Top hledané
Výsledky (0)
Loňský ročník byl velmi plodný. Co nás čeká letos?

Český lev v letech minulých: Nesvačilová už má o Kolečka méně, Nováková loni nechala vkus doma

Denisa Zajíčková
08. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko v březnu 2023

Už tuto sobotu se mohou diváci těšit na vyhlášení cen Český lev, které se budou předávat v pražském Rudolfinu. Pro ty, kteří nebudou přítomni, přinese živý přenos Česká televize a oceněny budou filmy i seriály. Pojďme se podívat zpátky do minulosti na to, komu to už před lety slušelo a kdo dresscode téhle události zkrátka nezvládl!

Martina Babišová na akci Český lev v roce 2023
Denisa Nesvačilová v době, kdy se zdála šťastná jako nikdy předtím
Sandře Novákové to loni nevyšlo
Sára Affašová má černou v oblibě

Už po 31. bude Česká filmová a televizní akademie předávat ceny, které jsou u nás velmi prestižní i populární. Podívejte se s námi nejen na letošní nominace, ale také na to, jak to celebritám slušelo v letech minulých! Vybrali jsme pro vás to nejzajímavější!

Nominace jsou letos pestré

Nominovaný je například snímek Bratři, který popisuje kontroverzní akci kolem bratří Mašínů, dále Úsvit, Bod obnovy, Přišla v noci, Němá tajemství, Tancuj Matyldo nebo lehce pikantní seriál Volha. Ten si diváci naprosto zamilovali, ačkoliv jeden čas nediskutovali o ničem jiném, než že herečka Aneta Krejčíková opět ukázala své vnady.

Mezi herci, kteří mohou s napětím očekávat, zda letos zabodují, je například Tatiana Dyková, Jana Plodková, Martha Issová, Eliška Křenková nebo Karel Roden. Dále také Milena Steinmasslová, Jan Nedbal, Oskar Hes, Regina Rázlová, Simona Peková nebo David Prachař. Cenu za mimořádný přínos české kinematografii si převezme kameraman Vladimír Smutný. Ten naposledy spolupracoval například na filmu Aristokratka ve varu, Tátova volha, Nabarvené ptáče, Zlatý podraz nebo Po strništi bos.

V kategorii film nebo minisérie mají šanci Matematika zločinu, která běžela na placené videotéce VOYO, minisérie Docent z produkce České televize nebo Cesta do tmy. V kategorii nejlepší seriál je nominovaný Dobré ráno, Brno, Volha#annaismissing.

Kromě udílení cen je nedílnou součástí večera také móda - podívejte se s námi, jak to celebritám slušelo!

Módní výhry i prohřešky minulých let

Sandra Nováková 

Ačkoliv se to herečka snažila zachránit velkou růžovou mašlí, stále si vzala na celou akci černé mini, které se zkrátka nehodily. Navíc k tomu zvolila rádoby „messy hair look“, který celému outfitu ještě o to víc ubral na vážnosti. Červený kryt na mobil, který byl přehozený přes rameno, už byl jenom třešničkou na dortu. Nutno však říct, že Sandra má jindy velmi vytříbený vkus a cokoliv si na sebe vezme, jí báječně sedí. Tohle bylo asi nějaké zatmění mysli, kdo ví… Letos to nepochybně vymyslí lépe!

Martina Babišová

Výběr šatů se loni nepovedl ani herečce Martině Babišové, která žije s Kryštofem Barošem. Diváci ho znají jak Martina ze Zlaté labutě. Zvolila až příliš odhalené šaty, což jí asi došlo velmi záhy, protože tehdy působila celý večer velmi nervózně a často si šaty různě zakrývala. Prosvítající podprsenka ani šaty těsně pod kalhotky se na České lvy zkrátka nehodí. Luxusního na tom nebylo vůbec nic. O tom, že její - jindy fantastické - vlasy působily velmi neupraveně, ani netřeba mluvit. 

Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208
Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208, Praha 6

Denisa Nesvačilová

Naprosto nádherná Denisa Nesvačilová se loni ukázala po boku Petra Kolečka, což bylo pro všechny velké překvapení. Bylo to totiž jedno z jejich prvních veřejných vystoupení. Kdo by to řekl, že jenom o pár dní později dojde Kolečko k oltáři po boku Anety Vignerové, kterou tehdy kvůli Denise Nesvačilové opustil. 

Nesvačilová sice chvíli truchlila, pak ale musela i ona uznat, že je všechno přesně tak, jak má být. A ačkoliv se do teď po boku nového muže neobjevila, nezdá se, že by pro ni byl Kolečko ještě žhavým tématem. Ani Kolečko však nezastínil, že vypadala loni na Českých lvech naprosto fantasticky a mnozí na ní mohli oči nechat. Nutno říct, že přijít po boku režiséra byla velká odvaha. Jistě oba věděli, že budou snadným cílem bulvárních novinářů.

Natálie Jirásková 

Partnerka Adama Mišíka ze seriálu Jedna rodina a dcera Ivy Kubelkové na sobě snad ještě neměla šaty, které by jí neslušely. Nutno však říct, že ačkoliv i tyto luxusní, které loni zvolila, byly naprosto fenomenální, přeci jen byly o něco víc odhalené, než jsou zvyklí. 

Pokud by se ale konala příští rok silvestrovská party, tohle by byly přesně ty šaty, ve kterých bychom chtěli vidět přicházet pozvané. Navíc kombinace tmavé a zelené je pro plavovlásku naprosto fantastická. Kdo ví, zda je to výchova modelky Kubelková nebo vrozený dar. Je však jasné, že to dotáhne ještě daleko! 

Otevřít v galerii (1)
Natálie Jirásková a Adam Mišík
Natálie Jirásková a Adam MišíkZdroj: Profimedia

Sára Affašová

Nádherná byla herečka Sára Affašová, které zřejmě došlo, že černou člověk nikdy nic nezkazí. Možná by si její dekolt zasloužil o něco lepší střih, ale jinak byla nádherná, vkusná a nebylo co vytknout. Snad luxusní šaty vynesla poté ještě někam. Byla by škoda, aby zůstaly jen tak ležet ve skříni... 

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze