Top hledané
Výsledky (0)
Michal Marek představil v pražské Pragovce božskou kolekci 24/7-365/days-4ever.

Agáta Prachařová jako modelka na charitativní přehlídce Michala Marka

Martina Šmalclová
28. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Luxusní večer v kostce

Kolekci 24/7-365/days-4ever rozčlenil designér do tří řad, které společně utváří kompaktní celek – pánské, dámské, unisex. Na hosty čekal welcome drink ve dvou podobách – mix z vodky Tomo Of Finland a lokální z pivovaru Chomout. Přehlídka slibovala mnohé, už jen samotné kampaňové snímky k řadě unisex vznikly v exotickém prostředí saharské pouště. Co Michal Marek ale předvedl, předčilo naše očekávání!

Přehlídku odstartovala řada Teplouš

Podrobnosti týkající se pánské kolekce tajil Michal Marek do poslední chvíle. Říkal jen, že to bude hot, a jak slíbil, tak se taky stalo!

Módní show otevřel hit Sexy and I Know It a na mole se objevili žhaví modelové svlečeni do půli  těla, v šortkách neonových a metalických barev, podkolenkách nebo přiléhavých topech. Mezi modely nechyběl ani Muž roku 2017 Matyáš Hložek nebo syn Nely Boudové.

Unisex pro všechny

Druhou řadou, kterou designér uvedl, byla unisex. Kampaňové fotografie k ní vznikly v Tunisku a my jsme měli možnost naživo zhlédnout šik kousky nejen plné exotiky a metalických barev, ale i decentní kalhotové kostýmy. Jedním z nejexkluzivnějších modelů byly brokátové šaty, které vynesla modelka Kateřina Wohlmann Votavová.

Řada Bára ukrývá poselství i dojemný příběh

Při tvorbě řady Bára plné něžných dámských krajek, úpletů a šifonu se stala návrháři inspirací dívka narozená v šestém měsíci, které po čase diagnostikovali meningoencefalitidu a Aspergerův syndrom. I přes nepříznivou prognózu se Bára s osudem poprala a dnes je velmi sečtělá.

Bára se objevila na mole a ruku v ruce s Agátou Prachařovou a představila jeden z božských modelů Michala Marka.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Dražba: Je libo večeře s Nelou Boudovou a Michalem Markem?

Závěr přehlídky patřil dražbě. Tři obrazy vzniklé v rámci kolekce, obraz Antonína Koppa a šaty na míru od Michala Marka se vydražily za částku 52 000 korun. Třešničkou na dortu byla večeře s Nelou Boudovou a  designérem, kterou šťastný dražitel pořídil za 14000 korun.

Výtěžek z dražby poputuje na konto Bona, o.p.s., která usiluje o zkvalitnění života lidí s duševním onemocněním a o jejich opětovné začlenění do společnosti.

Vystoupení Elišky Ruskové, Michaela Hejče a Kamily Hübsch

Přehlídkový večer zpestřilo také vystoupení Elišky Ruskové, houslového virtuóze Michaela Hejče a zpěvačky Kamily Hübsch, která celý večer uzavřela.

Módní turné přehlídek ve prospěch Bona o.p.s. pokračuje!

12. 4. a 23. 5. 2019 bude k vidění v Olomouci a ještě jednou v Praze 26. dubna. Uzavře ho přehlídka, která se bude konat v rámci filmového festivalu v Karlových Varech, kde bude i předán šek Bona o.p.s. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Michal Marek
MÓDNÍ ATELIÉR / SHOWROOM OVENECKÁ 36, CZ 170 00 PRAGUE 7 BUBENEČ vchod z ul. U Studánky / entrance from U Studánky str
+420 730 966 009