Top hledané
Výsledky (0)
Módní dům Chanel představil úchvatnou ready-to-wear kolekci podzim zima 2016/17 již před pár měsíci. Od září 2016 je kolekce dostupná v buticích a na eshopu. Které luxusní kousky si vyberete pro svůj podzimní outfit vy?

Chanel podzim/zima 2016: luxusní klasika s ženskými prvky

Ivana Růžičková
20. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Nová kolekce Chanel

Coco a Karl

Coco Chanel, zakladatelka luxusního módního domu Chanel, značku proslavila zejména díky malým černým šatům, klasickým tvídovým sáčkům a nadčasovým střihům. Karl Lagerfeld od počátku osmdesátých let dokázal značku Chanel ještě více oživit a vdechnout jí nový život, založený na tradičních prvcích, z něhož je znát návrhářův specifický elegantní rukopis.

Ženskost nade vše

Kolekce podzim zima 2016/17 představila nespočet luxusních modelů. Všechny obsahují charakteristické prvky Chanel, jako je zdůraznění ladné siluety a především moderní pojetí klasiky pro současnou ženu. Kolekci velí ženskost v podání něžných volánků, plisovaného šifonu, bohatého tylu či prošívaného tvídu.

Barvy podzimu a nesmrtelná černobílá

Z barevné palety nechybějí zemité tóny, něžná starorůžová, ani odstíny výrazných barev jako je fuchsiová, purpurová a malinová. Samozřejmostí je černobílá klasika podpořená nápaditými prvky, které představují například smetanovou krajku v kontrastu s černou lakovanou kůží. Z doplňků v kolekci nechybí tradiční vrstvené šňůry perel, kamélie v podání knoflíků nebo broží a luxusní plstěné kloboučky.

Byt s výhledem na Pražský hrad Praha
Byt s výhledem na Pražský hrad Praha, Praha 1

Nový Chanel N°5

Nezapomenutelný parfém Chanel N°5 je třešinka na dortu všech módních kousků a jeho obliba po léta neutichá. Gabrielle Chanel v roce 1921 vytvořila symbol luxusní jednoduchosti a ženskosti, který se stal více než jen parfémem. Nyní v roce 2016 je na řadě Olivier Polge, aby zachytil vůni své doby v nové podobě N°5 L’EAU. Novinkou v kolekci Chanel je tedy moderní a svěží ztělesnění této věčné vůně. Tváří parfému je půvabná Lily-Rose Depp.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze