Cestování počesku po Česku. Proč Češi zůstávají doma a proč je skutečnost po covidu jiná?

Covid s námi se všemi pěkně zamával. A pozměnil i hierarchii toho, jak bude vypadat letošní dovolená.
06. července 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Je léto. Čas dovolené a letních prázdnin. Děti nechodí do školy a dospělí si chtějí, aspoň v rámci “pocovidových” časů, nějak vynahradit nesvobodu, ve které museli žít. Jedni masivně zdrhají k moři, pořád je ale spousta těch, co zůstávají doma a opustit hranice se jim nechce. Důvodů je hned několik…

Mladý pár chystající se na dovolenou

Zdroje: Generali Česká pojišťovna, czechtourism.cz, amazingplaces.cz, covid.gov.cz, vlastní dotazování 

Pandemie s námi zamávala

Pandemický rok 2020 a také část roku nastupujícího, tedy 2021, byly unikátní ve všech směrech. Vzhledem k tomu, že počty zahraničních turistů klesly téměř na nulu, a my, Češi, jsme byli rádi za pohyb mezi okresy, jedno bylo jasné. Lidi vzali Čechy útokem, protože i když se cestovat nemohlo, nebyli schopni sedět doma na zadku.

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m, Praha 6

A ani po ústupu pandemie a momentálním rozvolnění tomu není jinak. Je sice pár těch, kteří k moři odjet musí, velká část Čechů se ale rozhodla nepanikařit a strávit své volno v poklidu doma. A co si budeme, možností je nepřeberné množství!

Doma je doma!

Na obrázku je žena dívající se do krajiny
Na obrázku je žena dívající se do krajiny • Zdroj: Freepik

Jedním z důvodů, proč se hodně lidí rozhodlo strávit prázdniny doma, je i fakt, že doma nás nečekají žádná omezení. Je jasné, že hotely a ubytovací zařízení požadují testy nebo ověření o očkování, ale jinak máte volnou ruku, bez karantény a jiných náležitostí. Stejné je to i v případě pojišťoven. Své k tomu řekla i Andrea Hlinková z Generali pojištovny:

"Pokud jde o covid, není nic speciálního, na co by se měl klient zaměřit nebo na co si dát pozor. Zdravotní pojištění kryje případnou léčbu kompletně. Stejné je to i v případě, že by byl na nemocenské nebo dokonce musel být v nemocnici, životní pojistka přistupuje ke covidu zcela stejně jako k jinému onemocnění."

A bohužel, ubytovací zařízení, zejména hotely, zejí prázdnotou. Očekávaný příliv cizinců se nekoná, a našinec si spíš pronajme chalupu, chatu, nebo stráví slunné dny v kempu. Zatímco hotely, jež jsou zaměřeny především na cizince, bojují o přežití, sehnat pro sebe a své přítele či rodinu celý dům, a ještě k tomu na atraktivním místě, je téměř nemožné.

Naše země nabízí nepřeberně netradičního ubytování. Na foto muž dívající se z chatičky na hladinu rybníka
Naše země nabízí nepřeberně netradičního ubytování. Na foto muž dívající se z chatičky na hladinu rybníka • Zdroj: Se svolením společnosti Dobčické rybníčky

"Spíš je problém najít volné termíny, většinou máme vše na rok dopředu vyprodané,

svěřila se LP-Life Alice Střítecká, která provozuje jedno z méně tradičních ubytování v Čechách, Dobčické rybníčky, kde strávíte dovolenou v jedné z chatiček na hladině rybníka a večer si opečete svůj denní úlovek. U podobných projektů, jež jsou spíše netradiční, jako je například ubytování v bývalé vodárenské věži, v majáku mezi poli, v roubence v koruně stromu či třeba v tradičním mlýně, je opravdu lepší si už teď zabukovat termín na příští léto.

Čechy krásné, Čechy mé

Dalším důvodem, proč se spousta lidí rozhodla pro dovolenou ve své vlasti, je fakt, že naše země nabízí nespočet příležitostí, jak efektivně využít čas s rodinou nebo ho přizpůsobit nejrůznějším aktivitám. Představivosti se meze nekladou a je vlastně jen na vás, pro jakou dovolenou se rozhodnete. 

Na obrázku je muž uprostřed hor
Na obrázku je muž uprostřed hor • Zdroj: Freepik

Jste výletník? Pak slavte!

Pokud nejste typ do kempu nebo se vám jen nechce odjet na týden někam do hotelu, ale upřednostňujete výlety, budete jásat…

Nejnavštěvovanější místa

Žebříček nejnavštěvovanějších míst sestavený agenturou CzechTourism ukázal, že možností je mnoho a lidé - turisté - z Čech, Moravy a Slezska po nich doslova lační. Aby ne, každý si ještě pamatuje na týdny, kdy jediné, co mohl, bylo opustit dům či byt v rámci svého okresu a jet si tak maximálně nakoupit do “sámošky” a alou zpátky domů na gauč. Situace, kterou si totiž do té doby téměř nikdo neuměl představit, snad jen ze sci-fi filmů, se stala na krátký čas naším každodenním chlebem.

"Možná i to je důvod, že lidé nakoupili pohorky a teď, více než kdy jindy, je jejich prioritou být na vzduchu,"

uvedl jeden z pracovníků. 

Letní pohoda nejen u "vína".
Letní pohoda nejen u "vína". • Zdroj: Freepik

A jaká místa jsou ta nej?

Pokud si myslíte, že třeba Karlštejn, tak na to rovnou zapomeňte! Vyjmenovávat je všechna není tak úplně důležité, ale pár jich tu přeci jen zmínit musíme. Ne vždy jdou lidé totiž tam, kde je to tak obecně “profláklé”. Pojďme si zmínit TOP 5 míst, která i po pandémii lidé využívají, aby načerpali sílu.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1
  1. místo: Lanová dráha na Petřín, Hlavní město Praha. Zlé jazyky tvrdí, že lanovka je jen vlak nakřivo a že je dílem šílených architektů. Ve skutečnosti je geniálním kompromisem mezi výtahem a vlakem; visí na laně a zároveň se udržuje v kolejích.
  2. místo: Zoologická zahrada hl. m. Prahy. Pátá nejlepší zoo na světě se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.
  3. místo: AquaPalace Praha, Čestlice. Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tematických palácích.
  4. místo: Pražský hrad, Hradčany. Pražský hrad, který je tradičním sídlem českých panovníků a od roku 1918 také sídlem prezidenta republiky, je nejnavštěvovanější památkou Česka. Postupnými přístavbami a úpravami Pražského hradu vznikl jeden z největších hradních komplexů na světě, který denně navštěvují tisíce návštěvníků.
  5. místo: ZOO Zlín. Navštivte zlínskou zoologickou zahradu a nebudete litovat! Nachází se 4 km od Zlína směrem na Holešov a patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů.

Státní svátky jako oficiální začátek léta

Každý rok se v České republice slaví dva svátky ve dnech 5. a 6. července. Pro mnoho pracujících Čechů jsou tyto státní svátky začátkem léta a prázdnin obecně. 5. července je Den svatých Cyrila a Metoděje a 6. července je Den Jana Husa. Jakási klapka tomu, že práci tak trochu na chvilku odzvonilo a je potřeba se trochu vyvětrat.

Létu zdar!

Cyrila, Metoděje i mistra Husa všichni známe. A jako start léta to není zlé. Počasí, jak se zdá, nám také přeje a zbývá jediné. Začít konkrétně plánovat, kam se vydáme a co vlastně chceme vidět. Míst je více než dost, příležitostí také. Někdo je pro hory, jiný pro "atrakce" jako bobbvá dráha. No a ti ostatní vezmou auto, najdou kemp a stráví většinu svého volna na břehu řeky.

Na obrázku je řeka uprostřed přírody
Na obrázku je řeka uprostřed přírody • Zdroj: Freepik

Výlety máme, kam to bude teď?

Pokud nechcete pouze výletit, ale rádi byste někam na delší čas, týden až dva, i tak nemusíte prchat k moři. Možností je tolik, že jediné, s čím nakonec budete zápasit, je vybrat si správně.

Buďte “horalem”!

Dovolená v horách je jako obvykle typickým způsobem, jak si užít léto v České republice. Z Krkonoš na Šumavu, z Krušných hor do Beskyd - každé místo se těší na přivítání nových návštěvníků. Areály a komplexy se pečlivě připravily na hlavní letní sezónu a prázdniny. Přírodní krásy můžete objevovat na kole nebo pěšky. Ale neváhejte využít některé z atrakcí, které vás čekají, ať už jde o rozhlednu nebo třeba bobovou dráhu.

Mamuti na bobech

Horské středisko na Dolní Moravě je známé svými atrakcemi. Celý komplex se nachází na rozhraní východních Čech a Moravy, nedaleko hranic s Polskem. 55 metrů vysoká známá věž Sky Walk je jistě tím, na co se těšíte, ale tam vás tentokrát vlastně nezvu.

Pozvání platí pro mamutí bobovou dráhu! Posaďte se na bob, zapněte si bezpečnostní pás a při jízdě na start si užijte relaxační jízdu s výhledem na okolní scenérie. Pak se jen připravte na vzrušující jízdu po klikaté trati, která vám poskytne skvělý zážitek při jakékoli rychlosti, kterou povolíte. Bobová dráha má převýšení 364 metrů. Blikáte 25 zatáčkami, otočíte se o 360 ° 12 metrů nad zemí, smyčkou osmičky, podzemním tunelem a přeletíte 4 chladné skoky nad lesními cestami. Trať je nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Sjezd je dlouhý asi 4 km! Bobová dráha má dvě sedadla, ale pokud je vám více než 8 let, můžete jezdit sami. Tak na co ještě čekáte?!

Usaďte se na Lipně

Lipno v jižních Čechách je známé zejména pro zimní sporty, ale tato krásná část jižních Čech má co nabídnout i v létě. V létě je v provozu lanová dráha Lipno Bike Park pro pěší i cyklisty. Pomocí sedačkové lanovky se pohodlně dostanete na vrchol Kramolín a vychutnáte si krásný výhled na přehradu Lipno, Šumavu a Novohradské hory. Pohled na svět z chodníku korunami stromů je mimořádný. Cyklistům je k dispozici rodinná terénní cyklistická trasa a pro pěší turisty je zase připravena relaxační vyhlídková trasa s výhledem na Novohradské hory (Nové Hrady) a Třeboňskou kotlinu. Lipno nabízí různé sportovní aktivity a zábavu. Ideální pro ty, jež volí vzrušení a adrenalin.

Rozhlédněte se v Orlických horách

Nová rozhledna byla otevřena v Orlických horách na východě Čech, konkrétně ve Velké Deštné, v roce 2019. Rozhledna byla postavena na vrcholu nejvyšší hory Orlických hor (1115 m) a výhled, který nabízí, je dechberoucí. Rozhledna Velká Deštná je vysoká 19 metrů a je postavena z ocelové konstrukce, kterou krásně doplňuje dřevěné obložení. Návštěvníkům poskytuje úchvatný výhled na širší oblast Rychnova, Stolové hory a Bystrzycké hory v Polsku, Králický Sněžník, Krkonoše a Ještěd. Rozhledna se může pochlubit titulem Nejkrásnější rozhledna roku 2019 a dostanete se k ní pěšky i na kole.

Za Švýcarskem hezky za “roh”

I my máme totiž své Švýcarsko a to to “České”. A na své si přijdu i lidé na vozíčku.

Stezka pro vozíčkáře na rozhraní Lužických hor a Národního parku České Švýcarsko v severních Čechách byla otevřena v roce 2020. Je to jedinečná naučná stezka. Její okružní trasa začíná na náměstí v Krásné Lípě poblíž bezbariérového Domu Českého Švýcarska a vede k pramenům říčky Křinice. Vede kolem zaniklého lomu až k přírodní rezervaci Velký rybník. Odtud se můžete vrátit lesem a přes louky s dálkovými výhledy na hřebeny Lužických hor na vlakovou zastávku Krásná Lípa město a poté zpět na náměstí. Dále můžete využít prodlouženou 9kilometrovou trasu přizpůsobenou pro tělesně postižené, která vede po zpevněných površích a snadno se na nich jezdí.

My jsme Valaši, jedna rodina

Komplex budov s prvky lidové architektury na Pustevnách v Beskydech stojí již více než 100 let. Bohužel jedna z budov, Libušín Chalet, vyhořela na své základy před více než 6 lety. Ačkoli replika včetně obnovených původních barev obálky již byla postavena! Libušín se pro veřejnost otevřel během letní sezóny 2020 a všichni turisté mohou opět obdivovat krásu těchto jedinečných staveb, které navrhl slovenský architekt Dušan Jurkovič.

Horské sedlo Pustevny je důležitým uzlem turistických stezek, výchozím bodem pro pěší túry, výlety na kolech a skútrech nebo alespoň pro procházky po hřebeni Radhoště. Nejjednodušší způsob, jak se tam dostat, je sedačková lanovka z Trojanovic. Další atrakcí Pustevny je vyvýšený panoramatický Valaška Skywalk, který je vybaven skleněnou vyhlídkovou plošinou a 150 metrů dlouhým zavěšeným „himálajským“ chodníkem.

I mlýny jsou populárním místem, kde "prospat" dovolenou. Porčův mlýn.
I mlýny jsou populárním místem, kde "prospat" dovolenou. Porčův mlýn. • Zdroj: LP-Life

Stará dobrá klasika

Pohodlně nad mraky, které nikdy neomrzí.

Před několika lety byla zrekonstruována lanovka na Sněžku v Krkonoších, která vás zavede na vrchol nejvyšší české hory. Provoz druhého úseku závisí na příznivém počasí. Výstup každopádně trvá jen asi 15 minut. Za jasného počasí je z vrcholu nezapomenutelný výhled. A pokud máte chuť, můžete se vydat po značených turistických stezkách zpět do Pece pod Sněžkou, Horní Malé Úpy, k chatě Luční bouda a dále pak do Špindlerova Mlýna.

Kam s dětmi?

Přeci jen jsou to letní prázdniny našich nejmenších, o které bychom se měli postarat. Kam ale vyrazit s dětmi, abychom neměli pocit, že snad rušíme a kde se děti nebudou cítít jako v plastové vitríně? Nemějte obavy, míst je dostatek, jen je potřeba pohnout s rezervací. 

Chalupa Svéboly

Aneb perla novohradských hor. Místo, odkud se vám ani nebude chtít. Ubytování vhodné až pro třicet lidí, s obrovskou zahradou a přírodním jezírkem. Sama majitelka, Anna Nemravová, k tomu řekla:

"Chalupa se nachází v klidném srdci nedotčené přírody a my, abychom zachovali co největší soukromí, ji pronajímáme vždy jen jedné skupince lidí. Důležité pro nás bylo, aby chalupa splňovala veškeré požadavky pro komfortní dovolenou."

Statek Salajna

Pokud hledáte pohádkové prostředí pro své ratolesti nebo jen romantické místo pro vás dva, je tento statek to pravé ořechové. Statek Salajna je místem, kde zažijete návrat do starých časů krásného venkova. 

Apartmány Kocourek

Pro pobyty s dětmi jako stvořené. Ačkoliv je vše dětem plně přizpůsobeno, ani tak toto místo neztratilo styl a šarm, který je doslova "cítit" na každém kroku. A majitelé opravdu počítali i s tím, že u nich děti budou pískat a dovádět. K dispozici je hřiště s umělým trávníkem, plastový domeček, trampolíny, prolejzačky a mnoho dalších hraček, aby si rodiče odpočinuli a děti po pár hodinách nedohnala nuda. 

A co na to coronavirus?

Stále platí, že ve všech vnitřních prostrech musí být zakrytá ústa použitím respirátoru FFP2, ale bát se opravdu nemusíte, pokud si během své dovolené budete chtít dát někde oběd, kávu či zmrzlinový pohár. Během konzumace potravin ho mít samozřejmě nemusíte. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
39 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha
Praha 6

Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m
Praha 5

Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m

2 + 1 60 m², bal. 6 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks