Top hledané
Výsledky (0)
Trojice nejprestižnějších českých plesů završil včerejší večer! Která žena se stala jeho královnou?

Český ples 2024: Vanda Janda jako módní bizár, nevyšlo to ani Kynychové. Kadeřávková překvapila

Denisa Zajíčková
25. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Karolina Kopincová, Kristýna Schicková, Vanda Janda

V sobotu se v pražském secesním Obecním domě sešli hosté už šestého ročníku Českého plesu, který odmoderoval Jan Čenský s Ivetou Vítovou. Ta oblékla šaty v tradičním stylu, ačkoliv horní díl neplatil mezi nejpovedenější. Kdo opravdu překvapil, byla Vanda Janda, od které bychom čekali poněkud povedenější model.

Vrcholem plesové sezóny je už po několikáté Český ples - kdo na něm nebyl, jako by neexistoval! Nechyběly vybrané gastronomické delikatesy i čeští umělci, kteří předvedli své nejlepší výkony. Jak to ale bylo s róbami, které k takové události bezesporu patří? Iveta Vítová volila šaty v peplum střihu od Zuzany Lešák Černé. Inspirované byly letošním trendem, kterému dominují perly. Ostatní se ale vydali jinou cestou!

Dorazily ty největší hvězdy

V páru tentokrát dorazilo jen minimum hostů. Nechyběla však například Michaela Tomešová s manželem Romanem nebo Lucie Šlégrová s manželem Jiřím. Terezu Mátlovou pak doprovodil Miroslav Dvořák. A manželku vyvedl také Ivan Vodochodský. 

Co se na takové akce nosí ví i legendární zpěvačka Helena Vondráčková, která vypadala dokonale a ukázala, že si stále udržuje svou štíhlou postavu.

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem

Na ples dorazila i zamilovaná Aneta Vignerová, která v poslední době prožívá s Petrem Kolečkem dokonalou romanci. Vsadila na bílou barvu a neobvyklý dekolt, čímž dostaly takřka obyčejné šaty od Michaela Kováčika nebývalý šmrnc. Celý outfit doplnila Aneta výrazným líčením - vsadila jak na tmavé oči, tak rudou rtěnku. Petr Kolečko vedle ní působil jako „nudný příbuzný“ a úsměvy během večera dvakrát nerozdával. Zdálo se, že tahle akce mu zkrátka nesedla.

Kristýna Malířová

Modelka Kristýna Malířová vsadila na průhledný model, který se mezi všemi opravdu vyjímal! Bylo vidět, že tahle kráska má zkrátka vkus a perfektně jí to dohromady ladí. Není divu, že byla jednou z dívek, která loňské finalistky soutěže Miss reprezentovala na světových soutěžích krásy. Čistý luxus!

Hanka Kynychová

Mírně podivný model vynesla tentokrát cvičitelka Hanka Kynychová, která by si se svým tělem mohla dovolit daleko více. K barvě vlasů a pleti neseděla ani zvolená barva šatů, o rádoby „tajném“ rozparku ani nemluvě. Nepochybně tu byla snaha o eleganci a styl, ale v některých polohách k velkému rozparku vykukovala také část ňadra, což už zkrátka působilo trochu vulgárně, ačkoliv se nemusí Hanka bát, že by během večera vykouklo víc, než byla sama ochotna ukázat. 

Vanda Janda

Velmi extravagantní byla i módní návrhářka Vanda Janda, která je sice pověstná touhou vyčnívat, tentokrát se to však tolik nepovedlo. Odhalené bříško se v takové kombinaci na prestižní akci nehodí, nepomohly k tomu ani černé rukavice. Korálky a prosvítající kalhotky s květinovou záclonkou tomu nasadily už jen korunu...

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Alena Wilson

Česká módní návrhářka Alena Wilson byla oproti Vandě Jandě naprosto fenomenální. Je vidět, že přesně ví, co jí sluší a jaký model má obléknout. Působila hravě, elegantně a neskutečně sexy. Tohle je ta nejlepší reklama - když se na ni člověk podívá, hned by utíkal pro šaty. Napomáhá k tomu také energie, která z Aleny jde. Tahle žena to zkrátka umí prodat! A my jen smekáme klobouček. Tyhle luxusní šaty bychom brali také.

Tereza Fajsková

Modelka a dvojnásobná maminka Tereza Fajsková je nádherná žena a zelená k ní opravdu jde. Přesto se nelze zbavit v tomto případě dojmu, že je na těch šatech všeho až příliš. Neseděl k tomu ani účes nebo výrazné šperky, ačkoliv nabírané rukávy by zkrátka zabily každý pokus o eleganci. Proti gustu…

Otevřít v galerii (2)
Tereza Fajksová nešla přehlédnout
Tereza Fajksová nešla přehlédnoutZdroj: Profimedia

Anna Kadeřávková

Na plese se ukázala také herečka Anna Kadeřávková, o které v poslední době není skoro slyšet - více než filmovému plátnu se teď zřejmě věnuje roli influencerky a sociálním sítím. Vypadala fantasticky a z fleku by mohla hrát v nějakém prvorepublikovém filmu - její luxusní lokny tomu rozhodně nasvědčovaly. Výrazné líčení už sice nemuselo k takovým šatům být, stejně jsme na ní však nechali oči. Tohle byla čistá nádhera!

Nikola Uhlířová

Výraznou červenou oblékla modelka Nikola Uhlířová, která se nedá nic vytknout - snad kromě korzetu, který velmi připomínal spodní prádlo a zdálo se, že nějaký ten svršek ještě tahle kráska doma zapomněla. Účes měla ale přenádherný, líčení skvostné a barva jí seděla jako ulitá. Že byla hvězdou večera, o tom vůbec nepochybujeme. 

Debbie Brown

Návrhářka Debbie Brown byla nepřehlédnutelná! Svému jménu a profesi dělala rozhodně čest, ačkoliv její extravagance nemusí být vkus každého. Rozhodně v sobě však její outfit skrýval patřičnou noblesu, která se od takové akce očekává. 

Otevřít v galerii (2)
Tereza Fajksová nešla přehlédnout
Tereza Fajksová nešla přehlédnoutZdroj: Profimedia

Tereza Mátlová

Operní pěvkyně to tentokrát s tou červenou trochu přehnala. Tereze Mátlové šaty evidentně neseděly, ale na úsměvu jí to neubralo. Dominantní byl tentokrát hluboký výstřih. Tak alespoň něco...

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze