Top hledané
Výsledky (0)
Nová luxusní koncepční značka experimentující s tvary i materiály exkluzivně vnesla inovace do funkčních sanitárních výrobků. Estetičnost a design jsou na prvním místě.

Ceramica Cielo: keramika s hrdou značkou „Made in Italy“

Mgr. Jana Höger
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Ceramica Cielo

Nejen kolekce Kyros doslova zářila v Salone del Mobile 2018

Luxusní produkty oplývaly neskutečnou hrou materiálů a tvarů. Dřevo, kámen, mramor. Vlastní paleta barev byla inspirována přírodou, zvláště lesem a kamenem. A jaké kousky v nás zanechaly stopu?

Nový systém umyvadel Kyros, který navrhli designéři Andrea Parisio a Giuseppe Pezzano. V nových zrcadlech ve zlatém nebo zeleném provedení bylo radost se shlédnout. Umyvadlo s názvem Elle Ovale nás nadchlo nádherně ohraničeným kovovým rámem. Luxusní černá vana stojící v prostoru lákala na relaxační koupel. 

Dříve se značka Cielo orientovala na velké věci, teď se více zaměřuje na využíti prostory. Aby bylo vše praktické, zabíralo málo místa a plnilo úlohu výjimečného prvku v luxusní koupelně.

Ocenění a designéři

Návrháři Ciela spolupracují s mnoha prestižními osobnostmi v mezinárodním moderním designu, jenž dokládají důkazem luxusní pověsti i exkluzivity svých produktů. Mezi tyto designéry patří Lorenzo Bellini, Marco Piva, Karim Rashid a Claudio Silvestrin, kteří pomohli vyzdvihnout jméno Cielo nejen v Itálii, ale i po celém světě.

Co byste měli vědět o Cielu

Cielo sídlí v okrese Civita Castellana, v zemi starodávných uměleckých tradic a hlavního centra keramického umění. Právě tehdy na počátku 20. století zahájil výrobu produktů značky Ceramica Cielo jako první mistr řemeslník Antonio Coramusi. Snaha o výjimečnost a použití vhodných technologií vycházely z vynalézavého stylistického průzkumu a inovativního přístupu. Správný výběr materiálů a forem vedl k vytvoření luxusních kolekcí sanitárních svítidel, umyvadel, sprchových vaniček, van a pisoárů. Společnost Cielo se svým průkopnickým přístupem zasloužila o rozšíření keramiky za hranice známého trhu. Vyzdvihla zcela nové tvary, velikosti, tloušťky, povrchy a barvy, které se staly populární.

„Všechno je zázrak. Zázrak je, že se člověk nerozpustí ve vlastní vaně jako kostka cukru.“ Pablo Picasso

Produkty značky Ceramica Cielo nabízí společnost Elite Bath v Praze.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Elite Bath
River Diamond Rohanské nábřeží 657/7, Praha Česká republika
+420 222 300 700