Top hledané
Výsledky (0)
Které z hvězd na Českém plese zazářily a kdo se měl jít raději domů převléct?

Český ples 2019: Krásná Moravcová i módní peklo Žádníkové-Volencové!

Martina Šmalclová
03. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Nikol Moravcová

10 krásek pod drobnohledem

Nikol Moravcová, Veronika Chmelířová, Hana Mašlíková Reinders, Pavlína Němcová, Iveta Vítová, Veronika Kašáková, Jana Bernášková, Hanka Kynychová, Tereza Mátlová a Zdeňka Žádníková-Volencová pod drobnohledem. Další luxusní ples je za námi, a tak přišel čas, aby naše nekompromisní Móda proti proudu znovu zaúřadovala!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Okouzlující nastávající maminka Nikol Moravcová

Nastávající maminka Nikol Moravcová oblékla sytě zelené šaty z OUI boutique Prague. Jejich krásu podtrhla božskými šperky Gucci s ametysty a brilianty. O něžné vlny, které k luxusní róbě skvěle sedly, se postaral kadeřník Michal Zapoměl. Nikol, která si během večera láskyplně hladila rostoucí bříško, tak patřila k oslnivým klenotům večera.

Krásná víla Veronika Chmelířová

Modelka Veronika Chmelířová působila v luxusních šatech Beaty Rajské jako éterická víla. Zvolené psaníčko, střevíčky a minimum šperků jsou trefou do černého. Krása, na kterou je radost pohledět.

Hana Mašlíková Reinders: Návštěva z Ledového království  

Hanka Mašlíková Reinders oblékla róbu jako z pohádky Ledové království a společně s manželem pařili k nejlépe oblečeným párům večera. Krása! Přesně tak by měl vypadat dresscode na tak významné události, jakou je Český ples.

Pavlína Němcová: V černé je síla

Modelka a herečka Pavlína Němcová vynesla na Český ples minimalistickou černou. Šaty rozzářily zajímavé detaily v podobě řasení a atypicky navržené sukně. Tento styl Pavlíně dokonale padne a v ničem okázalejším bychom si ji ani neuměli představit.  

Iveta Vítová: Sázka na Poner

Modelka Iveta Vítová oblékla šaty návrhářského dua Poner, které již všichni dobře znají. Není totiž první, která je do společnosti vynáší. Je to trochu škoda a na místě Ivety bychom volili méně “profláknutou” variantu. Ivetě ale krásná róba sluší a povedla se jak barva, tak její střih. Budiž jí tedy odpuštěno!

Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2
Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2, Praha 7

Veronika Kašáková: Nelichotivý střih

Modelka Veronika Kašáková oblékla šaty z dílny Zuzany Lešák Černé. Ty mají sice krásná záda i sukni, v oblasti hrudníku však nacházíme jedno velké ALE! Nevzhledně deformují poprsí, a to viditelně na první pohled. Chválíme krásný minimalistický make-up a účes, to se skutečně povedlo.

Jana Bernášková překvapila

Jana Bernášková v módě často tápe, a tak se dá říct, že tentokrát příjemně překvapila. Černým šatům nejde skoro nic vytknout. Až na tu štrasovou sponu v pase... To je kousek, který je už dávno za zenitem.  

Hanka Kynychová: Nešťastná volba šatů

Instruktorka a cvičitelka Hanka Kynychová buď poslední dobou přestala cvičit svůj program Pekáč buchet, nebo sáhla po opravdu nešťastném typu šatů. Róba z ateliéru Marty Musilové působí na postavě nelichotivě a přidává jí kila. 

Tereza Mátlová: Trestuhodný materiál!

Není tajemství, že Tereza Mátlová nemá zrovna modelkovské míry 90-60-90. Proto je pro nás výběr šatů designérky Marty Musilové velkým překvapením a záhadou. Podobný materiál je riskantní a v tomto případě skutečně nešťastný.

Zdeňka Žádníková-Volencová: Propadák večera

Divadelní a televizní herečka Zdeňka Žádníková-Volencová vsadila na designérku Jitku Klett a to neměla dělat. Alespoň ne při výběru šatů na Český ples. Šaty a vůbec celý styling působí jako z let minulých a stejně nešťastně se s dresscodem popasovala její kamarádka Věra Komárová, která oblékla šaty z dílny Beaty Rajské. Rozhodně propadák večera!  

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Plesová sezóna ještě zdaleka nekončí, a tak nastal čas podívat se i na zajímavé dění v Praze. Nutno říct, že Český Ples za to skutečně stál! Jak to dopadlo s módou tentokrát? Na to si teď posvítíme…

Nikol Moravcová – Jsem duhová víla

Nastávající bloger-matka roku Nikol Moravcová na Český Ples dorazila v opálově zelené róbě z butiku OUI Prague, kterou zkombinovala se zlatým psaníčkem Jimmy Choo a vypůjčenými šperky od Gucci. Z dálky jde o dokonalou souhru, nicméně ve chvíli, kdy vidím ty bordové nehty, boj mezi zlatou na psaníčku a stříbrnou na “řetízku” a motýlka jejího muže, je tam těch barev najednou nějak moc. Takže příště raději klasicky černý motýlek, menší psaníčko do stříbrna a nehty ve stejném odstínu jako šperky. V tu chvíli by to bylo jasných 100 %. Takže o fous...

Šaty: 87 % Make-up a vlasy: 99 %

Veronika Chmelířová – Jako v pavučině

Modelka Veronika Chmelířová mě příjemně překvapila. Půsopila totiž jako éterická kráska z kouzelného lesa oděná pouze v pavučině pokropené ranní rosou. To jde ruku v ruce i s tím volným drdolem, který působí příjemně vzdušně. Kombinace všeho do jednoho celku je zkrátka dokonalá a nic se tady nepodcenilo. Je tu elegance i šmrnc, ale především nápad z vize Beaty Rajské. Jen bych příště vyměnila to větší zlaté psaníčko za menší perleťového odstínu.

Šaty: 90 % Make-up a vlasy: 98 %

Hanka Kynychová – Optická halucinace

Cvičitelka Hanka Kynychová má krásnou a vysportovanou postavu. Jako jedna z mála žen si tudíž může dovolit de facto jakýkoliv střih. Bohužel to neplatí pro barvy. Šaty za krk s hlubokým véčkovým výstřihem? Naprosto v pořádku! Ale ta šílená směsice barev?! Krémová, hnědá, bronzová, zlatá, stříbrná, a to celé rozšlehané dohromady. A co se nenastane? Rázem tu máme mínusy v podobě optického klamu nabobtnání a absolutně zmateného barevného vzoru. Za mě velká škoda. Příště bych proto u návrhářky Marty Musilové hledala jednodušší verzi velké večerní.

Šaty: 45 % Make-up a vlasy: 75 %

Zdeňka Žádníková-Volencová – Rodinná Pouta 2019

Herečku Zdeňku Žádníkovou-Volencovou jsem řadu let ve společnosti ani okem nezahlédla. Bohužel podle toho vypadá i její plesový model od Jitky Klett. Působí to jako kousek z dob její největší slávy v seriálu “Rodinná Pouta”. To však bylo v roce 2004! Od té doby se mnohé změnilo, a to především na módním poli. Proto je za mě tento model absolutním propadákem celého plesu. Poprosila bych tedy ještě všechny, co mají něco podobného doma z dob minulých: „Ano je to těžké, ale musíte se toho zbavit. Konečná!”

Šaty: 0 % Make-up a vlasy: 50 % 

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Ples jako Brno: Borhyová ozdobou večera, Vignerová ukázala, že má styl
Zobrazit článek
Luxus, šperky za milion a hudební hvězdy na Českém plese
Zobrazit článek