Top hledané
Výsledky (0)
Zajímá vás, jestli se vám v dohledné době zadaří i jinak než poctivou prací? Těchto šest znamení má velkou šanci, že už brzy vyhraje slušnou sumu peněz, protože hvězdy jsou jim z hlediska soutěžení zejména letos koncem května značně nakloněny.

Rychlé zbohatnutí: Těchto šest znamení má šanci koncem května vyhrát v loterii

Tereza Brožová
23. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Ženy radující se z vítězství v casinu.

Zajímá vás, jestli se vám v dohledné době zadaří i jinak než poctivou prací? Rádi občas sázíte a hrajete loterii? Pak pro vás možná máme dobrou zprávu… Těchto šest znamení má velkou šanci, že už brzy vyhraje slušnou sumu peněz, protože hvězdy jsou jim z hlediska soutěžení zejména letos v květnu značně nakloněny.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou proslulí svou paličatostí. Za svým si dokážou jít přes překážky a nebojí se riskovat. A právě jejich odvaha se jim poslední dobou vyplácí. Odhodlání a věčný optimismus jim může pomoci na cestě k vítězství. Pokud se rozhodnou si vsadit, mají podle hvězd velkou šanci na výhru. Nejen v květnu, ale celý rok 2024 jsou jim totiž ohledně šancí na vítězství víc než nakloněny. Ale pozor, zároveň by si Berani měli včas uvědomit, kdy je dobré s hraním a riskováním přestat, aby předešli závislosti na hazardu a možné prohře. To ale pro rozumné Berany nebude žádný problém, takže si půjdou pro jistou výhru, která je hodně potěší.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci se mohou dočkat větších částek i nečekaných příjmů, nejenom díky soutěžení a sázení. Bývají opatrní a mají logické přemýšlení. Vše dobře a pořádně zvažují předtím, než o to začnou usilovat. A to se jim, jak je vidět, vyplácí i ve hře. Je jedno, jestli si vsadí plný tiket nebo jeden sloupeček, tentokrát jim budou hvězdy zkrátka přát. Kromě tučných výher ze sázení a soutěží se jim může dařit i jinak, bez obav se mohou vrhnout do promyšleného investování. Vyplatí se jim také investice do realit. Je možné, že na ně čekají také věcné ceny. Tak či tak, koncem května se nebudou muset bát si zase jednou zasoutěžit. Pozor by měli dávat pouze na přehnané riskování a nedostatečné promýšlení svých investicí, které by se jim nemuselo vyplatit.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Blíženci (22. května – 21. června)

Celý květen a červen bude z hlediska příležitostí k výhrám nakloněný také Blížencům. Je jedno, zda si koupí obyčejný los nebo se rozhodnou sázet třeba na hokej. Jejich pocity je tentokrát nezklamou a rozhodnou se správně. Pozor by si měli dobrodružní Blíženci dávat pouze na hazard a jeho návykovost. Když ale budou soutěžit v normální zdravé výhře, potěší je obnos, který jim značně vylepší rozpočet. Díky dobré empatii a vnímavosti se komunikativní Blíženci mohou v těchto měsících prosadit také v jakékoliv společenské hře nebo soutěži. Pokud při tom budou hrát o peníze, bude štěstěna pravděpodobně na jejich straně.

Rak (22. června – 22. července)

Raci oplývají svou vynikající intuicí, která se jich bude držet i koncem května. Jestliže si v tomto období vsadí sportku nebo jakýkoliv jiný tiket, určitě nebudou litovat. Výhra na ně už nejspíš čeká. Nemusí jít přitom o žádné horentní sumy, ale i o menší obnosy příjemně obohacující Rakův rodinný rozpočet. Pokud zapojí své schopnosti vnímat okolní energii i emoce a rozpoznat, kdy mají šťastný den, je velká šance, že se nespletou. Nakloněné jsou celý měsíc květen tomuto intuitivnímu znamení všechny soutěže, čeká je v dohledné době úspěch v čemkoliv, do čeho se pustí.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jdou do všeho celou svou bytostí a umí všem činnostem dodat tolik potřebnou energii. A to se jim v nadcházejícím období obzvláště vyplatí. Jejich horlivost, zdravé sebevědomí, ego a četná snaha konečně přinesou ovoce. Pozor by si měli dát pouze na ukvapená rozhodnutí a zbrklé soudy, zkrátka především na to, co vypouští z úst. Z finančního hlediska by jim to mohlo přihoršit. Když ale naopak Lev efektivně zužitkuje své předchozí zkušenosti a úsilí společně se svými dovednostmi při jakékoliv hře či soutěži, dočká se hmotné výhry nebo finančního obnosu. Musí se však naučit správně komunikovat a vytušit, kdy se mu vyplatí se zapojit.

Váhy (23. září - 23. října)

Elegantní vzdušné Váhy, které se neustále v něčem rozhodují a hledají spravedlnost, mají dobře vyvinutý šestý smysl. Navíc oplývají přirozeným osobním kouzlem a v soutěžích i loterii mívají pravidelně štěstí. Vládne jim totiž planeta Venuše, což je planeta lásky a hojnosti, která se týká i peněz. Opět nastává období, kdy to pro ně platí dvojnásob a soutěživost by se mohla Váhám hodně vyplatit. Dokonce i při hazardních hrách budou misky vah Váhám nakloněny a může se jim notně zadařit. Čeká na ně radostné vítězství. Kromě toho jsou Váhy vynikající stratégové, protože o svých rozhodnutích silně přemýšlejí dlouho dopředu a navíc správně. Jde jenom o to, aby se pokusily najít tu správnou rovnováhu mezi přehnaným riskováním a zdravým soutěžením se šancí na výhru.

Zdroje: astrotalk.com, quicks.ai, express.co.uk, horoskopy.cz, autorský text

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze