Top hledané
Výsledky (0)
COS a HAY spolupracují už řadu let, a proto není další kolekce stylových doplňků až tak velkým překvapením. Luxusní značky i nadále posilují synergii v oblasti umění, designu a architektury.

Milovníci minimalistického designu, zbystřete: COS a HAY znovu spojily síly!

Martina Šmalclová
13. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
COS x HAY

Další spolupráce přináší kolekci stylových doplňků pro moderní domov

Designové doplňky značek COS a HAY rozhodně nejsou záležitostí pro každého. Pokud máte raději okázalost a barvy, tady si nejspíše nevyberete. Pokud ale u vás vede minimalismus, elegance a jednoduchý styl, je pro vás nová kolekce stylových doplňků pro moderní domov COS × HAY tím pravým ořechovým.

Skandinávské značky pojí stejné hodnoty

Tajemství úspěšně spolupráce tkví ve sdílení stejných, nebo přinejmenším obdobných hodnot. Cit pro estetiku a minimalismus, snaha o originalitu, funkční design a typický skandinávský styl. To jsou body, ve kterých se luxusní značka švédského módního řetězce Hennes & Mauritz COS a dánský výrobce designového nábytku HAY dokonale shodnou.

Nová kolekce přináší čisté linie a architektonické formy

Aktuální kolekce COS x HAY je přehlídkou čistých linií a architektonických tvarů pro moderní domov. Právě díky této kombinaci jsou stylové doplňky luxusní záležitostí s dokonalým estetickým a ideovým působením.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Jaké kousky můžou rozzářit váš domov?

Designových doplňků, které můžou rozzářit váš domov, navrhlo duo v minulých letech už celou řadu. Mezi novinky ale patří černobílé analogové hodiny, luxusní měděný zakřivený svícen, kovové tácky potažené lakovaným hliníkem s perforovaným designem ve variaci barev, stylové květináče nebo doplňky na váš stůl a do kuchyňské linky – skleničky a karafa z ručně foukaného křišťálového skla, jejichž dno zdobí zlatý motiv pro dokonalý kontrast.

Je toho ale mnohem víc! Kompletní nabídku luxusních doplňků najdete na stránkách COS.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
COS
Pařížská 205/23, 110 00 Staré Město