Top hledané
Výsledky (0)
Které celebrity se svým outfitem na Česko-Slovenském plese zazářily a kdo pohořel? Na to si posvítila Móda proti proudu!

Verešová jako od Disneyho, Buckingham za Sochu Svobody, ale i Lašková s nevyžehlenými šaty!

Martina Šmalclová
09. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut čtení

Obdržet pozvánku na prestižní Česko-Slovenský ples není jen tak. Přináší to s sebou mimo jiné určitou zodpovědnost, jakou je výběr perfektní róby, doplňků nebo profesionální make-up a účes. A pokud přípravy podceníte? Ehm, pak se vám snadno může stát to samé, co letos některým českým a slovenským celebritám - budete vypadat jako od kolotočů nebo jako někdo, kdo vytáhl šaty před začátkem plesu tomu rohatému zvířátku z tlamy... Na druhou stranu ale na plese nechyběly slavné krásky, kterým se nedalo vytknout vůbec nic, tak bezchybné totiž byly!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Nela Štefanová
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Andrea Verešová: Hvězda večera

Modelka Andrea Verešová byla v pohádkových šatech designérky Jany Pištějové jednoduše nádherná! Vypadala jako by si odskočila z Ledového království a už tak zdobné šaty doplnila o decentní a současně luxusní šperky značky Gismondi - krása! 

Otevřít v galerii (12)
Zdroj: Michaela Feuereislová
Zdroj: farfetch.com

Radka Rosická: Antická kráska

Jak to jen ta Radka dělá? Bývala modelka vypadá v obličeji stále jako holčička a těžko věřit, že téhle krásné brunetce táhne na čtyřicet! Na ples dorazila po boku svého manželka Tomáše a v antických šatech nude odstínu vypadala úchvatně. Společně s Andreou Verešovou rozhodně patřila k nejlépe oblečeným hvězdám večera. Chválíme krásný účes a jemný make-up, který modelce dokonale přistane.

Otevřít v galerii (12)
Zdroj: Michaela Feuereislová
Zdroj: farfetch.com

Eva Perkausová: Okouzlující Poner

Moderátorka Eva Perkausová byla v luxusní korzetové róbě od sourozenců Ponerových skutečně nádherná. Škoda jen, že jí střih šatů zbytečně ubírá centimetry, jinak nemáme co vytknout. Ten odstín rtěnky je boží a stejně tak psaníčko Yves Saint Laurent. Kdo umí, ten umí! 

Otevřít v galerii (12)
Zdroj: Michaela Feuereislová
Zdroj: farfetch.com

Karolína Kokešová: Misska zahalená do saténu

Saténová róba od Sandy Mark, kterou čerstvá nositelka titulu Miss Global na Česko-Slovenský ples oblékla, nás baví. Karolíně studený odstín moc sluší a skvěle si rozumí se zlatou, která v jejím případě hraje prim v otázce doplňků.

Otevřít v galerii (12)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Gabriela Lašková: Kdo žehlí, má za tři, teda za jedna

Moderátorce a bývalé České Miss Gabriele Laškové bychom neměli co vytknout, kdyby jen její luxusní róba spatřila před začátkem plesu žehličku nebo napařovač. Tohle je ale průšvih, který už nezachrání ani bezchybný make-up nebo účes.

Otevřít v galerii (12)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Tereza Mašková: Méně je více

Zpěvačka Tereza Mašková na nás působila v šatech Dominika Navrátila přeplácaně. Přemíra tylu a třpytu nám způsobila lehkou halucinaci a skoro jsme zapomněli, co jsme chtěli říct, ale už víme: Méně, je více!

Otevřít v galerii (12)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Celeste Buckingham: Socha Svobody ve špatných šatech

Tohle se nepovedlo. Zpěvačka Celeste Buckingam vypadala v metalických šatech značky Ema Klein jako stará mladá a navíc ji model nehezky deformoval dekolt. A ta čelenka ve stylu Sochy Svobody? Ehm, ještěže cestou z plesu nebyla bouřka! 

Otevřít v galerii (12)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Leona Machálková: Pozdrav ze střelnice

Leona nám to jistě odpustí, ale v tomhle modelu prostě a dobře vypadá jako od kolotočů. Kdo ví, jestli za to může ta křiklavá barva, modré stíny, které NIKOMU na světě nesluší nebo ten pásek s kamínky, ale tohle se Leoně příliš nepovedlo.

Otevřít v galerii (12)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Marika Šoposká: Županová party

Outfit, ve kterém herečka Marika Šopská dorazila na Česko-Slovenský ples, jsme vůbec nepochopili. Vedle pompézních rób působil značně rozpačitě a nemůžeme se zbavit dojmu, že Marika na sebe hodila v rychlosti župan a vyrazila do Obecního domu plesat. Celkový výsledek nezachránily ani krásné šperky ANTIPEARLE, které jsou naopak pastvou pro oči. 

Otevřít v galerii (12)
Zdroj: Michaela Feuereislová
Luxusní rodinný dům 7+1 na pronájem, Průhonice
Luxusní rodinný dům 7+1 na pronájem, Průhonice, Okolí Prahy
Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Nela Štefanová

Plesová sezóna byla zahájena a v Obecním domě se po roce opět sešla nejen pražská, ale také bratislavská smetánka – od zpěvaček, modelek, podnikatelů ale také „normálních“ smrtelníků, kteří prostě měli chuť se pobavit na sedmém ročníku Česko-Slovenského plesu. A nebyl by to samozřejmě bál, kdyby se zde někdo bál předvést se nejen v tom nejlepším světle, ale také v té nejlepší róbě. Kdo zazářil a kdo naopak pohořel? 

Tereza Mašková 

Zpěvačka, která má zlato v hrdle, byla na plese doslova k nepřehlédnutí a to nejen díky její bílé róbě, ale také zářícímu, křiklavě růžovému účesu. Šaty od Dominika Navrátila asi měly připomínat lehkost labutích křídel, ale Terku příliš zakulacovaly a její menší postavu ještě více podtrhly, což byla škoda. Ke zvýraznění nepomohl ani stříbrný pásek či drobné psaníčko, které mělo celý outfit doplnit. Ještě že má zpěvačka zlato v hrdle, protože i kdyby na sobě na jevišti měla pytel, vše by jí díky jejímu hlasu bylo odpuštěno. 

Otevřít v galerii (4)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Celeste Buckingham 

Zpěvačka, která slavila úspěch i v zahraničí svými šaty od Emy Klein trošku šlápla vedle. Na první pohled nebylo jasné zda Celesta opravdu dorazila na Česko-Slovenský ples, nebo si spletla Obecní dům s O2 arenou kde právě v tu samou chvíli probíhala i největší comiksová událost Comic-Con. I když šaty krásně zdůraznily Celestinu výšku a úžasně dokázaly skrýt i sebemenší nedokonalosti, ráda bych příště zpěvačku viděla v něčem více něžnejším, a to klidně třeba i bez korunky, která by evokovala pohled na Sochu Svobody. 

Otevřít v galerii (4)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Leona Machálková 

Modrá je dobrá. Tím se řídila i Leona Machálková, která šla na jistotu. Méňe je někdy více a tak na první pohled obyčejné šaty bez zbytečných extravagantních detailů dokázaly zaujmout a Leoně také sednout. Jak jsem zjistila, zpěvačka má tuto barvu velice ráda a pokud má možnost, vždy jí dá přednost. Outfit doplnila jemnými šperky, stejně tak, jako zvolila jemně růžovou rtěnku a lak na nehty.  

Otevřít v galerii (4)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Andrea Verešová 

I když slovenská kráska dorazila na ples s malým zpožděním, vše jí bylo odpuštěno jakmile vstoupila do přeplněného sálu Obecního domu. Andrea svůj výběr opět pečlivě zvažovala a nepochybila ani tentokrát. Chlubit se mohla šaty, které by jí záviděly i princezny od Disneyho. Když se k nim pak přidal jednoduchý ležérní účes, make up a úsměv, byla jako vždy královnou večera a ty zmíněné princezny od Disneyho by si ani neškrtly. Šaty Jany Pištějové prozářily historické prostory Obecního domu a byla radost na ně koukat. 

Otevřít v galerii (4)
Zdroj: Michaela Feuereislová
Nela Štefanová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Česko-Slovenský ples
Obecní dům nám. Republiky 5 Praha Česká republika
+420 776 345 226