Top hledané
Výsledky (0)
Trump chce po budoucím nájemníkovi 2,5 milionu ročně

Chcete bydlet jako prezident? Trump nabízí svou vilu u oceánu

Barbora Večeřová
19. května 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Trump nabízí svou vilu k pronájmu i ke koupi.

Bývalý americký prezident Donald Trump požaduje za svou vilu u oceánu 2,5 milionu amerických dolarů, což je v přepočtu na měsíc něco přes neuvěřitelných 200 tisíc dolarů. Co všechno ve floridské rezidenci na budoucího nájemníka čeká? 

Ideální k pronájmu 

Sídlo o rozloze 8 269 metrů se se nachází v blízkosti Trumpova golfového klubu Mar-a-Lago v Palm Beach. Dům na skutečně exkluzivní adrese má 8 ložnic a 8 koupelen. Jeho hlavním lákadlem je nepochybně přímý vstup na pláž s jedinečnými výhledy z ložnic na Atlantický oceán. Velkolepá nemovitost je podle realitních makléřů, kteří tuto nemovitost nabízí, ideální pro sezónní dovolenou nebo dlouhodobý pronájem. 

Otevřít v galerii (5)
Dům má vlastní vstup na pláž.
Dům má vlastní vstup na pláž. Zdroj: Profimedia
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Interiér kopíruje oceán

Celý byt je zařízený ve světlém a relativně minimalistickém přímořském stylu, barevná paleta přechází z bílé do pískové s občasnými modrými detaily. „The Beachouse“, jak se domu říká, nabízí soukromý bazén, elegantní venkovní prostranství s luxusními lehátky a rozsáhlou zahradní plochu. Každé místnosti vévodí panoramatická francouzská okna zabírající téměř celou stěnu, které ukazují hlavní chloubu, kterou dům má: výhled na moře. 

Otevřít v galerii (5)
Výhled z terasy.
Výhled z terasy. Zdroj: Profimedia
Otevřít v galerii (5)
Bazén jen kousek od oceánu.
Bazén jen kousek od oceánu. Zdroj: Profimedia

Palm Beach - oblíbené místo celebrit

Palm Beach je jedna z nejžádanějších lokalit, kterou si oblíbila i řada celebrit. Jde o nejvýchodněji položené město amerického státu Florida. Svůj domov tady našlo plno ze slavných osobností. Nemovitost zde vlastní například sestry Williamsovy, zpěvák Rod Stewart nebo podnikatel Bill Gates. 

Otevřít v galerii (5)
Panoramatická okna v každé místnosti.
Panoramatická okna v každé místnosti. Zdroj: Profimedia

Vila je i na prodej 

Sídlo bylo v minulosti domovem sestry bývalého prezidenta, vysloužilé federální soudkyně Maryanne Trump Barryové. Celý subjekt nyní spravuje Erik Trump, syn Donalda Trumpa. Trump Organization, která nemovitost oficiálně vlastní, ji odkoupila v roce 2018 za 18,5 milionu dolarů, nyní ji nabízí k dlouhodobému pronájmu nebo ke koupi. Potenciální kupec by ale musel sáhnout relativně hluboko do kapsy. Trump za ni požaduje 59 milionů dolarů, což výrazně převyšuje původní kupní cenu z roku 2018. 

Otevřít v galerii (5)
Interiéru vévodí bílá, písková a modrá.
Interiéru vévodí bílá, písková a modrá. Zdroj: Profimedia

Zdroje: cnn.com, mansionglobal.com

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze