Top hledané
Výsledky (0)
Frontman skupiny Mandrage Vít Starý bojuje se závislostí na drogách. Není v tom sám....

Zničili si kariéru i život! Tihle slavní svou závislost na drogách neukočírovali!

Nela Štefanová
18. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Amy Winehouse

V poslední době otřásla Českem zpráva, že frontman skupiny Mandrage Vít Starý propadl drogové závislosti a opouští svou pěveckou kariéru. Fanoušci charismatického a talentovaného zpěváka jsou v šoku a doufají, že Víťa své démony porazí,  tak jako se to v minulosti podařilo některým slavným celebritám před ním. Pravdou však je, že drogy a alkohol si ve většině případů vezmou svou daň a ne každý dokáže tento boj ustát a silou vůle nepodlehnout. Přinášíme vám několik smutných příběhů, kdy se z pár bujarých večírků ukončených nad ránem vyklubala dlouholetá a nekontrolovaná závislost, za kterou mnozí zaplatili i tím nejcennějším darem – svým životem. 

Když skupina Mandrage přišla s prohlášením, že se na čas stáhne a přestane vystupovat, vyšlo najevo, že zpěvák Víťa Starý v současné době prochází těžkým obdobím a potřebuje čas a podporu, protože frontmana skupiny stáhly do svých spárů tvrdé drogy. Tato zpráva poměrně otřásla českým showbyznysem. Víťa ale není jediným slavným umělcem, který vede podobný boj. Přinášíme vám krátký přehled dalších celebrit, které slávu a úspěch neustály. 

Otevřít v galerii (6)
Zdroj: instagram: Mandrage
 

Otevřít v galerii (6)
Zdroj: instagram: Mandrage
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312, Praha 6

 

Whitney Houston 

Když začala v 80. letech stoupat kariéra zpěvačky, která svým hlasem dokázala rozeznít nebe, nikoho ani nenapadlo, že za její tragický konec budou moci právě návykové látky. Bezvládné tělo umělkyně bylo nalezeno v únoru 2012 ve vaně, kde v její blízkosti ležela láhev šampaňského a lžíce s bílým krystalem. O pár týdnů později potvrdila pitevní zpráva fakt, že za utonutí Whitney mohlo srdeční selhání kvůli nadměrnému užívání kokainu a jiných léků. Zpěvačce bylo pouhých 48 let. 

Otevřít v galerii (6)
Whitney Houston
Whitney HoustonZdroj: Profimedia

 

Macaulay Culkin

Vánoce bez Kevina si v dnešní době už ani neodvedeme představit. Herec, který je známý z filmů Sám doma 1 a Sám doma 2 byl po uvedení snímků považován za největší hvězdu stříbrného plátna. Kdo ví, kde by tento blonďatý klučík dneska byl,  kdyby ho úspěch a sláva doslova nesemlely. Jeho dětství nebylo příliš růžové a i když by si to s ním mnozí vyměnili, on sám o slávu nikdy nestál a toužil žít spokojený a klidný život jako každý obyčejný člověk. Během dospívání propadl závislosti na drogách a i když několikrát během života podstoupil léčení, stále z toho všeho není venku a omamné látky se i nadále podepisují na jeho životě.

 

 

Lindsay Lohan 

Další hvězda, která měla našlápnuto na hvězdnou kariéru již od dětství je Lindsay Lohan. Zrzavá kráska byla kvůli přemíře alkoholu a užívání drog několikrát před soudem a i ona se zúčastnila několika odvykacích kúr. Světem obletělo několik fotografií, na kterých je herečka během večírků doslova k nepoznání. Přestože jí filmoví režiséři předpovídali velkou kariéru, Lindsay svou slávu neustála. V současné době se mladá žena sice trochu „zklidnila“, ale zcela jistě se alespoň jednou musela zamyslet nad tím, ve kterých nových filmech a se kterými velkými hvězdami mohla dodnes hrát, kdyby nesešla na špatnou cestu. 

Otevřít v galerii (6)
Lindsay Lohan
Lindsay LohanZdroj: Profimedia

Amy Winehouse 

Extravagantní a nepřehlédnutelná diva, která dokázala šokovat nejen díky své image, ale předvším díky svému sametovému hlasu. Nositelku pěti cen Grammy v době jejího života probírala média ze všech stran. Bohužel hlavním tématem byla její závislost na drogách a alkoholu. V roce 2011 byla ve věku pouhých 27 let nalezena ve svém bytě mrtvá. I když dodnes přetrvává rozpor, zda vinu za její odchod nesou drogy či pouze alkohol, jedno je jisté. Další nový hit, kterým byla například píseň Back to black už v jejím podání nikdy neuslyšíme. 

Otevřít v galerii (6)
Amy
AmyZdroj: Profimedia
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Tereza Pergnerová

,,Čágo, bélo šílenci!" Tímhle pozdravem vítala v 90. letech pokaždé své fanoušky blonďatá moderátorka v hitparádě Eso a to až do doby, než propadla závislosti na pervitinu a později také heroinu. Na několik let z veřejného života odešla a prošla několika léčebnami.  Dodnes otevřeně o své závislosti a škodlivosti drog mluví a dodává sílu a odvahu lidem, kteří chtějí z podobně rozjetého vlaku vystoupit. 

Otevřít v galerii (6)
Tereza nyní uvádí pořad Mise nový domov
Tereza nyní uvádí pořad Mise nový domovZdroj: instagram: mise novy domov

LP-life.cz doufá a věří, že podobnou sílu najde i Víťa ze skupiny Mandrage a že ho zase brzy uvidíme stát na pódiu mezi ostatními členy skupiny.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze