Top hledané
Výsledky (0)
Ceny české filmové kritiky uděluje od roku 2011 Sdružení českých filmových kritiků.

Ceny české filmové kritiky: Hybnerová je pro červenou jako stvořená, Malou zradily boty

Denisa Zajíčková
08. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Vanda Hybnerová byla za hvězdu!

I 14. ročník slavnostního udílení Cen české filmové kritiky ukázal, že české ženy mají zkrátka vkus i luxusní cit pro módu. Nejen, že se objevila populární herečka Vanda Hybnerová ze seriálu Ulice, která zvolila naprosto skvostnou červenou, i další dámám to opravdu slušelo. Eliška Křenková byla tak úchvatná, že je až s podivem, že přišla sama. Nebo ne? Podívejte se s námi, na kom mohli přítomní oči nechat!

Zatímco před Divadlem Archa se během udílení vytvořit provizorní kuřácký koutek u kontejneru, vevnitř se to nádhernými šaty jen blýskalo. Ačkoliv večer proběhl tentokrát v poněkud komornější atmosféře, pořád to mělo úroveň a šarm příležitosti, která si pozornost veřejnosti rozhodně zaslouží. 

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Vanda Hybnerová

O tom, že je Vanda Hybnerová překrásná žena, nemusíme vůbec diskutovat. Kdo by do ní řekl, že když sundá rudou rtěnku, na Vysočině se stará sama o statek, kde nedávno dokonce řešila prasklou vodu? Žena s luxusní vkusem i postavoou, která se postará o hospodářství - sen mnoha mužů!

Tentokrát zvolila výraznou červenou a byla nepřehlédnutelná. Ačkoliv se šušká, že už dlouho nemůže najít toho pravého, je jasné, že nápadníků musí mít celou řadu! Tím spíš, že momentálně je především stálicí nekonečného seriálu Ulice, a tak ji diváci na televizních obrazovkách vídají každý den.

Simona Lewandowská

Stále krásnější - to je Simona Lewandowská. Své tělo obvykle oblékne do modelů, které nemají chybu. Stále častěji dává přednost kalhotovým kostýmkům než šatům, a musíme uznat, že jí to opravdu sluší. Není divu, že se do ní zamiloval Ital Goran Maiello! Toho mohou diváci znát ze seriálu ZOO jako Vojtu Rokla, momentálně ale studuje v Miláně. 

Ačkoliv se říká, že v Itálii má vkus na módu i novorozeně, za partnerem pro radu Simona zřejmě nechodí. Nedávno přiznala, že když shání něco dobrého na společenskou událost, vyrazí k mamince do šatníku, kde vždy najde ty nejlepší kousky - a to, ačkoliv se módou neživí. Naopak je psychiatr, a tak měla prý Simona čas od času problém, aby před ní její partneři obstáli. Pamatovat si ji mohou diváci například také vedle Zdeňka Piškuly, se kterým randila, když jí bylo devatenáct let.

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Eliška Křenková

Nedávno slavila herečka Eliška Křenková narozeniny, a Marek Lambora jí přál velmi vstřícným způsobem. Mnozí si tak mohli hned pomyslet, že spolu tito dva mají žhavé pletky! Zda je to pravda, to nevíme, ale rozhodně bychom se Markovi nedivili, protože Eliška je zkrátka úchvatná. Na předávání cen ukázala, že ví, co její postavě sluší. Na jednu stranu byla velmi tajemná, na druhé neskutečně smyslná. 

Otevřít v galerii (2)
Eliška Křenková byla nádherná
Eliška Křenková byla nádhernáZdroj: Profimedia

Zuzana Stivínová

Herečka známá ze seriálu Šéfka vsadila na černou klasiku, ve které byla přímo ikonická! Nikdo nepochyboval o tom, že má vkus i neskutečné kouzlo.

Alice Nellis

Takové rozdivočelé modely k vítězce v kategorii nejlepší scénář k Němým tajemstvím zkrátka patří. Větší podivnost by u ní byla nudná tmavá. Tohle mělo ty správné grády!

Otevřít v galerii (2)
Režisérka Alice Nellis
Režisérka Alice NellisZdroj: Profimedia

Tereza Kopáčová

Pokud vás zajímá, kdo stojí za divácky úspěšným seriálem Smysl pro tumor, je to tahle úžasná dáma, která zvolila nádherné luxusní šaty v neobvyklé modré. 

Nedávno mimochodem prozradila, že hlavní hvězda nového seriálu Filip Březina svou roli neměl prvně vůbec jistou. "Byl protikladem mé představy. A navíc v průběhu kamerových zkou­šek nosil knírek, takže vypadal jako balkánský sňatkový podvodník. Jenže měl správnou energii. A hrál nejlíp. Až druhý natáčecí den jsem pocho­pila, jaké při mně stálo štěstí, že jsem si přesto vybrala právě jeho. Jak je to mimořádně talento­vaný a zároveň pokorný, disciplinovaný a úžasně vnímavý herec. Skvěle vychovaný kluk ze čtyř dětí jedné ostravské rodiny," nechala se později slyšet. A seriál právem sklízí velký úspěch, ve sledovanosti je jedničkou.

Alžběta Malá

Herečka ze seriálu Smysl pro tumor byla krásná, přesto její outfit působil tak, že doma rychle hledala, co by si náhodně vzala. Přitom zvlášť to nejsou špatné kousky. Jak šaty, tak malá kabelka i boty. Právě ty boty jsou vlastně největším kamenem úrazu... 

Malá se stala v poslední době velkou hvězdou, a hned vyšlo najevo tajemství - je pravnučkou herce Ilji Prachaře a Jany Prachařové. Byla přijata na DAMU v Praze, ale po prvním roce odešla. Její první role byla v seriálu Pět let, kde si zahrála Terezu, která mluví o znásilnění před roky, zatímco její spolužák David si celou noc pamatuje úplně jinak. Seriál si získal velké uznání diváků, ukazoval totiž roli oběti, která chce nahlásit trestný čin a obrátí se to neprávem proti ní.

Dále uspěla černá komedie Přišla v noci od Tomáše Pavlíčka a Jana Vejnara, snímek si pro sebe ukořistil i cenu pro nejlepší herečku, kterou získala Simona Peková za roli Valerie. 

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze