Top hledané
Výsledky (0)
Fandili a Češi to dokázali. České celebrity vyrazily na hokej.

České celebrity přišly fandit našemu týmu v hokeji. Některé si však tribunu spletly s módní přehlídkou

Michaela Hanelová
28. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Patricie Pagáčová na hokeji.

Finálové utkání mezi Českem a Švýcarskem si nenechala ujít řada známých tváří. I když fandění bylo společné, někteří si závěrečný zápas mistrovství světa užili ve větším stylu. Čeští hokejisté to dokázali. Po čtrnácti letech opět získali zlatou medaili na mistrovství světa a vrátili Česko zpět na vrchol. Tak významná událost samozřejmě přilákala mnoho známých osobností, které dorazily fandit přímo do O2 areny.

Bylo to napínavé až do posledního písknutí. Čeští hokejisté po čtrnácti letech vybojovali zlatou medaili a stali se mistry světa. Emoce byly o to intenzivnější, jelikož se šampionát hrál na domácí půdě. Fanoušci neustále skandovali a jásali. V neděli večer bylo těžké najít někoho, kdo by nesledoval klíčový zápas proti Švýcarsku, ať už doma u televize nebo venku na veřejných projekcích.

Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m²
Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m², Okolí Prahy

Simona Krainová

Modelka Simona Krainová, která byla v minulosti velkou fanynkou hokeje zejména během svého vztahu s Jiřím Hudlerem, si i přes uplynulé roky nenechala ujít český triumf na mistrovství světa. I když ty časy považuje za dávno minulé, české zlato ji zaujalo natolik, že se na sociálních sítích pochlubila zajímavou historkou a přidala i několik fotografií.

„Davide, jak bychom řekli u nás v Havru, si borec jak cyp, všichni jste borci, novodobí gladiátoři. Málokdo si dokáže představit tu tvrdou dřinu a všechno, co musíte obětovat, abyste byli tam, kde dnes jste, a výš už to nejde, vole. Hele, já mám v hokeji trochu hokej, ale už jsem si sáhla na Stanley Cup i na tebe a to stačí!! Gratulace vám všem, hoši,“ napsala modelka a přidala vzpomínkové fotografie.

Dominika Mesarošová

Zatímco většina fanoušků dorazila v dresech a volném oblečení, některé známé osobnosti si pro poslední večer šampionátu vybraly velmi elegantní styl. Například bývalá playmate Dominika Mesarošová se rozhodla udělat večer opravdu speciální. Podle záběrů na jejím instastory ji luxusní auto dopravilo přímo před O2 arenu, kde se odehrávalo finálové klání. Blondýnka, kterou doprovázel tajemný společník, tak večer strávila ve velkém stylu. Atraktivní Dominika si pro večer vybrala vyzývavý top a střevíčky od luxusní značky. Pohled na kluziště si užívala z komfortu Sky boxu, což je prostor vyhrazený pro náročné klienty, kteří chtějí sledovat zápas v maximálním pohodlí.

Nela Slováková

Podobně jako Dominika, i podnikatelka Nela Slováková zvolila pro hokejový zápas výrazný outfit, když se objevila v černých minišatech s hlubokým výstřihem. Tento výběr oděvu však některým fanouškům nepřišel vhodný. Pod jejím příspěvkem se objevila kritika. Jedna z fanynek napsala, že se Dominka trochu spletla. „Co tam jdeš dělat v těch šatech, hrůza, vezmi si dres, jsi na hokeji, a ne ve smetánce.” Další přidala: „Miluju tyhle fanoušky úspěchu, kteří se jdou jen vyfotit a neslyším jejich fandění.”

Eva Burešová a Přemek Forejt

Herečka Eva Burešová se na hokeji ukázala se svým partnerem Přemkem Forejtem. Oba dva však zvolili zcela netradiční účesy, ale zároveň si veřejně vyznali lásku. „V místnosti plné lidí Tě budu hledat a vždy poznám i při zavřených očích. To the moon and back,“ napsala Eva na Instagramu a nenechala nikoho na pochybách, že je Forejt její životní láskou.

Patricie Pagáčová

I herečka Patricie Pagáčová, která se momentálně rozvádí nezahálela a vydala se fandit našemu týmu v posledním zápasu světového turnaje. A fandila opravdu ve velkém, takže jí televizní kamery několikrát zachytily. Kromě toho přiznala, že manžel je doma a ona si užívá velkolepý večer ve víru svých přátel.

Ondřej Brzobohatý a Daniela Brzobohatá

I tato zamilovaná dvojice vyrazila do společnosti a ve velkém fandili našemu týmu. V O2 aréně si finálový zápas naplno užili manželé Ondřej a Daniela Brzobohatí. Společnost jim dělala Ondřejova sestra Rola s přítelem. Rola, která je také velkou fanynkou, neměla pochyby o tom, kdo jsou největší fanoušci. Své tvrzení podpořila fotkou, na které Ondřej líbá svou ženu Danielu, což dodalo jejich večeru osobní a radostný nádech.

Marek Ztracený a Jitka Boho

Zpěvák Marek Ztracený, známý svou vášní pro hokej, byl během mistrovství světa pravidelným návštěvníkem pražské O2 areny. Nedělní zápas o zlato si rozhodně nenechal ujít. Poblíž něj si tentokrát místo vybrala i zpěvačka Jitka Boho, což jen dodávalo atmosféře na tribunách další rozměr.

Lucie Šafářová

Podobně aktivní byla i Lucie Šafářová, která pravidelně komunikovala se svými fanoušky na sociálních sítích. Bývalá tenistka se v O2 areně objevila nejen jako fanynka českého týmu, ale přišla také podpořit svého manžela, který jako asistent trenéra pomáhal řídit činnost na tuzemské střídačce.

Pastrňákova snoubenka Rebecca

Pastrňák, který společně se svým spoluhráčem Pavlem Zachou přiletěl do Prahy hned po vyřazení svého týmu z Bostonu, se mohl těšit na podporu své rodiny přímo na tribuně pražské arény. Jeho rodina se zde sešla, aby s ním oslavila osmadvacáté narozeniny a fandila mu během hry. Pastrňáka přišla podpořit i jeho o rok starší snoubenka Rebecca spolu s jejich roční dcerkou Freyou Ivou, jeho maminka Marcela a mnozí další členové obou rodin. I když Pastrňákova přítelkyně nestihla čtvrtfinálový duel s USA, o to více si užívala následující zápas proti Švédsku.

Zdroje: redakce, autorský text, vlastní dotazování, Instagram, Česká televize, Facebook

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze