Top hledané
Výsledky (0)
Hudební festival Colours of Ostrava je za námi a módní značka H&M byla u toho!

Celebrity na H&M Blocku na Colours of Ostrava v čele se Zorkou Hejdovou a Nikol Moravcovou

Dominika Žejdl
08. srpna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Nikol Moravcová

Multižánrový luxusní mezinárodní hudební festival, každoročně pořádaný od roku 2002, se posledních šest let koná v prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě. Pokud jste se letošního ročníku zúčastnili, jistě jste si všimli úžasného H&M Blocku, kde jste si mohli užít spoustu zábavy a potkat známé celebrity. Jak probíhala kreativní výroba, co všechno jste mohli zažít a koho potkat? To vše se dozvíte.

H&M bere udržitelný přístup v módě opravdu vážně

Módní značka, kterou v poslední době můžeme vidět snad všude, se každým dnem dostává do povědomí čím dál tím více lidí. A to, že to luxusní značka myslí s udržitelným přístupem v módě vážně, bylo perfektně vidět na H&M Blocku v Ostravě. Byla to dokonalá oáza klidu myslící na dobro naší krásné planety, kde byly v hlavní roli kovová brčka a upcycle workshopy s tričky, které už nikdo nenosí. Právě trička do workshopů věnovali sami zaměstnanci H&M ze soukromých zdrojů. Celkem jich bylo pět tisíc. Návštěvníci poté trička stříhali na tenké dlouhé pruhy, ze kterých pletli na speciálních strojích provazy. Z těch pak vytvářeli různobarevné náramky, pásky, čelenky a další módní doplňky. Některá trička byla použita i na výzdobu celého Blocku. Není se čemu divit, že taková událost přilákala i slavné celebrity. 

H&M Block přijely podpořit i známé sexy krásky

Co mnohé návštěvníky festivalu lákalo kromě výroby triček a kovových brček, byly i krásné ženy z řad slavných osobností. Potkat jste je mohli v recyklační zóně, v relaxačních pokojíčcích, kde si pochutnávaly na výborném jídle od Tommy´s Food Truck nebo na baru s drinkem a kovovým brčkem. Mezi celebritami se objevili Zorka Hejdová, Renata Langmannová, Klára Vytisková, Terezie Kovalová, Iva Pazderková, Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, sestry Ehrenbergerovy alias ACupofStyle, Nicole Moravcová, Lukáš Hejlík, Kateřina Kaira Hrachovcová, Radka a Tomáš Třeštíkovi, skupina Trosky, Vladivojna La Chia, Boris Carloff a spousta dalších. 

Vila na prodej - Klánovice - 465m
Vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9

H&M Block na Colours of Ostrava je od roku 2016

Luxusní H&M Block se na festivalu v Ostravě objevuje již od roku 2016, ale začátek byl v mnohem menším měřítku. Zvrat nastal v loňském roce. H&M Block dominoval většími prostory, zajímavým luxusním prostředím, jídlem, DJem a dalšími zajímavostmi. Samozřejmě nemohl chybět ani UPCYCLE koutek, kde se vyrobilo mnoho diářů, peněženek a dalších doplňků.

Letošní rok byl zaměřen především na módní doplňky a tím splnil vše, co k festivalu patří. Návštěvníci si mohli odnést své originální doplňky, ve kterých udělají ještě velkou parádu. A co nás čeká příští rok? Nechme se překvapit, ale rozhodně to bude stát za to!

Myslete s luxusní značkou H&M na naši planetu!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
H&M
Václavské nám. 19, 110 00 Nové Město
+420 234 656 051