Top hledané
Výsledky (0)
Které známé tváře ukázaly svůj smysl pro styl, eleganci, krásu a vynesly úchvatné róby a kdo naopak propadl? Na to se podívejte v Módě proti proudu!

Luxusní róby a šperky za milion na Česko-Slovenském plese: Tuhle kritiku celebrity neuslyší rády..

26. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
7 minut
Speciální rubrika
Gabriela K.Lašková - šaty T. Kovaříková

Nedávno jste si u nás mohli přečít o noblesním plesu ve vídeňské Opeře. Dámy si zde na svých róbách daly opravdu hodně záležet. O Češkách se ale říká, že patří k nejkrásnějším ženám na světě a tak když při příležitosti pátého ročníku Česko-Slovenského plesu oblékly róby známých návrhářů, museli jsme být u toho! 

Vítěznou barvou Česko-Slovenského plesu byla jednoznačně stala červená. Oblékla ji například Nikol Moravcová, Gabriela Lašková, Eva Perkausová, Gabriela Koukalová nebo Inna Puhajková. Některé krásky sáhly po honosných róbách, jiné daly přednost spíše jednodušším šatům koktejlového typu. A zatímco naše módní redaktorka Martina ohodnotila většinu dam pozitivně, Ornella naopak na mnohých nenechala nit suchou!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Tereza Janatová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Tereza Janatová

Monika Leová a Gabriela Kratochvílová Lašková vsadily na Tatianu Kovaříkovou

Nejvíce se nám líbily luxusní třpytivé šaty modelky a moderátorky Moniky Leové z dílny Tatiany Kovaříkové, se kterými dokonale sladila také psaníčko a šperky. Elegantní a šik - glamour styl, kterému není co vytknout! Na Tatianu Kovaříkovou vsadila také Gabriela Lašková, která v červených šatech vypadala jako antická bohyně. Vzhledem k pokročilému stádiu těhotenství zvolila více než adekvátní plesovou róbu. Bravo!

Nikol Švantnerová, Daniela Dejdarová, Natálie Kotková a Celeste Buckingham zvolily Poner

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová na plese doslova zářila! Oblékla luxusní šaty Poner, které tvořila zlatá sukně ze saténu a černý top vyšívaný korálky. Příliš tvrdý barevný přechod a zvolený materiál štíhlé modelce sice trochu rozšiřoval pas, jinak jí to však nesmírně slušelo a my tyto neobvyklé moderní šaty hodnotíme číslem dvě po Monice Leové!

Daniela Dejdarová na plese zazářila jako pravá dáma v jednoduchých starorůžových šatech Poner. Ty zvýrazňovaly její štíhlou siluetu a stříbrné aplikace na ramenou povznesly šaty na potřebně vysokou úroveň.

Šaty Poner zdobily také blogerku a modelku Natálii Kotkovou, která zvolila nadýchanou róbu. Přestože mají šaty vysoký rozparek i hluboký dekolt, nepůsobí vulgárně a na Česko-Slovenském plese patřily k těm nejpovedenějším.

U zpěvačky Celeste Buckingham by mohlo platit rčení, že méně je někdy více. Celeste zvolila výraznou blankytnou saténovou róbu Poner, která je sama o sobě velmi výrazná, proto by nebylo na škodu, zvolit příště o něco méně doplňků. Pokud ale chtěla být za pohádkovou princeznu, zadařilo se.

Dům s bazénem na prodej, Praha-východ – 416m2
Dům s bazénem na prodej, Praha-východ – 416m2, Okolí Prahy

Vydařená sázka na červenou: Eva Perkausová, Gabriela Koukalová i Inna Puhajková

Eva Perkausová byla jednou z mnoha, které sáhly po červené. Své šaty pořídila ve svatebním centru Adina Praha. Jejich příjemným oživením bylo netradiční a zdobení v zadní části, která nás baví. 

Biatlonistka Gabriela Koukalová zvolila také červenou a povedlo se! Vyšívaný top a tylová sukně smyslně odhalily vysportované břicho, ale přesto zůstaly tak elegantní, jak si podobná událost žádá. 

Moderátorka a modelka Inna Puhajková vynesla model z dílny Sandry Mark. Luxusní červené saténové šaty zdobil lichotivý korzet, smyslný rozparek a zlatý pásek, který Inně vykouzlil krásně štíhlý pas. Doplňky doladěné do zlatého tónu jsou skvělou volbou. Tady je vše zvládnuté na jedničku!

Nejen červená byla na plese vidět

Sestry Daniela a Veronika Nízlovy oblékly luxusní model Tarik Ediz. Šaty jsou v horní části luxusně a do detailu propracované a zvolená oranžová barva se stala svěžím závanem v rudé plejádě rób.

Zpěvačka Monika Bagárová oblékla lesklou róbu z dílny Michala Kováčika, která patřila sice k těm jednodušším, nicméně Monice, jakožto exotické tmavovlásce, nesmírně slušela barva a stejně tak lichotivý střih.  

Lucie Gelemová vsadila na sněhovou róbu posetou perličkami. Svůj výsledný look doladila jednoduchými šperky a doplňky, který se postaraly o střídmý, ale celkově příjemně elegantní dojem.

Kdo u nás příliš nezabodoval

Slovenská kráska Lucia Hablovičová oblékla světlé šaty Hellenski s propracovanými detaily, k nimž zvolila správné šperky a doplňky. Šaty jako takové ale příliš nezalichotily její alabastrové pleti.

Andrea Kerestešová Růžičková oblékla černé šaty rolákového typu Buri Made. Přestože zpestřením šatů se měla stát jistě jejich vrchní průhledná část, ta spodní ji svou jednoduchou elegancí převálcovala a je tou povedenější.

Barbora Mottlová oblékla na vrchol plesové sezóny šaty ze salonu Maggie, které bohužel působí lehce prvoplánově. Jistě by se pro ně našlo lepší využití, než je prestižní Česko-Slovenský ples.  

Moderátorka Zorka Hejdová zvolila zlatou róbu světové návrhářky Vivienne Westwood, která je však poměrně diskutabilní. Šaty samy o sobě nenadchnou, neurazí, ale jejich rukáv působí značně rozpačitě.

Na závěr jsme si nechaly Nikol Moravcovou. Sympatická kráska vynesla šaty z dílny Michaely Ducké. Nejspíše se rozhodla, že na plese bude reprezentovat Českou republiku, jinak si šaty v barvách vlajky nedokážeme vysvětlit.

Tereza Janatová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Plesová sezóna v plném proudu, a jak se tak zdá, s plesy jako takovými se doslova roztrhl pytel. Jeden z těch více věhlasných je ten Česko-Slovenský, kam leckdy vyráží i ta naše takzvaná smetánka. Já jakožto chudáček s angínou v krku jsem mohla vyrazit leda tak do peřin…

Ale nebojte, na Módu proti proudu ještě sílu MÁM!

Gabriela K. Lašková:

Ani se tomu nechce věřit, ale Gábina bude už za měsíc rodit! A přesto vypadá jako panenka! Ano svůj podíl na tom má i fakt, že to bude kluk...a ti, jak se říká, neubírají na kráse. Ale i přes to bych chtěla vědět, jak to ta holka dělá! Vypadat jako filmová hvězda 40. let a ještě k tomu všemu vybrat šaty, kterým se nedá nic vytknout. Bravo! 

Šaty: 90 % Make-up a vlasy: 98 %

Monika Leová:

Monika na plese zářila tak trochu jako dvojnice Lady GaGa. Konečně se Tatiana Kovaříková trochu odvázala a vytvořila šaty, které mají jiskru! Líbí se mi i to, že Monika šaty doplnila pouze jemnými šperky, kterých si asi všiml jen málokdo. Jediné co se zde musí vytknout, je ta rádoby kabelka v podobě třpytivého pytlíku na psí bobky. Něco takového doufám, že už neuvidím. 

Šaty: 85 % Make-up a vlasy: 50 %

Nikol Moravcová:

Nikol mám jako blogerku docela ráda. Baví mě především její smysl pro zařizování interiérů a taky pro módu. Dá se říct, že je vždy originál. Bohužel její plesové pojetí se tak trochu míjí s tím perfektně pojatým street stylem. Červené plesovky s průhlednými rukávy v součastnosti už nikoho neohromí. Na druhou stranu, snahu o barvy vlajek obou států jakožto vlečku oceňuji...tak jako tak by se pro příště měla Nikol inspirovat například Vídeňským plesem v Opeře nebo v krásných kolekcích Balmain.

Šaty: 55 % Make-up a vlasy: 100 % (ten byl nejlepší ze všech).

Zorka Hejdová:

Zorka se asi ráno probudila ve studiu Snídaně s Novou s oranžovým psaníčkem v ruce a v duchu si řekla: "Tohle si musím vzít na ples!" Pak zavolala jednomu psíkovi aby ji našel nějaký ten hadr k tomu. Ten poté našel zapomenuté šaty návrhářky Vivienne Westwood a na jeden večer je někde s prosíkem zapůjčil. Nejhorší z toho všeho je snad ten kanýrový rukáv á la splašená 80. léta. Make up má Zorka fajn, ale ten zbytek je na odstřel ke Kočkům.

Šaty: 15% Make-up a vlasy: 80%

Nikol Švantnerová:

Jedna z mála Missek poslední doby, která je vidět, je právě Nikol. Musím uznat, že také jako jedna z mála měla opravdu dokonalý make up a vypadala doopravdy šťastně (neafektovaným způsobem). Šaty měla z dílny sourozeneckého dua Poner. Bohužel i zde je na první pohled vidět, že jsou to šaty dělané jak se říká “horkou jehlou”. Od prvního pohledu laciná zlatá saténová sukně byla jasně přišpendlená k černému korzetu ještě tentýž večer. O kopírování stylu jiných značek ani nemluvě. Bohužel zde Nikol nepomohl ani vypůjčený šperk za téměř milion korun...možná by příště měla sáhnout raději po šatech, které dělá například Zuhair Murad.

Šaty: 10 % Make-up a vlasy: 95 %

Eva Perkausová:

Eva sáhla po šatech z půjčovny a bylo to hned na první pohled znát. Podle mě jí vůbec neseděly. Bohužel co hůř, ještě z ní ten listnatý top udělal kojnou na pochodu. I o barvě šatů by se dalo polemizovat a o druhu látky (saténu) taktéž. Eva v tom vypadala jako ta typická ordinérní blondýna a to je podle mě škoda. Účes a make up, kde do očí bije ta příšerná kontura mě doslova děsila!!!! Shrnula bych to takhle: Evě to nejvíc sluší když je nahá. A pokud přístě bude hledat plesové šaty, ať raději řekně jednomu ze svých blízkých přátel… (mrk). Evě bych pro příště doporučila šaty podobného typu, jako to má v kolekci SS 2018 Marchesa

Šaty: 5 % Make-up a vlasy: - 150 %

Jaké z toho všeho plyne ponaučení? NIKDY si nekupujte do společnosti róbu, která je z většiny saténová. Vypadá to levně, lacině, a navíc je to absolutně out. Jak je vidět, i v roce 2018 jsou ty naše rybičky českého showbyznysového rybníčku sto let za opicema. Pokud si ovšem zrovna nevyprosí zapůjčení róby například od Christiana Diora apod. 

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Móda proti proudu: Prada FW 2018/19
Zobrazit článek
Móda proti proudu: Fendi FW 2018/19
Zobrazit článek