Top hledané
Výsledky (0)
Francouzský módní dům Christian Lacroix nabízí luxusní doplňky do interiérů, které se tak pod taktovkou uznávaného módního návrháře mění ve snové prostory.

Christian Lacroix: vítejte ve světě fantaskních interiérů!

Eva Ledecká
15. srpna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxurious interiors by Christian Lacroix

Interiérové doplňky módního domu Chriastian Lacroix vynikají živými barvami, inspirací barokem, netradičními motivy a dokáží dodat novu energii každé místnosti.

Značka vznikla v roce 1987 a nese v sobě mix hispánské a francouzské kultury. Na jedinečných vzorech čalounění, různých dekorací, polštářů i nádobí je patrný také vliv divadla a mnohé tyto designové luxusní produkty působí jako divadelní rekvizita.

Luxusní výrobky Christian Lacroix vznikají pod vedením nového kreativního ředitele, kterým je Sacha Walckhoff a stále je vytvářen nový kreativní směr. Jelikož se jedná o francouzskou značku a sám Christian Locroix pochází z Arle v Provence, jsou luxusní výrobky této značky podtrženy francouzským šarmem, elegancí a vášní.

Netradiční motivy a spoustu barev

Každá místnost v domě, každý kout může být povznesen na novou úroveň. Hebké a luxusní polštáře na jedinečných barevných sedačkách rozzáří obývací pokoje. Díky jedinečnému porcelánovému nádobí s netradičními zvířecími motivy, jako je například lev nebo žirafa se stolování stane výjimečným zážitkem. V zahradu plnou barev se promění terasa, hala i dětský pokoj. Výrazné tapety se stanou samozřejmou součástí dokonalému a originálnímu vybavení, které společně ladí v jedinečných barvách.

Loftové byty v Praze 400m
Loftové byty v Praze 400m, Praha 6

Magický svět Christiana Lacroix

Vítejte ve světě Christiana Lacroix, tam, kde vzniká magický svět plný nepatrných detailů, jež však společně tvoří luxusní celek! Prostřednictvím naší galerie můžete navštívit jedinečné protory, které by možná ani vaše nejhlubší fantazie nedokázala vytvořit. Módní dům Christian Lacroix je vytváří nenuceně, jsou přirozeným vyjádřením značky samotné.

Módní značka Christian Lacroix se prodává po celém světě a kromě interiérových dekorací zahrnuje také luxusní pánské kolekce, kožené doplňky a kabelky, šály, šperky, hodinky i jedinečné parfémy. V módním domě Christian Lacroix také jedinečné výrobky z oblaszi papírnictví a příslušenství pro mobilní telefony.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Christian Lacroix
5-7, rue Henri Rochefort 75017 Paris France
+33 (0)1 42 68 79 00