Hlavní stránka Nové články

Instagram je světově nejoblíbenější platforma pro influencery, a to samé platí i pro Česko. V tomto článku se konkrétně zaměříme na české "instaženy", které u nás patří mezi ty nejsledovanější a zároveň se jejich jméno skloňuje v českých médiích. Jsou osobité tím, že mají nejen zajímavý obsah a velký počet fanoušků, ale zároveň v tom umí chodit, takže si skrz sociální sítě dokážou přijít na pohádkové peníze, které by si většina lidí vydělala za mnohonásobně delší dobu. Nebudeme vás dál napínat. Tohle jsou ony, královny českého Instagramu!

Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková

Anna Šulcová alias @anasulcova (850 tis. fanoušků)

Anna Šulcová alias Anna Sulc
Anna Šulcová alias Anna Sulc • Zdroj: Archiv Anny Šulcové

Anna Šulcová patří mezi nejvlivnější influencerky, což dokazuje fakt, že je několikanásobnou držitelkou Czech Social Awards v kategorii zaměřené na inspiraci a vliv. Teprve jednadvacetiletá rodačka z Prahy, která ráda natáčí taneční videa a vlogy ze svých cest po světě, získala v roce 2017 titul videoblogerka roku a o rok později se umístila na prvním místě v anketě Nejlepší Instagram roku.

Anička sice sbírá jeden úspěch za druhým, podle svých slov ale neměla v dětství na růžích ustláno. Na základní škole se setkala se šikanou, nosila jiné oblečení a poslouchala jinou hudbu. Svou originalitou si však nakonec získala spoustu fanoušků, kteří ji dostali na vrchol influencerské scény. Mimo jiné se populární Češka proslavila také tím, že potkala svého oblíbence Shawna Mendese a natáčením jednoho seriálu si vydělala na setkání se zpěvákem Justinem Bieberem. Momentálně zásobuje své fanoušky na Instagramu, kde má 850 tisíc sledujících, tanečními a fashion videi. V poslední době také hodně pracuje na své postavě pravidelným cvičením.

Nikola Čechová alias @shopaholicnicol (793 tis. fanoušků)

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol
Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol • Zdroj: Archiv Nikoly Čechové

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se primárně proslavila jako fashion youtuberka, její počet fanoušků na Instagramu, kde má téměř 800 tisíc, je ale daleko vyšší. Během devíti let své blogerské kariéry se vypracovala na jednu z nejvyhledávanějších a nejlépe placených influencerek. V současné době působí Nikola jako moderátorka televize Óčko a společně s Milanem Peroutkou moderuje pořad Snídaně s Novou. Volný čas tráví především s partnerem Jakubem Mahdalem a ráda cestuje. V roce 2017 také nazpívala svoji první píseň Ztracená a objevila se ve videoklipu hudebníka Pokáče.

Držitelka ocenění Blogerka roku i Czech Social Awards si svoji marketingovou image zakládá na pár dlouhodobě placených spolupracích, ale zároveň ráda podporuje charitu a projekty, za které si zaplatit nenechá. Bez nároku na honorář například navštívila dvě mise Člověka v tísní – Zambii, aby fanouškům ukázala chudobu v Africe a východní Ukrajinu, aby ukázala život kolem bojové fronty. V poslední době se jednatřicetiletá rodačka z pražské Letné zaměřila také na vylepšení své postavy skrze zdravou stravu a pravidelný pohyb. I v tomto směru dokáže veřejně pochválit různé lidi a společnosti, aniž by to byla oficiální spolupráce. 

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Barbora Ondráčková alias @fashioninmysoul (536 tis. fanoušků)

Barbora Ondráčková
Barbora Ondráčková • Zdroj: Archiv Barbory Ondráčkové

Lifestylová blogerka a módní influencerka Barbora Ondráčková vlastní jeden z nejsledovanějších blogerských účtů v Česku. Na svém dokonale upraveném instaprofilu, na němž sdílí zážitky z cest i každodenní záběry, má již přes půl milionu odběratelů a jak sama přiznává, nad focením a úpravou fotky stráví čtyři až pět hodin. 

Po dobu několika let se čtyřiadvacetiletá blogerka, žijící v České republice a Německu, aktivně věnuje svému vlastnímu webu, kde se svými čtenáři sdílí vášeň k cestování, módě a životnímu stylu. Její cesty, které v době covidu vzbudily vlnu diskuze, vedly již do mnoha destinací a pravidelně navštěvuje také světové týdny módy. I díky tomu byl její web oceněn jako jeden z TOP 10 módních blogů v České republice. Mimo jiné se této úspěšné Češce podařilo spolupracovat s velkými značkami, jako je Cartier nebo Dior. Za selfie snů považuje selfie s Coco Chanel nebo Karlem Lagerfeldem, který ji dokonce sledoval na Instagramu.

Bé Hà Nguyen alias @beha_nguyen (510 tis. fanoušků)

Bé Hà Nguyen
Bé Hà Nguyen • Zdroj: Archivy Bé Hy Nguyen

Bé Hà Nguyen, známá také jako Míša, je jednou z nejznámějších českých influencerek. Ve svých vlozích Stylewithme se věnuje především módě, kosmetice a cestování, a to samé platí i pro její Instagram, kde má již přes 500 tisíc fanoušků. Dvacetiletá kráska s vietnamskými kořeny loni vydala se svou maminkou dokonce vietnamskou kuchařku, která vás naučí spoustu tradičních vietnamských receptů, a která je zároveň momentálně vyprodaná.

Samotná Bé Ha veřejně přiznala, že vždycky chtěla být blogerkou, ale když začínala, byl trh s blogy už dost přesycený. Proto si založila YouTube kanál, který v té době nezažíval takovou popularitu, a to se vietnamské krásce vyplatilo, protože tato platforma postupně přerostla celou blogosféru. Momentálně má na svém Youtube kanále sice 395 tisíc sledujících, na svém Instagramu se však může pyšnit cifrou 510 tisíc fanoušků! Jak sama ale tvrdí, baví se s lidmi podle sympatií, ne podle počtu sledujících. Lidé, kteří nefigurují na sociálních sítích, jsou pro ni často mnohem zajímavější.

Tereza Hodanová alias @terihodanova (445 tis. fanoušků)

Tereza Hodanová alias Teri Blitzen se svým přítelem
Tereza Hodanová alias Teri Blitzen se svým přítelem • Zdroj: Archiv Terezy Hodanové

Bývalá česká youtuberka a vítězka Utuberingu Awards v ženské kategorii Nejpopulárnější youtuber Tereza Hodanová alias Teri Blitzen se momentálně věnuje především vlastnímu projektu Girls To Girls, který podporuje ženy a dívky v emancipaci. V minulosti se také proslavila svými vztahy s hercem Zdeňkem Piškulou a rapperem Johnym Machettou, se kterým nazpívala song Vánoční.

V srpnu 2019 Teri šokovala veřejnost přiznáním, že již deset let má problém s poruchou příjmu potravy. Dvacetiletá kráska sice pravidelně dostávala desítky komplimentů ohledně své postavy, sama ve svém těle ale šťastná nebyla. Největší oporou byl pro ni její přítel Jakub Strach známý jako NobodyListen, i přesto musela vyhledat odbornou pomoc. Kromě již zmíněného projektu se v současnosti věnuje zdravým produktům a zároveň studuje psychologii. A kolika fanoušky že se to Teri může na Instagramu pyšnit? 450 tisíci! 

Kristýna Třešňáková alias @tresnickova (459 tis. fanoušků)

Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková
Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková • Zdroj: Archiv Kristýny Třešňákové

Kristýna Třešňáková, známá jako Týnuš Třešničková, se na svých sociálních sítích věnuje hlavně kráse, módě a životnímu stylu. Aktuálně má na svém instagramovém profilu skoro 460 tisíc sledujících. Pětadvacetiletá rodačka z Liberce měla už před několika lety vysokou sledovanost, ale ta se jí zvýšila po tragické události na dovolené v Turecku, kde byla se svým tehdejším přítelem Viktorem Hajíčkem.

V září roku 2018 byla půvabná influencerka popálená v istanbulské steakové restauraci Nusr-Et, která patří vyhlášenému kuchaři Nusretovi Göckemu, vystupujícímu pod přezdívkou Salt Bae. Po této nešťastné události skončila v péči tureckých lékařů a utrpěla popáleniny 2. stupně zejména na obličeji a horní části těla. Týnuš strávila v nemocnici tři čtvrtě roku a až po několika měsících ukázala veřejnosti své popálené tělo. I přesto, že v ní nehoda zanechala fyzické a zajisté i psychické následky, momentálně je známá Češka šťastná po boku nového přítele a jizvy se už naučila hrdě vystavovat.

Aneta Chovanová alias @a.n.d.u.l.a (223 tis. fanoušků)

Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A
Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A • Zdroj: Archiv Anety Chovanové

Aneta Chovanová, známá jako A.N.D.U.L.A, patří mezi známé tváře Instagramu a její popularita rapidně vzrostla v roce 2017, kdy na svůj profil začala vkládat zábavná videa. Na svém účtu, kde má již 223 tisíc fanoušků, se snaží být vždy sama sebou a svojí dokonalou vizáží, životním nadhledem a špetkou drzosti je inspirací pro spoustu žen. Svým sledujícím také s nadsázkou vypráví o každodenním životě a otevřeně mluví o tématech dnešní společnosti.

Devětadvacetiletá influencerka je nejen pověstná svou upřímností a smyslem pro humor, veselo má i ve svých vztazích. Za jeden rok se stihla provdat za Petra Mikšíčka, rozvést, otěhotnět a rozejít se s otcem svého syna Patrika, Františkem Doležalem, do kterého se bláznivě zamilovala a kvůli kterému opustila svého prvního manžela. Krátce poté, co odhalila světu své těhotenství, se však s Františkem rozešla, protože na něj praskla nevěra. Aneta však ukázala všem, že i svobodné matky můžou být soběstačné. Před několika dny šokovala své sledující, když oznámila velký návrat k záletníkovi a nevyloučila, že by mohl končit fiaskem.

Která ze zmíněných českých influencerek vás baví nejvíce?

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks