Top hledané
Výsledky (0)

Chytré hodinky Tambour Horizon Louis Vuitton pro vášnivé cestovatele dorazily do Prahy!

Martina Šmalclová
09. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Zažijte dosud nepoznaný luxus na cestách

Aktuálně by měli zbystřit všichni příznivci luxusních hodinek a také cestování. Do pražského butiku Louis Vuitton právě dorazily chytré hodinky Tambour Horizon, které nabízí exkluzivní obsah a aplikaci pro cestovatele. Luxusní kousek, v němž se potkává kreativita a inovace s hodinářským know-how Louis Vuitton, tak může být vaším ideálním průvodcem na cestách!

Hodinky jsou vybavené aplikací City Guides

Chytré hodinky jsou vybavené aplikací City Guides, která obsahuje seznam těch nejlepších a nejoriginálnějších adres a památek ze všech 29 dosud publikovaných cestovních průvodců Louis Vuitton. City Guides vám odhalí všechny krásy měst od „utajených“ památek, malých bister, pouličních trhů až po luxusní hotely.   

Chytré vychytávky pro snadné a zábavné cestování

Aplikace City Guides disponuje dvěma hlavními funkcemi. Funkce Near Me nabízí přehled nejlepších míst podle vaší aktuální polohy a 24H-IN pro snadnější plánování vašich cest. S těmito funkcemi bude vaše cestování hned pohodlnější a zábavnější!

Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208
Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208, Praha 6

Tambour Horizon jsou k dostání ve třech provedeních a řemínky můžete měnit, jak se vám zlíbí!

Tambour Horizon jsou luxusním kouskem se skvělým designem a zabudovanou špičkovou technologií. K dostání jsou ve třech provedeních – Tambour Horizon Monogram, Tambour Horizon Black a Tambour Horizon Graphite. Hodinky navíc disponují vyměnitelnými řemínky, které můžete obměňovat, jak se vám zlíbí. Luxusní doplněk tak snadno přizpůsobíte svému vlastnímu stylu a průběžně mu budete dávat novou podobu. Hodinky jsou k dispozici jak pro muže, tak pro ženy.

Hodinky, které nahradí váš smartphone

Tambour Horizon překonávají rytmus cestování a svými funkcemi nahrazují smartphone. Upozorní vás na příchozí zprávy a maily, telefonní hovory, poskytnou zprávy o počasí, slouží jako budík, krokové počítadlo a mnoho dalšího.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze