Top hledané
Výsledky (0)
Kdo byl na plese v Obecním domě dokonalý?

Česko-Slovenský ples 2024: Obří dekolt Gašpárové i odhalená partnerka Jiřího Hány. Vyhrála ale Debbie Brown

Denisa Zajíčková
18. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Influencerka Gabriela Gašpárová upozornila modelem na svůj dekolt

Návrhářka Debbie Brown se často označuje za kontroverzní, tentokrát však vynesla na Česko-Slovenský ples 2024 model, který byl naprosto úchvatný a mezi ostatními nápadně vynikal. Radost pohledět! Některé z dam byly naopak střídmější a volily modely, které na ně tolik neupozorňovaly. Touto cestou šla překvapivě i Lela Ceterová, která jindy šokuje odhalenými modely. Dekolty ale nechyběly ani včera – o výhled se zasloužila influencerka Gabriela Gašpárová i Dominika Myslivcová. 

Tradiční Česko-Slovenský ples v pražském Obecním domě si nenechala ujít řada známých osobností, které se na událost vždy připravují dostatečně dopředu. Nestačí jen přijít, musíte vynést ty nejlepší šaty z celého večera. A zatímco některé dámy byly naprosto úchvatné, další by se měly příště před odchodem přeci jen znovu mrknout do zrcadla.

Mezi první vstoupila do nádherných prostor herečka Zuzana Kronerová, dorazila Sisa Sklovská i s manželem Jurajem Lelkesem. Přišli influenceři, zpěváci, modelky i herci. Kdo při příchodu odhalil své soukromí?

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Jiří Hána a tajemná partnerka

O herci Jiřím Hánovi z úspěšného seriálu Specialisté se toho moc neví. Své soukromí pečlivě střeží. Přesto si jeho nová partnerka, do které má být zamilovaný až po uši, vysloužila čestné místo po jeho boku. Oba vypadali perfektně a zdálo se, že jsou velmi šťastní. 

Syna Olivera má se zpěvačkou Radkou Fišerovou, která je známá například z muzikálu Kleopatra. Ačkoliv jim vztah nevyšel, dodnes mají dobré vztahy a na všem se dokážou domluvit. 

Influencerka Gabriela Gašpárová

Jednou z našich nejkrásnějších influencerek je bezesporu Gabriela Gašpárová, která fotí naprosto dokonalé reklamní kampaně a její profil má úroveň. Přesto se zdálo, že pro její napěchovaný dekolt jsou zvolené šaty přeci jen trochu příliš – místy to působilo až trochu vulgárně. Nepomohl k tomu velmi zvláštní účes, kvůli kterému seděla u kadeřnice dlouhé hodiny přes plesem, což také sdílela na svých sociálních sítích.

Už jsme ji viděli v daleko povedenějších modelech, které jí seděly lépe. Na šatech samo o sobě není vůbec nic špatně, ale ke Gábiny postavě příliš nesedí.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Matka na útěku Denisa Pfauserová

Ačkoliv se v poslední době herečka Denisa Pfauserová ze seriálu ZOO ponořila především do mateřské role, ples si ujít nenechala. A vypadalo perfektně! Zvolené luxusní šaty ladily do posledního detailu a ostatní dámy by se od ní mohly klidně učit. 

Otevřít v galerii (2)
Denisa Pfauserová vynesla krásné šaty
Denisa Pfauserová vynesla krásné šatyZdroj: Profimedia

Zahalená Lela Ceterová

U manželky zápasníky Karla Vémoly jsme obvykle zvyklí na jiné modely, tentokrát ale vypadala jako pravá dáma. V poslední době se Lele daří volit modely, ve kterých vypadá naprosto skvěle – a snad se pom dlouhé době nesnaží šokovat v každé minutě. Kdyby šla i do budoucna touhle cestou, jistě by sklidila velký úspěch. 

Kontroverzní Debbie Brown

Módní návrhářka Debbie Brown patří v Čechách k těm nejkontroverznějším ve svém oboru. Ráda šokuje rebelskými outfity, miluje okázalost a eleganci. Něco z toho promítla i do luxusních šatů, které vynesla na ples, nutno však podotknout, že mezi dámami byla za dokonalou hvězdu a moc jí to slušelo. Vše doplnila nádhernými šperky, které k šatům dokonale seděly.

Otevřít v galerii (2)
Debbie Brown byla neskutečná!
Debbie Brown byla neskutečná!Zdroj: Profimedia

Vždy střídmá Andrea Kerestešová

Na ples dorazila také herečka Andrea Kerestešová, která volila jako vždy střídmé šaty, ve kterých vypadala jako dokonalá dáma. Po svém boku měla hudebníka Mikoláše Růžičku ze skupiny Republic of Two.

Tuhle barvu by měla rozhodně nosit častěji!

Potřetí těhotná Gabriela Lašková

Po vyhazovu z Primy se moderátorka Gabriela Lašková vytratila z módních obrazovek, teď je však všem jasné proč. Pochlubila se krásnou novinkou! S manželem a dvěma syny se dočkají dalšího přírůstku do rodiny. Už loni prozradila, že by si další miminko moc přála.

Po odchodu z práce zřejmě nastal ten pravý čas, jak udělat v životě další krok. Ke krásné novince gratulujeme a obdivujeme, jak nastávající maminka vypadá! Moc jí to slušelo a zdá se, že je znovu zase šťastná.

Dominika Myslivcová vyvedla přítele

Všechny zvěsti o tom, že je jejich vztah v troskách, ukončila influencerka Dominika Myslivcová, která svého Zdendu vyvedla zase po čase do společnosti. Působili harmonicky, Dominice to neskutečně slušelo a nikdo by nevěřil, že pár chvil před příchodem měla na sobě ještě tepláky, jak se svěřila na svém Instagramu. 

V poslední době je jejím hlavním zájmem syn Derian, a tak na společenské akce chodí jen velmi málo. Ples si ale ujít nenechala – a nevynechala ani svůj pověstný výstřih, o který se zřejmě bála i ona sama.

Andrea Verešová po úrazu

Na plese nechyběla ani modelka Andrea Verešová, která byla až nezvykle zahalená. Barva luxusních šatů sice nebyla na první pohled úchvatná, ale vzhledem ke zlomenině lokte a rehabilitacím se všichni přítomní spíše divili, že se krásná Andrea vůbec ukázala. 

Na akci vynesla šaty, které viděla ten den poprvé, věří však prý své návrhářce. Jestli se přeci jen neměla podívat víckrát…

Zdroj: autorský článek, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze