Top hledané
Výsledky (0)
Francouzská značka Céline vznikla v roce 1945 a velmi rychle se dostala na vrchol módního světa. Je symbolem kvality a luxusu, který si v jejím podání můžeme plnými doušky vychutnávat konečně i u nás. Do Prahy tak přichází dříve než značka Chanel.

Značka Céline přichází do Prahy dříve než Chanel!

Eva Ledecká
05. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Céline Jaro/Léto2018

Zatímco značka Chanel stále v Čechách svůj obchod nemá, koncem září byl na Starém Městě v Praze otevřen dvoupatrový obchod Céline. Luxusní kolekce legendární módní značky se tak stávají ozdobou netradičně řešeného interiéru historického domu. 

Když historie získá nový nádech

V přízemí obchodu se nachází kožené zboží a doplňky, v prvním patře kolekce ready-to-wear a luxusní obuv. To vše obklopuje originální prostředí navržené v industriálním stylu, který zde vytvořil dánský umělec FOS. Historické místo si ponechalo svůj původní vzhled, avšak získalo novou, nadčasovou a osvěžující podobu.

Obklopí vás nevšední materiály

Kamenná podlaha s prvky drahých kamenů skvěle ladí s věšáky z černého kovu. Také vitríny mají svůj jedinečný vzhled: obdivovat můžete jejich různorodé tvary a zajímavé použité materiály, jako je například pálená terakota, onyx nebo ručně zpracované lipové dřevo. Celou atmosféru oživuje dekorační zeleň. Zdi pokrývá ručně instalovaný arenin a celý prostor je tak decentně sjednocen.

Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m
Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m, Praha 6

Navštívit tento luxusní obchod může být nebezpečné: nebude se vám odtud totiž chtít odejít. A když už, tak rozhodně ne s prázdnou! Níže v galerii nabízíme pohled do nejnovější luxusní kolekce Jaro/Léto 2018.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Céline
Pařížská 97/15 110 00 Praha Česká republika
277 000 125