Top hledané
Výsledky (0)
Jeden z nejstylovějších podniků v Praze, který charakterizuje luxusní interiér a exkluzivní jídelníček, nezapře inspiraci Asií. Právě proto nás zajímalo, zda se tady bude něco dít 16. 2. na čínský Nový rok. A věřte, že BUDE!

Oslavte čínský Nový rok ve velkém stylu! Buddha Bar míchá speciální koktejl.

Eva Ledecká
15. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Buddha Bar Praha

Buddha Bar si pro své návštěvníky na večer 16. 2. připravil speciální program. Bude se zde konat oslava pod názvem Welcome to The Year of the Earth Dog. V rámci tohoto jedinečného večera se bude podávat exkluzivní koktejl, který vznikl v hlavě profesionála, šéf-barmana Pavla Kulicha.

Speciální koktejl The Year of the Earth Dog

Jedinečný koktejl, který nebudete mít možnost ochutnat v žádný jiný den než v pátek 16. února, se jmenuje příznačně The Year of the Dog. Zajímalo by vás, jak takový luxusní drink může chutnat? Očekávejte sladko-kyselou chuť, která je založená na bázi rumu infúzovaného grapefruitovou kůrou. Dochucený je kokosovým krémem s čili, marakujovým pyré a čerstvou šťávou z limety. Jak se vám to zamlouvá? Nám to rozhodně nezní špatně!

Večerem doprovázet houslistka Anicö

Nejen o umění barmanské a kuchařské, ale ani o kulturu hudební nebude v luxusním Buddha Baru v pátek nouze! Od 19:00 až do 23:00 bude k poslechu hrát nadaná sólová houslistka Anicö, která kromě jazzu svou hudbou zasahuje také do žánru elektroniky. Nehraje zde poprvé a bude ji doprovázet DJ Buddha Baru, takže se těšte na skvělý zážitek!

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy

Navíc zde pro návštěvníky bude připravena fotostěna, díky které budete mít možnost pořídit luxusní fotografie a památku na tento speciální večer.

Přejeme vám luxusní rok plný pozitivních změn!

Na neopakovatelný večer je potřeba si udělat rezervaci, tak neváhejte, aby už nebylo pozdě! Buddha Bar v pátek otevírá v 18:00 a zábava potrvá do 2:00 ráno. Rok Psa by měl přinést zajímavé změny, při kterých nám po boku bude stát nejlepší přítel člověka. Oslavte se svými blízkými tento jedinečný večer a těšte se společně na to, co nový rok přinese!

Celý tým Luxury Prague Life i Buddha Baru vám přeje, aby ty změny byly jen pozitivní. A když ne, abyste se s nimi dokázali s nadhledem vypořádat!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Buddha-Bar Prague
Jakubská 8 110 00 Praha 1 Staré Město
221 776 400