Top hledané
Výsledky (0)
Vůně pravé kůže. Originální designy a kvalitní zpracování. Tím vším se můžete pokochat ve stylovém showroomu české značky EGGO a pořídit sobě či svým blízkým kožený doplněk, který svého nového majitele bude provázet po dlouhá léta.

České doplňky EGGO: poctivě zpracovaná kůže

Eva Ledecká
09. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Pánská taška značky EGGO

Nejedná se o značku světového formátu ani o proslavené designéry současné doby. Představujeme vám luxus v podobě kvalitní a ruční práce, která doprovází moderní designy kožených doplňků. Čím jsou tak ojedinělé? Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, které firma získává od místních dodavatelů.

Kvalita nad kvantitou

EGGO nenabízí nepřeberné množství produktů, ale dává si záležet na precizní výrobě několika luxusních modelů, které nabízí celkem v 11 barevných kombinacích. Často se jedná o unisexové produkty, ale mnohé z nich jsou ryze pánskou záležitostí. Pánské luxusní tašky, peněženky a pásky z hovězí kůže vypovídají o nositelově vytříbeném stylu a o tom, že dokáže ocenit ruční a kvalitně odvedenou poctivou práci.

Ze zákazníka designér

Doplňky, které EGGO nabízí, mohou být upraveny podle vašich představ. Máte-li jiné požadavky na rozměry, kombinaci barev či některé detaily, výrobci vaše požadavky vezmou rádi za své a vyrobí vám takový luxusní kousek, který bude opravdu jedinečným originálem s otiskem vašeho kreativního stylu.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

EGGO žije kůží

Protože se jedná o mistry svého oboru, dokážou vám poradit, jak se nejlépe o své kožené doplňky starat, aby vydržely co nejdelší dobu. Odpoví na všechny vaše otázky ohledně používaných usní a osobně proberou vaše představy o ideálním koženém doplňku pro vás nebo vaše blízké. Dárek z dílny značky EGGO představuje luxus v podobě jedinečně zpracovaného a vysoce kvalitního doplňku.

S doplňky značky EGGO jste se mohli v poslední době setkat na listopadové prodejní akci „Pánská záležitost“ na Novoměstské radnici v Praze a poslední víkend v listopadu se předvedla v Bruselu na Czech Fashion & Design Weekend. Doplňky EGGO jsou k dostání v showroomu značky v Praze na Žižkově a na několika prodejních místech v Praze a Brně.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
EGGO
U Rajské zahrady 965/6 Praha 3 130 00
+420 602 638 999