti Instagram. Mezi nejčastější cestovatelské dovolené patří Dubaj, Tenerife nebo Španělsko. Kdo si tento rok užíval u moře a kdo naopak zvolil aktivní lyžování v luxusním hotelovém resortu?

Tereza Kerndlová

Tereza Kerndlová spolu se svým manželem René Mayerem pravidelně navštěvovala Španělsko, kde posledních osm let toužili po vlastním domě. Nyní se jim tento sen podařilo splnit a v Esteponě si pořídili dům. Při hledání nemovitosti kladli důraz především na to, aby byl dům situován přímo u moře, což se jim nakonec podařilo. Vánoce však strávili v Česku, Tereza sdílela několik obrázků se svou rodinou. Krátce poté, co se rychle vypravila zpět do teplých krajin.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Veronika Žilková

Veronika Žilková (52) si konec roku užívala opravdu ve velkém. Nejdříve se vydala s dětmi do Alp, poté se zúčastnila tajné svatby své nejstarší dcery Agáty Hanychové (38) a nakonec se vydala na Fuerteventuru společně se svým přítelem Josefem Holomáčem. „Veselého Silvestra!!! Připíjíme na zdraví všech a posíláme pozdravy z cesty na Fuerteventuru,“ sdílela herečka spolu s fotografií z letiště. Ačkoliv svůj vztah s Pepou Holomáčem oficiálně nepotvrdila, spekuluje se o tom, že by tato dvojice mohla být víc než dobří přátelé. 

Richard Krajčo

I Richard Krajčo se svou manželkou rozhodl vydat do teplých krajin a letošního Silvestra si užít trochu netradičně. I tito dva si zde pořídili svou nemovitost a Dubaj považují za svůj druhý domov. Pokud zrovna nemusí plnit pracovní závazky v Česku, odstěhují se do teplých krajin na co nejdelší dobu. „Šťastný nový rok 2024, přátelé! Ať to pro nás není jen pouhá fráze, ale skutečný stav bytí. Pokud jsme totiž šťastní, pak v našich osudech- tak složitých a často tolik vzdálených od našich představ, jak by to mělo či mohlo být - neexistuje nic, s čím bychom nebyli srovnaní. Být šťastný znamená přijímat život takový, jaký je, s důvěrou, že se všechno děje s nějakým záměrem, a s vírou v dobré konce,“ napsali na svůj Instagram a pozdravili své fanoušky pláže.

Leoš Mareš 

A nezklamal ani Leoš Mareš, který vzal svou drahou manželku na další luxusní dovolenou, tentokrát do Francie. Dcera Alex zůstala doma a dvojice si tak mohla užívat klidné a romantické dovolené v krásných Alpách. Oblíbená dvojice českého showbyznysu nejdříve zamířila do Ženevy, odkud je čekala krátká, pouhých třicet minut trvající, cesta soukromou helikoptérou do luxusního francouzského horského resortu Courchevel. Tam si manželé užívali nakupování v exkluzivních buticích, přičemž Monika se cítila jako Vivian z filmu Pretty Woman, když ji Edward Lewis vzal na nákupy. „Já byla tak hodná holčička,“ řekla v jednom ze svých "stories" nadšená brunetka, která miluje módu. Moderátor a producent si dokonce nechal do Alp přivézt svůj bílý Rolls-Royce. Na poslední den roku si Monika a Leoš užívali lyžování na slunných svazích. 

Mahulena Bočanová 

Mahulena Bočanová to pojala opravdu velkém stylu a se svou dcerou vyrazila do zahraničí již před Vánocemi. Jak sama přiznala, život s autistickým dítětem není jednoduchý, ale rozhodně není nemožný. Dcera Márinka byla na první pohled spokojená a Mahulena zásobila své fanoušky fotkami téměř každý den. Mahulena Bočanová přivítala rok 2024 na ostrově Tenerife, který je součástí Kanárských ostrovů. S dcerou si užívaly svátky v teple u bazénu s nádherným výhledem. Mahulena však musela svou dceru přemlouvat k focení. „Márinko, prosím, udělejme si jednu pěknou fotku na Silvestra. Jen se dívej dopředu a nebuď mrzutá,“ žádala Bočanová svou dceru, kterou pak přesvědčila slibem zábavy. „Pak půjdeme na kolotoče,“ řekla, a tak vznikl snímek s romantickým pozadím.

Patricie Pagáčová

I herečka Patricie Pagáčová se minulý rok rozhodla investovat a pořídit si pěkný domeček u moře. Přímo na prosluněném Tenerife si s manželem a dcerou vybudovali hnízdečko lásky, kam jezdí každou svou volnou chvilku. Jak sama herečka prozradila, dny, které tam nebudou, plánuje svou nemovitost pronajímat. Pro svou dceru chtěli připravit pořádný zážitek a sama herečka si ráda dopřeje luxusu, tepla a klidu na Kanárských ostrovech. 

zdroje: Instagram, redakce LP-Life, Autorský text

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze