Top hledané
Výsledky (0)
Některé z nich byste nepoznali..

Poznáte je? Takhle vypadaly celebrity v dětství!

Nela Štefanová
07. června 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Leo

Kdo z vás se při prohlížení fotografií z mládí nebo z dětství nepropadal občas hanbou nebo nevybouchnul smíchy? Je až k nevíře, jak čas letí a s ním se společně měníme nejen my, ale i například technologie, móda a účesy. Období, kdy jsme nebyli zaneprázdnění prací či starostmi už pochopitelně zpátky nevratíme, ale díky vzpomínkám nebo právě pečlivě uloženým fotografiím u našich rodičů, si tyto chvíle můžeme připomenout. Podobně to mají i celebrity. LP-life.cz vám nyní ukáže jejich fotografie z rodinných archivů, na kterých jsou slavní k nepoznání nebo naopak stále stejní. Pojdťe s námi společně zjistit, jaká hvězda se vyklubala z ošklivého káčátka v krásnou labuť a u koho se čas zastavil.

Rodinné fotoalbum. Zatímco pouhá myšlenka na něj v mnohých z nás vyvolá důvod k červenání se, světové hvězdy v showbyznysu se zdají být nad věcí. Na většinu z nich totiž záře reflektorů svítila již od dětství a tak se mohou chlubit fotografiemi na kterých vypadají skvěle i v období své puberty. V Hollywoodu se ale najdou i takoví slavní, kteří by nejraději období dospívání vymazali nejen z fotografií, ale i ze své paměti. Tak schválně, posuďte sami, u koho se zastavil čas a kdo vyrostl do krásy. 

Nestárnoucí Reese 

Pravá blondýnka již od narození, co říkáte? Holčička v modrém pruhovaném tričku s culíčky a korálemi z bonbónů se časem pěkně vytáhla. Sice né do výšky, protože měří 156 centimetrů, ale do krásy určitě! Poznali byste že se jedná o Reese Witherspoon? Tahle hvězda zahájila svou kariéru již v dětství a zdá se, že působí na všech snímcích téměř všude stejně. Ať jí je sedm, dvanáct, šestnáct nebo současných čtyřiačtyřicet. Věk pro tuto herečku očividně znamená jen pouhé číslo. Co myslíte? 

 

Plné rty a piha krásy 

Další z hvězd, která téměř popírá zákony stárnutí je pětatřicetiletá herečka Scarlett Johansson. Před kamerou se objevila již ve svých devíti letech a to poprvé ve snímku Všude dobře, doma nejlíp. Vzhled půvabné Scarlett dokázal zaujmout nejednoho režiséra a proto se dá říct, že se od dětství tato herečka pracovně nezastavila. Britský časopis Esquire ji dokonce v minulosti dvakrát označil za nejkrásnější ženu planety. 

Výjimečná zrzka 

O kom ale platí tvrzení  "čím starší, tím hezčí,” je třeba herečka Julianne Moore. U ní jakoby se zdálo, že s každým přibývajícím rokem herečka zraje jako víno. Její zářivé zrzavé vlasy, které jsou pro ni poznávacím znamením celý život, se jistě musely v období školních let stát alespoň jednou předmětem škádlení či různých posměšků.  

Otevřít v galerii (13)
Scarlett Johansson.
Scarlett Johansson.Zdroj: Profimedia

 

Úspěch jako pomsta 

Obětí šikany byla kvůli svému vzhledu také zpěvačka a herečka Lady Gaga. V rozhovoru pro noviny The Gurdian dokonce přiznala, že během svých studií na střední škole byla hozena spolužáky do popelnice. Vrstevníci se jí prý často posmívali kvůli malé postavě a velkému nosu. V dětství prý dokonce trpěla obezitou. A to byl možná důvod toho, proč se Lady Gaga, rozená jako Stefani Joanne Angelina Germanotta v dospívání rozhodla, že to jednou pořádně “natře” celému světu. 

 

Andílek Brad 

Baculaté tvářičky, blonďaté vlásky a výraz nevinného anděla. Tak takový dojem budil jako dítě Brad Pitt, který později ve své dospělosti, dokázal pouhým pohledem rozproudit krev v žilách tisíce fanynkám po celém světě.  Jeho cesta k Hollywoodu vedla nejprve přes univerzitu žurnalistiky a grafického designu. Během studií ho to ale čím dál tím více táhlo k filmu a tak se rozhodl, že začne navštěvovat herecké kurzy. Na ty samozřejmě musel nějak vydělat a tak prodával zmrzlinu nebo v převlečení za velké žluté kuře lákal zákazníky na rychlé občerstvení.  

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

 

Šedá myška?

I na americkou herečku, zpěvačku a tanečnici Jennifer Lopez čekala v průběhu života výrazná proměna. Z krátkovlasé, černovlasé housenky se vyklubal zářivý, výrazný motýl. Už jako malá milovala tanec a zpěv a jelikož vyrůstala společně se svými sourozencemi a její rodiče na tom nebyli finančně zrovna nejlépe, musela si taneční lekce platit sama.  

A jak to máte vy? Najde se u vás v zásuvce fotografie, na které jste k nepoznání? Nebo to máte podobně jako Leonardo DiCaprio či Reese Witherspoon?  Podívejte se ještě do naší fotogalerie, kde najdete další fotografie slavných.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze