Výstava Christiana Louboutina je v plném proudu! Odráží 30 let jeho života

Na jeho výstavu jedině na vysokých podpatcích!
29. února 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Oficiální otevření výstavy se odehrálo s velkou slávou. V místě Palais de la Porte Dorée v Paříži, kde designér luxusní obuvi vystavuje nevídané produkty své práce, je pěkně rušno. Některé kusy bot ještě nebyly nikdy vystaveny. Musíte je vidět na vlastní oči! 

Video

Pozor ať se vám nepodlomí kolena!

Výstava, která nese označení L'Exhibition (Niste), je opravdovou fenomenální událostí, shrnuje 30 let jeho života. Objevíte, kde našel inspiraci pro své legendární luxusní boty Nudes. Uvidíte velkolepou spolupráci pro Yves Saint Laurent. Zlaté jehly na platformě, znázorňující zlaté časy Hollywoodu, původně vlastněné a nošené Mae Westem, poukazují na jeho lásku k iluzím. Pro všechny romantické duše je k vidění i speciální kousek. Skutečná skleněná bota jako z Popelky vyrobená z lesklých krystalů, krajky a kůže a samozřejmě, jak jinak než s jeho ikonickou červenou podrážkou. K tomu všemu i Wedgwoodské porcelány, sbírka egyptských předmětů Vivant Denon a surrealistická díla Josepha Cornella.

Výstava v Palais de la Porte Dorée
Výstava v Palais de la Porte Dorée • Zdroj: eu.christianlouboutin.com/, Marc Domage / Christian Louboutin
Luxusní byt na prodej 267m
Luxusní byt na prodej 267m, Praha 6

Jedna celebrita za druhou

Fenomenální událost si nemohly nechat ujít známé celebrity, jako jsou Janelle Monar, Dita Von Teese, Karlie Kloss, Diane Von Furstenberg, Monica Bellucci nebo Sabrina Elba.

Kde a z čeho Christian Louboutin čerpá inspiraci

Říkáte si, kde vůbec Christian Louboutin bere nápady, co je jeho múzou? Proč jeho kousky milují ženy po celém světě a muži se za ženami, které nosí právě tyto luxusní boty otáčejí, div si nevykroutí krk?

„Kamkoliv jdu, vždycky narazím na něco, co mne dokáže oslovit. Zahradu, muzeum, chrám, koncert nebo nějaký element z architektury. Snažím se být otevřený i věcem a místům, které jiní přejdou.“

řekl Christian Louboutin. Výstava potrvá až do 26. 7. 2020.

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (15)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger