Top hledané
Výsledky (0)
Kdo se na plese nejvíce vytáhl? Rozhodněte sami!

Český ples 2023, kdo vytáhl největší triumf? Luxus a odvaha nechyběli

Dominika Žejdl
20. února 2023
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Největší úspěch za nás sklidila Tereza Fajksová

Plesová sezóna je v plném proudu. Tentokrát jsme mohli nahlédnout do prostor Obecního domu, kde se konal pátý ročník Českého plesu. A jak to dopadlo? Nechyběli muži v oblecích ani ženy v luxusních nádherných róbách. Podívejte se sami, komu se červený koberec letos nejvíce podařil. 

Největší kráskou večera byla půvabná maminka dvou dětí Tereza Fajksová

Otevřít v galerii (4)
Tereza Fajksová
Tereza FajksováZdroj: Profimedia

Miss, která se od doby, kdy zvítězila, snad ani trošku nezměnila. A ani dvě děti se na ni nijak nepodepsaly, naopak, je vidět, že Tereza září štěstím. Její celkovou krásu a půvab navíc podtrhly nádherné červené květinové šaty, které na ples oblékla. K tomu zvolila jednoduchý účes a psaníčko do ruky. 

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

Iveta Lutovská v nádherné modré róbě

Otevřít v galerii (4)
Iveta Lutovská
Iveta LutovskáZdroj: Profimedia

Iveta Lutovská po rozchodu s manželem vypadá stále jako ramínko na šaty, ale i tak jí to na kráse neubralo. Na Český ples oblékla nádherné modré saténové šaty, ve kterých perfektně vynikly její oči. Jako účes zvolila nedbalé vlny a výraznější styl líčení. 

 

Taťána Makarenko jako božská antická bohyně

Otevřít v galerii (4)
Taťána Makarenko
Taťána MakarenkoZdroj: Profimedia

Tak tohle se neuvěřitelně podařilo! Od té doby, co je stylistou Makarenko Sam Dolce, nikdy nešlápne vedle. Ale tohle? To je opravdu nádhera. Božské metalické šaty, nádherné dokonalé uhlazené vlny a perfektní sandálky značky YSL. Je tady snad co vytknout?

 

A to nejodvážnější nakonec! Hana Kynychová se opravdu odvázala

Otevřít v galerii (4)
Hana Kynychová
Hana KynychováZdroj: Profimedia

Ta se toho nebojí, ale je opravdu co ukazovat? V jejím věku určitě, zvlášť, když se stále pyšní svou vypracovanou postavou. Body doplněné tylovým přehozem posetým třpytivými kamínky vypadá naprosto senzačně. Co se nám však nelíbí, je jednoznačně řasený volánek na ruce. Zbytečně totiž rozšiřuje. Psaníčko a černé sandálky to celé jen perfektně doplňují.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze