Hlavní stránka Nové články

Toužili byste vlastnit postel, která by plnila vaše přání? Zní vám to jako sci-fi? Je to realita. HiBed je nejmodernější postelí, která si dala za cíl to, aby se vám už z ní ani nechtělo vstát. Současný technologický trend je mít vše „smart“ po ruce a zažít při tom fascinující multikulturní zážitek. Nábytkářský průmysl prochází nejhlubšími a fascinujícími změnami v průběhu jednotlivých stoletích. Skončily časy vrtání do zdi pokojů spojené s nelehkou instalací televizí?

První inteligentní luxusní postel italské značky na světě. Budete překvapení tím, co všechno dokáže!

Italská designová společnost Hi-Interios přichází s bezkonkurenčním inteligentním lůžkem, které kromě toho, že monitoruje váš dech, nabízí 70 palcovou televizní obrazovku s vysokým rozlišením nebo 4K projektor. Komfortně je možno sledovat vaše oblíbené seriály a filmy, od nichž se nemůžete odtrhnout. Návrh postele vzešel z hlavy architekta Fabia Vinella.

Detaily jsou rozhodující

Firma si na detailech opravdu dala záležet. Myslela také na okolní osvětlení, jež přizpůsobí vašemu momentálnímu rozpoložení, i na interaktivní alarm, který vás vzbudí ve fázi, kdy váš spánek je lehčí. Analyzuje a sleduje také spací vzorce a tělesnou hmotnost uživatele, sleduje teplotu v místnosti, kvalitu vzduchu a hladinu hluku. Také si dokáže zapamatovat vaši oblíbenou pozici, či dokonce je tak chytrá, že v době, když začnete chrápat, upraví vám pozici těla tím, že vám nadzvedne hlavu. Inteligentní a intuitivní multiplatformní aplikace vám umožní ovládat vaši postel. Díky ní je možno zavřít své žaluzie, sledovat film, změnit svou polohu, poslouchat relaxační seznam skladeb či vypnout světla. Tomu říkáme dopřát si patřičný luxus, nemyslíte?

Cena této luxusní postele je opravdu nebeská. Pořídit si ji budete moci v přepočtu za 930 000 korun.

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré, Praha 1

 

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
Hi-Interiors srl
VIA Arcivescovo Calabiana, 6
20122 Milano, IT
info@hi-interiors.com
+39 02 91439282