Top hledané
Výsledky (0)
Pokud má jasnovidec John Cohan pravdu, Paul McCartney by se měl v novém roce držet dál od Micka Jaggera.

Co přinese rok 2022: Inflace se vymkne kontrole, zlato ztratí na hodnotě. A co na to celebrity?

Kristina Valachyová
01. ledna 2022
+ Přidat na Seznam.cz
8 minut
Oslava Nového roku

Rok 2022 je tady a mnozí si pokládají otázku, zda bude shovívavější než ten minulý, nebo - právě naopak - přinese více úskalí a peripetií. Názory expertů na Nostradama nebo například na Babu Vangu se už dlouhá léta rozcházejí. Samozřejmě, že nikdo nedokáže s jistotou říct, jestli měli tito lidé skutečně dar „předvídat budoucnost“. Přesto mají ve světě mnoho fanoušků. Podívejme se společně na proroctví známých i méně známých věštců.

Baba Vanga vidí v roce 2022 mnoho temnoty

Otevřít v galerii (5)
 Žena dívající se do budoucnosti.
Žena dívající se do budoucnosti.Zdroj: Unsplash

Královna nesmyslů nebo skutečná jasnovidka? O slavné bulharské věštkyni se tradují hotové mýty. Její předpovědi mají zhruba 85% úspěšnost, což je mimochodem stejné číslo, jako byl její věk, když zemřela. Náhoda? Vanga prorokovala pád dvojčat v USA, potopení Kursku, černobylskou havárii, smrt princezny Diany, pád Sovětského svazu, zvolení Baracka Obamy, tsunami v Thajsku a prý i pandemii koronaviru. V roce 2022 vidí mnoho temnoty. Co její předpovědi říkají?

Lidé nebudou mít vodu

Vanga tvrdí, že v roce 2022 dojde k velkému znečištění pitné vody a bude jí nedostatek. Hladomor nebo nedostatek čisté vody jsou životní realitou miliónů lidí po celém světě – jde tedy o něco, co existuje už dlouho, existovalo i za dob Vangy a co se bohužel zřejmě ještě dlouho nezmění.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Válka?

V proroctví je psáno, že v několika regionech včetně Evropy se odehraje série ozbrojených útoků. To může být nebezpečně blízko realitě vzhledem k neustálému napětí mezi Ukrajinou a Ruskem.

Území ovládnou muslimové

Vanga předpověděla, že Evropa zanikne a její území ovládnou muslimové, k čemuž nahrává i fakt, že muslimská populace v Evropě v posledních letech narůstá. S přílivem muslimů do Evropy stoupne podle Vangy i hrozba terorismu nebo ozbrojených útoků.

Smrtící virus

Podle Baby Vangy se příští rok na Sibiři objeví další smrtící virus. Objeví ho tým vědců v důsledku globálního oteplování. Baba Vanga mluví o tom, že virus byl až dosud zmražený, ale vlivem globálního oteplování se uvolní. Takže? Můžeme se těšit na další epidemii či pandemii?

Návštěva z vesmíru

Na zem by mohli zavítat i návštěvníci z vesmíru. Bohužel však nikoli v míru. Podle Baby Vangy bude k Zemi vyslán asteroid Oumuamua, za nímž stojí mimozemská civilizace. Ta se snaží zmapovat další možný život ve vesmíru. Tam, kde bude život objeven, budou vyslány výzkumné mimozemské týmy, aby odebíraly vzorky z unesených lidí.

Zemětřesení, tsunami a jiné přírodní katastrofy

V roce 2022 dojde k tsunami a ničivé vlny zaplaví mnohé země.

Nostradamova vize pro rok 2022: změní se zemské klima a exploduje atomová bomba

Ani podle proroctví astrologa Michaela de Nostredame, alias Nostradama, nevypadá rok 2022 zrovna růžově. Svá proroctví sepsal v podobě tzv. „quatrainů“, tedy strof o čtyřech verších, anebo rovnou celých básní. K jeho nejvýznamnějším počinům patřila například proroctví o dobách morové epidemie nebo dokonce přesná předpověď útoku na „dvojčata“ 11. září. Jeho nejvýznamnější proroctví se týkalo smrti krále Jindřicha II., kterou předpověděl v roce 1559.

Výbuch atomové bomby

Přírodní katastrofy, nemoci, výbuchy a záplavy. Tak vidí Nostradamus rok 2022. Předpověděl, že vybuchne atomová bomba, která způsobí klimatické změny na obloze.

„Po čtyřicet let se neobjeví duha. Čtyřicet let ji bude vidět každý den. Suchá země se stane ještě sušší. A objeví se velké záplavy."

Nostradamus také napsal:

„Král pokryje lesy, nebe se otevře a pole budou spálena září“.

To by mohlo znamenat znamenat zničení amazonských deštných pralesů a rozšíření ozonové vrstvy, které by vystavilo Zemi slunečním UV paprskům.

Pád amerického dolaru

Nostradamus předpovídá, že v roce 2022 se inflace vymkne kontrole. Americký dolar a zlato ztratí na hodnotě. Naopak stříbro a bitcoin budou považovány za aktiva, do nichž se vyplatí investovat více peněz.

Putina zavraždí

Otevřít v galerii (5)
Vladimir Putin
Vladimir PutinZdroj: Profimedia


Ruský prezident Vladimir Putin působí ve funkci prezidenta už od 31. prosince 1999. Nejnovější proroctví Nostradama ho však určitě nepotěší. Astrolog ve svých verších tvrdí:

„Putin zemře za bouřlivé noci, když se bude plavit po moři,“

dodáva.

Hurikán ve Francii

Jakoby těch přírodních katastrof už nebylo dost! Tornádo v Česku, smrtící záplavy v Německu, ničivé požáry v Řecku anebo výbuch sopky na ostrově La Palma. Katastrofám však ani zdaleka neodzvonilo – právě naopak! V roce 2022 se podle Nostradama přežene Francií obrovský hurikán, který způsobí hladomor a vyžádá si mnoho obětí.

Na lidskou rasu zaútočí umělá inteligence

„Počítače s rozhraním umělé inteligence se probudí a budou považovat lidstvo - své tvůrce a pány - za intelektuálně méněcenné,“

informuje k Nostradamovu proroctví webová stránka Yearly-horoscope. Inu, podobné scénáře jsme mohli vidět už v mnoha sci-fi filmech.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

Výbuch na ostrově Menorca

V blízkosti španělského ostrova Menorca nastane výbuch, který bude pravděpodobně způsoben testem jaderné zbraně.

Tři dny temnoty

„Rok 2022 přinese zkázu, po které bude následovat mír. Míru bude předcházet 72hodinová tma,“

napsal Nostradamus. To, kdy naši Zemi zahalí třídenní temnota, s přesností určit neuměl.

Kartářka, která předpověděla pandemii: opatření potrvají ještě 2 roky, vzpamatovávat se z toho budeme 30 let

Roxanne Furnival není u nás příliš známá, ve Velké Británii jí však naslouchá mnoho lidí. V roce 2018 vykládala karty jedné zdravotnici pracující v nemocnici.

„Viděla jsem, jak všichni nosí masky. Nastala pandemie, já jsem si tehdy myslela, že přijde i teroristický útok,“

říká Roxanne. V lednu roku 2019 ji zachvátil ohromný pocit strachu. Už tehdy věděla, že se blíží pandemie.

„Začala jsem vidět černý mrak pohlcující svět, což mě přimělo panikařit kvůli mým dětem a mé smrtelnosti. Bylo to děsivé. Když jsem pak sledovala zprávy o covidu-19 v Číně, věděla jsem, že právě tohle jsem viděla,“

vypráví kartářka Roxanne Furnival.

Co nás v následujících letech podle Roxanny čeká?

Omezení potrvají

Předpověď na další léta není vůbec povzbudivá. Roxanne nedoporučuje, abychom si na roky 2022 a 2023 plánovali dovolenou. Její proroctví pochopitelně souvisí s pandemií. Roxanne Furnival je přesvědčena, že ještě nějakou dobu potrvá, než se svět vrátí do normálu.

„Myslím, že den svobody nastane jinak, než jsme si ho představovali. Mám vizi, že omezení potrvají ještě další dva roky. Také si myslím, že dojde k mnoha změnám a mnoha občanským nepokojům.“

Jedno pozitivum ale Roxanne Furnival vidí:

„Během příštích let budeme na sebe muset být všichni hodní a starat se jeden o druhého, protože ještě dlouho budeme platit daň za covid.“

Její ekonomická předpověď asi nikoho nepotěší. Ve svých vizích prý vidí, jak nás dluhy vzniklé v době pandemie pronásledují a splácí je i další generace.

„Bude to trvat 30 let, než se z následků pandemie vzpamatujeme,“

varuje Roxanne Furnival. Také vidí stále větší podporu konspiračních teorií, pocity nespravedlnosti ve společnosti a občanské nepokoje.

Extrémní počasí

Znepokojit by nás měly i její vize o globálním oteplování a extrémním počasí. Čekají nás bouře, hurikány a hlavně devastující záplavy.

Sestry Jamisonovy poslouchá celý svět. Předpovídají krizi i extrémní počasí

Otevřít v galerii (5)
Dvojčata Linda a Terry Jamisonovy
Dvojčata Linda a Terry JamisonovyZdroj: By Linda and Terry Jamison / Creative Commons, CC BY-SA 3.0, https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Dvojčata Linda a Terry Jamisonovy jsou jasnovidky známé také pod přezdívkou „The Psychic Twins“. Na kontě mají více než 3000 přesných jasnovideckých předpovědí. Mezi ty nejznámější patří útoky na Světové obchodní centrum, které se odehrály 11. září 2001, teroristické útoky v Anglii a v Paříži, střelba v Las Vegas na festivalu Route 91 Harvest, pumový útok na Bostonském maratonu a také vzestup Islámského státu. Dokázaly předpovědět havárii letadla Germanwings, ke které došlo v březnu roku 2015, kdy se pilot rozhodl spáchat sebevraždu a narazit s letadlem do hory. Dvojčata mluvila o této události v rádiu už dva měsíce předtím, než k tragédii došlo. Kromě živelných katastrof, teroristických a kybernetických útoků správně předpovídaly i propady na burze nebo to, že Leonardo DiCaprio získá prvního Oscara.

Otevřít v galerii (5)
Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprioZdroj: Jim Smeal / BEI / Leonardo DiCaprio

Světové trhy čekají výkyvy a otřesy

Ty začaly už v roce 2021 a budou pokračovat i v roce 2022. Spojené státy americké míří podle jasnovidek do větší recese, než kterou zažily v době ekonomické krize v letech 2007 až 2009. Také jsou přesvědčeny, že mnoho podniků se z pandemické krize už nevzpamatuje. V jejich předpovědi je ale i naděje. Můžeme se těšit na pozvolný ekonomický růst. Z ekonomické krize se podle dvojčat nejrychleji zotaví Čína.

Kybernetické útoky

Bude prý docházet k masivnímu úniku dat a tzv. ransomware útokům (označení pro kybernetický útok provedený za účelem vydírání konkrétní osoby nebo instituce, jako příklad lze uvést letošní útoky na slovenské nemocnice). Dvojčata tvrdí, že útoky ovlivní miliony lidí. Některé z těchto útoků budou cílit na dodavatelské řetězce vakcín. Dvojčata jsou přesvědčena, že kybernetickou válku spolu budou vést i státy, konkrétně hovoří o Rusku, Číně, Íránu a USA.

Teroristické útoky náhodného charakteru

Sestry také vidí útoky, které se odehrají ve Francii, Anglii, Španělsku, Turecku, Německu, Číně, Indonésii, Filipínách, Kanadě a Austrálii. Na svědomí je prý budou mít Islámský stát, Al-Káida a jimi inspirovaní radikálové.

Extrémní počasí

Předpověď konkrétně hovoří o hurikánech, cyklonech, masivních záplavách, ohromných požárech a problémech se suchem. Na druhé straně předpovídají i boom obnovitelné „zelené“ energie a boj s klimatickými změnami.

Rozvoj 5G sítí

Podle sester Jamesonových patří budoucnost inovacím. Dojde podle nich k rozmachu 5G sítí, dronů a virtuální reality. Robotizace prý čeká odvětví, jako je lesnictví, zemědělství, lékařství a stavebnictví. Přestože rok 2022 přinese plno výzev, sestry Jamisonovy jej nazývají „rokem naděje“.

Paul McCartney by se měl v novém roce držet dál od Micka Jaggera

Otevřít v galerii (5)
Paul McCartney
Paul McCartney Zdroj: Raph_PH - DesertTrip / Creative Commons, CC BY 2.0, https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Jasnovidec celebrit John Cohan má pro rok 2022 následující předpovědi:

• spor Micka Jaggera a Paula McCartneyho vyústí v pěstní souboj,

• novinářka Norah O'Donnell bude mít vlastní talkshow,

• Matthew Perry zavítá do Irska a najde si přítelkyni, která není ze světa showbyznysu,

• Jennifer Garner a John Miller zplodí dítě,

• nový vztah novinářky CBS News Gayle Kingové s politikem nebude fungovat,

• herečka, modelka a sexsymbol 50. a 60. let Mamie Van Doren, které je nyní 90 let, vytvoří písničkové album,

• syn Debbie Reynoldsové a Eddieho Fishera Todd objeví bratra Alaina, o kterém nikdy netušil, že ho má,

• herečka ze Zoufalých manželek Eva Longoria získá nominaci na Oscara a právníka, aby žalovala Lauralee Bell z telenovel.

Co nám však rok 2022 opravdu přinese, na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Zdroje: anomalien.com, www.google.com,svetzeny.cz, Spiritually Being, Mirror,New York Post, Yearly-horoscope, vlastní dotazování

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze