Top hledané
Výsledky (0)
Expozici módního génia Christiana Diora v londýnském muzeu V&A si nemůžete nechat ujít.

Christian Dior: Návrhář snů. Fascinujcí výstava v Londýně (2.2.-14.7.)

Martina Šmalclová
01. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Christian Dior: Návrhář snů

70 let špičkové práce na jednom místě

Značka Dior míří do londýnského Victoria & Albert (V&A) muzea, aby představila tvorbu za uplynulých více než 70 let. Při svém výletu do Londýna se tak můžete zastavit ve čtvrti Knightsbridge a pokochat se luxusními módními kousky z roku 1947 ale i moderní současnosti! 

Zamilovaný Christian Dior

Výstava zrcadlí tvorbu, historii a dopad jednoho z nejvlivnějších návrhářů 20 století Christiana Diora (1905–1957). Zajímá vás, proč zrovna Británie? Řekněme, že vztah jich obou byl víc než láskyplný! 

"Na světě neexistuje žádná jiná země kromě mé vlastní, jejíž způsob života bych měl raději. Miluji anglické tradice, anglickou zdvořilost, anglickou architekturu. Dokonce miluji i anglickou kuchyni." Christian Dior 

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy

Náčrty, luxusní róby i opojné parfémy

Na co se můžete při návštěvě muzea těšit? Čekají tu na vás designérovo náčrty a nejklíčovější kousky celého módního domu. Nechybí mezi nimi například limitovaná kolekce parfému Miss Dior, červené hedvábné šaty s nadýchanou sukní z kolekce Haute Couture FW 1955, červený vlněný kabát od Rafa Simonse z kolekce Haute Couture FW 2012 nebo luxusní hedvábné šaty s flitry a krystaly Swarovski, jejichž autorem je talentovaný John Galliano. 

Kdy, kde, za kolik? 

Expozice bude v Londýně k vidění téměř půl roku, konkrétně v období od 2.2. do 14.7. 2019. Ověřit dostupnost a zakoupit lístky, můžete na stránkách Victoria & Albert (V&A) muzea. Na jakou částku se připravit? 20-24 liber. To je za výstavu návrháře snů, božského Diora, víc než přijatelné! 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Christian Dior
30 Avenue Montaigne, 75008 Paris, Francie
+33 1 40 73 73 73