Top hledané
Výsledky (0)
Doutníky jsou odjakživa spojovány s luxusem a úspěšnými muži, kteří si dříve tento požitek dopřávali převážně při významných událostech. Přestože již doutníky nejsou nedostatkovým zbožím a na trhu jich existuje nepřeberné množství, značka Cohiba Behike nabízí opravdový luxus a výjimečnou chuť.

Cohiba Behike: nejdražší doutníky na světě

Ivana Růžičková
03. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Doutníky Cohiba Behike

Precizní výroba a ruční práce

Luxusní kubánské doutníky Cohiba patří mezi nejznámější a nejkvalitnější na světě. Použitý výběrový tábák se pěstuje na plantážích přímo na Kubě a používané listy jsou přísně kontrolované. Kvalita a jemnost je zajištěna trojitou fermentací a precizní baličskou prací kubánských žen. Výroba doutníků je přísně střežena pro zachování původních postupů. Z tohoto důvodu se značka Cohiba považuje za nejprestižnější na trhu.

Výjimečnost doutníků Cohiba Behike

Výše zmíněná kritéria splňují všechny doutníky značky Cohiba, avšak řada Cohiba Behike BHK je ze všech nejexkluzivnější. Limitovaná výroba a nejkvalitnější tabák Medio Tiempo dodává doutníkům unikátní chuť i vlastnosti. Jednotlivé listy jsou pečlivě vybírány a jejich kvalita závisí i na klimatických podmínkách v regionu. Precizní ruční výroba je samozřejmostí. Tyto luxusní doutníky jsou pezpochyby ze všech nejvíce střeženy.

Luxusní balení

Exkluzivita tohoto výrobku je vidět na první pohled a výjimečnost se neskrývá pouze uvnitř. Doutníky jsou baleny do luxusního boxu z nejlepších materiálů pro udržení správné vlhkosti. Dřevěná krabice vybavená certifikáty o pravosti je zabalená do jemného černého sametu. Po sejmutí ochraného vaku vás okamžitě zaujme elegantní box s vysokým leskem a minimalistickým designem v naprosto precizním provedení.

Byt Střešovice 91m
Byt Střešovice 91m, Praha 6

Pro požitkáře jako dělané

Elegance, znamenitost a kvalita je osvědčená dlouholetou tradicí, proto vás tato značka jednoduše nemůže zklamat. Dopřejte si výjimečný požitek například se sklenkou kvalitního koňaku a vychutnejte si unikátní chuť i aroma exkluzivních doutníků Cohiba Behike.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze