Top hledané
Výsledky (0)
Svět má novou královnu krásy! Přinášíme vám informace, které ještě o Filipínce Catrioně Gray, nové Miss Universe, nevíte!

Co ještě nevíte o nové Miss World, krásné Catrioně Gray!

Eva Ledecká
19. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Catriona Gray se narodila 6. ledna 1994 v Queenslandu ve městě Cairns australskému otci a matce pocházející z Filipín. Nádherná a inteligentní dívka, o které dnes mluví celý svět, je zpěvačka, modelka, divadelní herečka, ale i umělkyně a bojovnice. Na facebooku má milion fanoušků a její instagramové stránky sleduje 848,3 tisíc lidí. Co zajímavého o ní ještě nevíte? Prozradíme!

Catriona Gray není v soutěžích krásy žádným nováčkem.

Její krása přitahovala pozornost už od malička. V roce 1999 teprve coby pětiletá, vyhrála soutěž krásy Little Miss Philippines v Sydney. Získala spoustu speciálních ocenění v roce 2016 v soutěži Miss World Philippines 2016. Ten samý rok se také objevila v soutěži Miss World, kde se umístila mezi 5 TOP finalistkami. Je to čtvrtá Filipínka, která vyhrála titul Miss Universe a první Filipínka, která prezentovala svou zemi jak v Miss World, tak v Miss Universe.

  • Studovala Trinity Anglican School v Cairns. Obdržela certifikát z Hudební teorie na Berklee College of Music v Bostonu, Massachusetts. Na škole byla hlavní zpěvačkou jazzové kapely a hrála v místních produkcích v muzikálu Miss Saigon.
  • Po dokončení střední školy se přestěhovala do Manily, hlavního města Filipín, kde pracovala jako komerční modelka.
  • Je také talentovaná v oblasti umění. Maluje a její díla využívá k získávání peněz pro charitu Paraiso Bright Beginninngs Project.
  • Zároveň je držitelkou černého pásku v bojovém umění Choi Kwang-Do, které začala cvičit v 8 letech.
  • Jejím životním partnerem je filipínsko-německý model Clint Bondad.
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Perličky z Miss Universe

  • Během Miss Universe předvedla Catriona Gray národní kostým, který představoval domorodé kmeny starověkých Filipínců společně s nadrozměrnou vánoční lucernou. Kostým byl doprovázen šamanským tancem.
  • Kráska sklízela obdivnou kritiku od internetových diváků i komentátorů už v předběžných fázích soutěže, kdy se na rampě předvedla v luxusních růžových plavkách.
  • Jaký je její názor na legalizaci marihuany, která byla v Kanadě se nedávno zlegalizována? „Jsem pro to, aby se používala pro léčebné účely, ale už ne tolik pro rekreační užití. Všechno je dobré, ale s mírou.“
  • Jaká je nejdůležitější lekce, kterou se naučila a jak ji bude aplikovat v době, po které bude nosit korunku Miss Universe?

„Hodně pracuji ve slumech Tondo v Manile, kde je život velmi chudý a smutný. Naučila jsem se dívat na jeho krásu, na krásu v obličejích dětí a být vděčná. Chci naučit lidi, aby byli vděční za to, jak úžasný svět můžeme mít. Svět, kde negativismus nemusí růst a chci podporovat úsměv na tvářích dětí."

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze