Top hledané
Výsledky (0)
16. 2. 2019

Dejdar už pucuje střevíce: Česko-Slovenský ples se blíží!

Jana Fikotová
06. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Sv. Valentýn je lásky čas, proto se letošní ročník bude nést v duchu lásky. A tak to prý pojme i herec Martin Dejdar, který nebude na luxusním plese 16. února rozhodně chybět. Nejenže bude společně s Lucií Barmošovou Česko-Slovenský ples moderovat, ale těší se i na to, že opět vyvede na parketě svou manželku Danielu, která je bývalou tanečnicí.

“Už se  těšíme. Vloni jsme byli pozváni jako hosté a moc jsme si to s ženou užili,” řekl Dejdar, který si prý i velmi rád zatančí.

Společenské události tohoto tipu rád využívá i jako příjemný čas strávený se ženou, na kterou má přes rok málo času.

Hana Zagorová
Marek Dědík, Jitka Schneiderová, Daniela Dejdarová a Martin Dejdar
Kapela No Name

Organizátoři prozradili, že se bude jednat o „nejromantičtější ples v naší plesové historii“. Česko-Slovenský ples 2019 otevře Balet Národního divadla Brno svým tanečním číslem z baletního představení Romeo a Julie od Sergeje Prokofjeva.

Hlavní hvězda? Hana Zagorová!

Každý rok se mohou návštěvníci těšit na pěveckou legendu a tentokrát volba padla na zpěvačku Hanu Zagorovou, kterou v poslední době trápí bolesti zad, tak snad nebude muset své plány změnit.

“Vloni jsem musela zrušit účast na premiéře divadla Broadway, kdy mi kvůli zádům dělali obstřiky. Naštěstí už je mi lépe, tak věřím, že se společně sejdeme na tak krásném místě, jako je Obecní dům,” prozradila zpěvačka, kterou bude doprovázet oblíbený Boom!Band Jiřího Dvořáka a společně vystoupí s další hudební legendou Petrem Rezkem. S tím se chystá zazpívat i neodmyslitelné luxusní duety Duhová víla a Ta pusa je tvá.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Nechybí ani sousedé ze Slovenska

Vzhledem k tomu, že jde o ples mezinárodní, objeví se zde i umělci ze Slovenska. Bude to kapela No Name, která je nejoblíbenější slovenskou kapelou v Česku a každý rok si odnáší za svou oblíbenost nespočet českých cen. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Česko-Slovenský ples
Obecní dům nám. Republiky 5 Praha Česká republika
+420 776 345 226