Celebrity na palubě: Dalajláma je na sladké, Christina Aguilera má strach z létání a Ozzy Osbourne zakázal alkohol

Antónia Lukačínová zajišťovala lety nejen celebritám, ale i prominentní čivavě.
12. července 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Antónia Lukačínová je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou společnosti zabývající se strategickou a marketingovou komunikací a public relations. Z malé začínající firmy se jí podařilo vybudovat společnost, která se prosadila v tvrdé konkurenci na evropském trhu.

Antónia Lukačínová v letadle HondaJet

Začátky business jetů

Antónia vystudovala zemědělskou fakultu Ekonomické univerzity v Bratislavě. Uvažovala o kariéře v bankovním sektoru. Osud ji však ještě během studentských let zavál do Prahy. Antónia dostala nabídku pracovat v nově vzniklé firmě, kde všechny své znalosti a zkušenosti plně zužitkovala.

Práce Antónie si váží klienti z Evropy, Anglie, Kanady, USA i Ruska
Práce Antónie si váží klienti z Evropy, Anglie, Kanady, USA i Ruska • Zdroj: se svolením Radovana Šubína

Hvězdy na palubě

I když Antónia přímo celebritou není, má s nimi přece jen něco společného. Několik let zajišťovala přepravu mnohým celebritám, namátkou jmenujme Beyoncé, Christinu Aguileru, Justina Timberlakea, Roda Stewarta či Meryl Streep. Lety zajišťovala i pro Leonu Lewis, Hugha Granta, Erose Ramazzotiho, Ozzyho nebo Pamelu Anderson. Zajímalo nás, zda hvězdy takového formátu mají nějaké speciální požadavky...

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ, Okolí Prahy

Christina Aguilera

Pro Christinu Aguileru jsem zajišťovala lety během evropského koncertního turné. Už při prvním letu nastal problém. Zhoršilo se počasí, trochu se zamračilo. V letadle propukla hádka, křik a hlavní pasažérka nám utekla z letadla dříve, než jsme stihli zjistit, co se vlastně děje. Kapitán letadla šel za ní osobně do terminálu. Ukázalo, že má panický strach z létání a kombinace zhoršeného počasí a únavy po koncertě udělaly své. Kapitán posunul letový plán, vyzvedl ji a po návratu do kokpitu ji informoval o aktuálním počasí, průběhu letu a uklidňoval ji, že je to bezpečné letadlo i v ne úplně nejlepším počasí. Tohle se stalo rutinou před každým odletem. Pomohlo jí to zbavit se stresu z létání a všechny další lety už zvládala v pohodě. Samostatnou kapitolu tvořil catering. Během dvou měsíců, co využívala naše služby, vyžadovala každý druhý den stejný jídelníček - zeleninu a drůbež na páře.

Justin Timberlake

Justin byl příjemný pasažér. Neměl žádné speciální požadavky, vždy byl velice milý, slušný, vždy přišel včas, nikdy si na nic nestěžoval. Po sérii letů po Evropě, když už byli s posádkou dobře sehraní, se najednou opozdil. Poprvé. Když kapitán neviděl Justina ani po 20 minutách, rozjeli jsme telefonické kolečko agentovi a všem zúčastněným. Není nic neobvyklého, když se cestující opozdí. Letadlo na ně samozřejmě počká. Tihle lidé se ale málokdy opozdí. A pokud už vědí, že budou mít zpoždění, jejich tým informuje všechny, kteří zajišťují další servis. Po sérii telefonátů se mu dovolal agent. Řekl, že sedí v terminálu, poslouchá hudbu a čeká na posádku. Když jsem se dovolala pilotům, byli pořádně nervózní. Ani oni ani letištní personál ho tam neviděli. Seděl tam prý jen jeden asi 15letý týpek. A to byl Justin. Ve sportovní teplákové soupravě, s čepicí do obličeje a sluchátky v uších ho kapitán nepoznal, i když se setkali opakovaně.

Justin Timberlake a Jessica Biel
Justin Timberlake a Jessica Biel • Zdroj: Profimedia

Ozzy Osbourne

Zajímavou tour jsme měli pro Ozzyho. Objednávka série letů byla poměrně rychle schválena a potvrzena. Podpis samotné smlouvy ale trval několik týdnů. Smlouva obsahovala pokutu za porušení smluvních podmínek a byla astronomická - 1milión dolarů!!! Podmínkou bylo, že na palubě nesmí být ani kapka alkoholu. Nikde! Absolutně nic - žádné víno, pivo, tvrdý alkohol ani šampaňské. Ozzymu jsme kromě cateringu mohli podávat jen nealko, neperlivou vodu a černý čaj. Přišel první let. Byla jsem hrozně nervózní, víc než kdy předtím. Měli jsme sjednanou sérii letů na celé 4 měsíce. O to větší šok nastal po skončení letu, kdy mi volala letuška, že krátce po vzletu za ní do palubní kuchyňky přišla Sharon a požádala o sklenku červeného vína. Samozřejmě jsme ho neměli. Překvapená letuška jí velmi slušně nabídla všechny možné alternativy pití na palubě a informovala, že máme klauzuli o zákazu podávání alkoholu. Tomu se Sharon zasmála a řekla, že to platí pouze pro Ozzyho a ne pro ni. Že nám agenti pošlou novou smlouvu... a bylo po pokutě.

Airbus Corporate Jet
Airbus Corporate Jet • Zdroj: se svolením Airbus

Eros Ramazzoti

Vezli jsme ho na koncert a zpátky domů. Pár dní nato jsme měli letět pro jednoho pasažéra - jméno jsme neznali - do Itálie. Když přišel do letadla, s úsměvem na rtech řekl, že si přál, abychom to byli my. Potěšení bylo na obou stranách. Uletělo mu letadlo domů (měl letět linkovým), tak zavolal manažerovi, aby mu zajistil jiné, ale nepamatoval si název naší firmy. Takové osobnosti jsou zvyklé, že jsou pod drobnohledem veřejnosti, proto si o to víc dávají pozor, jak se prezentují na veřejnosti.

Eros Ramazzotti
Eros Ramazzotti • Zdroj: Martin Přibyl CNC / CNC / Profimedia

Letěla s dalajlámou

V životě jsou momenty, na které se nezapomíná. Jedním z nich bylo i setkání se samotným dalajlámou. Antónia tehdy začala studovat Executive MBA na univerzitě v Pittsburgu.

„Během jedné „kávové přestávky“ mě oslovil jeden ze spolužáků a ptal se, kdo všechno s námi může letět, jaké jsou podmínky a možnosti. Po krátké diskusi prozradil, že už několik dnů hledají vhodné letecké spojení pro dalajlámu. Všechny dostupné lety byly s několika přestupy, což bylo vzhledem k jeho věku a zdravotnímu stavu dost náročně,“

popsala nám.

Antónia s nejvyšším představitelem Tibetu čtrnáctým dalajlámou
Antónia s nejvyšším představitelem Tibetu čtrnáctým dalajlámou • Zdroj: se svolení Antónie Lukačínové

Dalajláma má rád sladké a nemá rád formality

Dalajláma měl na catering velmi skromné požadavky.

„Pouze jednoduchá vegetariánská jídla, saláty, ovoce a hodně horké vody. Pardon, jednu specialitu měl - nesměli jsme zapomenout na dezerty - má velice rád sladké. Když jsem mu řekla, co všechno máme pro něj připraveno, nemohl se rozhodnout. Sedla jsem si k němu, dala mu do ruky dezertní vidličku a podávala mu jeden mini dezert za druhým, ať je ochutná všechny, když si nemůže vybrat. Měli jste slyšet ten nekonečný nakažlivý smích. Prý by ho nikdy ani nenapadlo ochutnat všechno. Smálo se s ním celé letadlo.“

Dalajláma nemá rád formality a tvrdí, že lidi příliš svazují a omezují. Byl velmi příjemný, lidský, srdečný, s nakažlivým smíchem. A o co se dalajláma při rozhovorech s podnikatelkou zajímal nejvíce? O Česko a Slovensko, o lidi, proč se tyto dva státy rozdělily, jak spolu Češi a Slováci vycházejí...

Dalajláma v Bratislavě
Dalajláma v Bratislavě • Zdroj: se svolením Antónie Lukačínové

„Nebývá zvykem, že bych s klienty létala, ani se s nimi před letem nesetkávám. Výjimkou byl dalajláma, kterého jsem při jednom z letů doprovázela i já. Před jedním z dalších letů mi osobně volali z Dharamsaly, že by si dalajláma přál, abych byla na palubě. Samozřejmě mě to potěšilo, ale v první chvíli i velmi zaskočilo. Tak jsem se ptala, že jak to myslí? Vždyť dalajláma si nemůže při takovém množství lidí, které potkává, pamatovat, že s ním kdysi letěla nějaká Antónia? Jeho asistent se smál a s úsměvem řekl, že přáním Jeho Svatosti dalajlámy by bylo, kdyby mohla letět i Antónia a Dagmar, a že si všechny velmi dobře pamatuje.

Antónia udělala dojem a od té doby zajišťovala lety na Slovensko a do Česka už jen ona.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Jet Book – jediná kniha svého druhu

Antóniina společnost vydala kompletního průvodce světem business jetů a helikoptér, které jsou aktuálně dostupné na trhu nových letadel. Obsáhlá publikace s názvem Jet Book je jediná svého druhu. Kniha vzbudila velký zájem z celého světa. V současnosti je připravováno už 3. vydání Jet Book.

Antónia a její průvodce světem business jetů a helikoptér
Antónia a její průvodce světem business jetů a helikoptér • Zdroj: se svolením Radovana Šubína

Business aviation – bezpečná forma dopravy

Pandemie zasáhla celou oblast leteckého průmyslu. Odvětví soukromého letectví reaguje na měnící se podmínky trhu velmi rychle. Z privilegovaných letů soukromými proudovými letadly se stává dostupnější služba pro stále širší klientelu.

Tryskáč Falcon 10X
Tryskáč Falcon 10X • Zdroj: se svolením Dassault Aviation

Na závěr...

Jak říká majitelka společnosti Antónia Lukačínová, univerzální recept na úspěch neexistuje. Je třeba si uvědomit, že určitě nepřijde ze dne na den. Pokud ale člověk má své sny, musí se jich držet a rozhodně a vytrvale jim jít naproti... na druhé straně stát nohama pevně na zemi, ale nevzdávat se při prvních neúspěších.

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Tato dáma stojí dnes na čele mimořádně úspěšné společnosti
Antónia Lukačínová šla za svými sny
Interiér tryskáče Falcon 10X
View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks