Cognac Pen: kolekce psacích per s kapkou nejstaršího koňaku

Pokud si myslíte, že náplní psacích per je pouze inkoust, nemusí tomu tak být ve světě luxusních psacích potřeb. Společnost Montegrappa přišla s perem, ve kterém najdete koňak Gautier z roku 1762.
15. listopadu 2016
 
Hlavní stránka Nové články

Samozřejmě by byla velká škoda tento mimořádný koňak používat na psaní. Je uzavřen ve speciální kapsli přidělané v uzávěru pera.

Limitovaná edice luxusních Cognac Pen

Tento jedinečný sběratelský kousek byl vytvořen slavným italským výrobcem Montegrappa, který je známý po celém světě díky své produkci pečlivě řemeslně vyrobených per, hodinek, manžetových knoflíčků a dalšího luxusního zboží. Koňak dodala firma Walth Solutions, která dodává speciální whiskey a koňaky, rozličná umělecká díla, výjimečné druhy vín a jiné sběratelské předměty svým majetným zákazníkům.

Cognac Pen je vyroben v limitované edici 110 kusů, exkluzivně pro Wealth Solutions.

Exkluzivní pití: Cognac Gautier 1762

Cognac Gautier 1762 vás vezme do časů, kdy byla v Římě odhalena "Fontána di Trevi" a Kateřina Veliká se stala ruskou císařovnou. Firma Walth Solution získala lahev v roce 2014 při dražbě vzácných vín a likérů pořádaných Bonhams Fine Art Auctioneers & Valuers Bonhams v New Yorku.

Gautier koňak se datuje do roku 1762 a fakt, že je nejstarší na světě, byl také potvrzen úředním zápisem do Guinessovy knihy rekordů.

Prodej bytu Praha 3 - 240m
Prodej bytu Praha 3 - 240m, Praha 3

Luxusní design Cognac Pen

Tělo tohoto exkluzivního pera je vyrobeno z dubového dřeva. Podle francouzských zákonů nesmí být žádný likér nazván koňakem, pokud nezrál alespoň 2 roky v dubovém sudu v oblasti Cognac. Design  luxusních per Cognac Pen uznává francouzské tradice a při vývoji byl tak splněn každý požadavek. Mezi dekorativní prvky těchto unikátních per patří motivy vinné révy, které odkazují na ušlechtilou povahu francouzských likérů.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Miluji cestování a poznávání jiných světů. Zajímá mě kultura, design, knihy. Ráda objevuji nové věci a ještě raději o nich píšu. Předchozí práce v reklamní agentuře mi dala široký rozhled, který teď uplatňuji ve svém psaní.
Eva Ledecká